"Hotel Paradise 5": uczestnicy wcale nie przechodzą castingu? Wiktoria zdradziła prawdę
Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @klaudia_el_dursi
TV-Show

"Hotel Paradise 5": uczestnicy wcale nie przechodzą castingu? Wiktoria zdradziła prawdę

Zwyciężczyni minionej, 5. edycji programu "Hotel Paradise" zdradziła całą prawdę na temat produkcji. Tego fani miłosnego show TVN7 z pewnością się nie spodziewali!

Ostatnia, 5. edycja programu "Hotel Paradise" została oficjalnie zakończona, widzów jednak nadal ciekawi życie uczestników show oraz pozakulisowe ciekawostki. Tym razem Wiktoria pozwoliła sobie na uchylenie rąbka tajemnicy - opowiedziała o tym, w jaki sposób wylądowała w randkowym show TVN-u!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Wiktoria zdradza prawdę na temat castingów

"Hotel Paradise" nieustannie cieszy się dużą popularnością - młodzi ludzie widzą w nim swoją szansę na lepsze życie po udziale w tego typu show. Widzowie z kolei z zaciekawieniem i zaangażowaniem śledzą losy uczestników - zarówno w czasie programu, jak i tuż po nim. Ulubieńcy z telewizji z równie dużym zaangażowaniem kontynuują swoją przygodę z show-biznesem za sprawą mediów społecznościowych, gdzie rozwijają swoją karierę. Tym razem Wiktoria, która wspólnie z Sevagiem zwyciężyła "Hotel Paradise 5"  zorganizowała na swoim Instagramie popularną pośród celebrytów sesję pytań i odpowiedzi. Jedna z fanek zadała pytanie, dotyczące castingu do programu:

- Sama się zgłosiłaś do hotelu na casting? 

Odpowiedź Wiktorii była szczera, aczkolwiek zaskakująca!

- Nie, dostałam wiadomość na insta. Już kilka lat temu dostałam propozycję, ale wtedy się nie zgodziłam. Gdybym się zgodziła, byłabym w innej edycji

Wiktoria Hotel Paradise o castingu
Instagram @wiki_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Sonia Szklanowska o stracie ciąży! "Wybaczyłam osobie która mnie zniszczyła"!

"Hotel Paradise 5": jak dostać się do programu?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że w przypadku "Love Island 6" na uczestników czekają zupełnie nowe zasady castingowe. Jak widać podobnie jest w przypadku uwielbianego "Hotelu Paradise", okazuje się, że sposobów na dostanie się do show jest naprawdę wiele - pierwszy z nich to oczywiście tradycyjne samodzielne zgłoszenie się na casting, gdzie pierwszym etapem jest wypełnienie obszernego kwestionariusza, a następnie zaproszenie na rozmowę. Producenci jednak chcą mieć realny wpływ na to, kto pojawi się w hotelu, dlatego uczestnicy mogą być wyłapywani prosto na Instagramie! Jak widać, osoba, która odezwała się do Wiktorii miała oko do medialnych osobowości, w końcu Wiktoria została wielką wygraną rajskiego hotelu w Panamie.

Wiktoria otrzymała list od Konrada po opuszczeniu
Hotel Paradise/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia znika z Instagrama. Chodzi o Krzysztofa? "Taki jest mój wybór"

"Hotel Paradise 5": losy Wiktorii w programie

Wiktoria twierdziła, że do programu przyszła po prawdziwą relację,  ta jednak nie była jej dana. Uczestniczka w programie miała na swoim koncie kilka związków - sił próbowała m.in. u boku Michała, Grzegorza czy Konrada. Jednak przez cały  czas trwania programu wzdychała do Kaspra, a do finału zaszła w towarzystwie Sevaga, z którym do teraz łączy ją przyjacielska więź. Co się dzieje z celebrytką po programie? Wiktoria wykorzystuje dane jej pięć minut, udzielając licznych wywiadów, pojawiając się na branżowych wydarzeniach oraz intensywnie prowadząc swojego Instagrama. Jak jednak widać, jeżeli ma się aspiracje na występ w tego typu show, warto o jego atrakcyjny wygląd zadbać znacznie wcześniej!

Klaudia El Dursi i Wiktoria z Hotel Paradise
Instagram @klaudia_el_dursi

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

Hotel Paradise: Wiktoria i Miłosz
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria już wcześniej sugerowali jej powrót do programu?! 
Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", ku zadowoleniu Miłosza. Jednak już kilka dni przed emisją odcinka można było wywnioskować, że coś jest na rzeczy. Tylko spójrzcie na komentarze Wiki i Miłosza!

Wielu fanów "Hotelu Paradise" nie mogło pogodzić się z odejściem Wiktorii z programu. Na szczęście widzowie długo nie musieli czekać na jej powrót do show, bo właśnie w minionym odcinku Wiktoria wróciła do gry! Miłosz, który bardzo żałował, że pozbył się swojej partnerki pod presją grupy, może mówić o wielkiej szansie od losu. Teraz wszystko wskazuje na to, że dla Wiktorii i Miłosza pisze się nowy, miejmy nadzieję dobry rozdział w "Hotelu Paradise".  Jednak czujni fani mogli już kilka dni wcześniej wywnioskować, że Wiktoria może wrócić do programu. Tylko spójrzcie na komentarze, które Wiktoria i Miłosz pisali do siebie! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria sugerowali, że będą jeszcze razem w programie? W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę - zarówno uczestnicy, jak i widzowie, mogą mówić o prawdziwym emocjonalnym rollercoasterze! Ostatnie Rajskie Rozdanie było dla wszystkich ogromnym szokiem, kiedy to Miłosz wyrzucił Wiktorię z programu i postanowił stworzyć parę z Ohą. Szybko jednak zrozumiał, że to co zrobił, było wbrew jego woli i tak naprawdę uległ presji grupy. Nie czuł się dobrze z Ohą i bez Wiktorii jego życie w hotelu było smutne. Jednak po kilku dniach, do Miłosza znów uśmiechnęło się szczęście... Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" W minionym odcinku programu, do gry wróciła właśnie Wiktoria! Ta wiadomość ucieszyła Miłosza, tym bardziej, że dziewczyna postanowiła dać mu kolejną szansę i chce znów tworzyć z nim...

Wiktoria z Hotel Paradise uderza w produkcję
Instagram @wiktoria_gasior
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria kolejny raz uderza w produkcję! "Waliłam pięściami w ścianę"
Wiktoria wydała oświadczenie i przyznaje, że miała załamanie nerwowe! "Obiecywano mi wsparcie" wyznała uczestniczka "Hotelu Paradise".

Wiktoria z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci oświadczenie, w którym odniosła się do niepokojącej relacji, w której po raz pierwszy przyznała, że zmaga się z nerwicą. Uczestniczka randkowego show Telewizyjnej Siódemki we wpisie na InstaStories zdradziła, że miała załamanie nerwowe i musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Wiktoria w swoim oświadczeniu nie pisze wprost, o kogo chodzi, ale sugeruje, że ma żal do produkcji "Hotelu Paradise"! Oświadczenie Wiktorii z "Hotelu Paradise" Wiktoria jest jedną z uczestniczek, która wzbudza największe emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" . Kiedy weszła do programu, robiła wszystko, żeby grupa ją zaakceptowała. Niestety, większość uczestników nie polubiła Wiktorii i okazywali jej swoją niechęć przy każdej możliwej okazji. W obronie Wiki stanęli widzowie i uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise", którzy wspierali ją w sieci. Tak też było, kiedy m.in. doszło do pamiętnej Pandory , po której głos w sprawie zachowania uczestników zabrał sam Pan Lektor zapewniając, że Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc w programie.  Niestety, ostatnio widzowie mocno rozczarowali się zachowaniem Wiktorii, która bardzo ostro podsumowała wygląd Ohy. Fani "Hotelu Paradise" nie ukrywali wówczas, że zmienili zdanie o Wiktorii.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Widzowie zmienili zdanie o Wiktorii! "Fałszywa i dobrze gra" Co ciekawe ostatnio Wiktoria nie ukrywała, że jest zaskoczona tym, jak jest pokazywana w "Hotelu Paradise". Uczestniczka show nagrała nawet niepokojące nagranie, podczas którego głośno obwinia program i przyznaje, że zmaga się z nerwicą i leczy się psychologicznie oraz  psychiatrycznie. - Na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik