Oliwia nie ufa Kubie po powrocie Dominiki do Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia o zachowaniu Kuby po powrocie Dominiki: "Daje mi niepewność emocjonalną"

Oliwia ma żal do Kuby, że olał ją dla Dominiki po jej powrocie do "Hotelu Paradise". Wbija szpilę również innym uczestnikom! Co napisała?

Oliwia skomentowała, jak czuła się po powrocie Dominiki w "Hotelu Paradise" i dlaczego wcale nie cieszyła się, gdy podchodziła do Kuby podczas "Rajskiego Rozdania". Zachowanie uczestnika sprawiło jej wiele zawodu: 

Po ostatniej akcji jak Kuba mnie olał i poszedł do Dominiki nie miałam już do niego zaufania, choć chciałam je zbudować na nowo, bo mi zależało - napisała we wpisie na Instagramie. 

W mocnych słowach skomentowała również zachowanie uczestników, którym wydawało jej się, że może ufać. To, co zrobili nazwała "bardzo przykrymi i chamskimi" rzeczami. Zobaczcie gorzki wpis Oliwii. 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Oliwia o relacji z Kubą po powrocie Dominiki

Pomiędzy Oliwią a Kubą zaiskrzyło niemalże od pierwszego ich wspólnego dnia w "Hotelu Paradise". Ich rozwijającą się relację przerwało pojawienie się Dominiki. Gdy uczestniczka musiała nagle opuścić "Hotel Paradise", Kuba postanowił ponownie sparować się z Oliwią, co było szokiem dla wszystkich, ponieważ dochodziło pomiędzy nimi do spięć m. in. o to, jak traktuje Dominikę. Dziewczyny złapały wspólną wieź a nawet nazywały się przyjaciółkami. Ku zaskoczeniu widzów, Oliwia i Kuba zdecydowali się na seks z "Hotelu Paradise" niedługo po "Rajskim Rozdaniu", w którym odpadła Dominika. Oliwia nie żałowała seksu z Kubą w "Hotelu Paradise", tłumacząc że ma prawo walczyć o własne szczęście, a już w szczególności, kiedy Dominiki nie ma w show. 

Pech chciał, że ten stan nie potrwał zbyt długo. Dominika wróciła do "Hotleu Parasdise", wprawiając w osłupienie zarówno Oliwię jak i Kubę. Uczestnik zaczął mieć mętlik w głowie, co uświadomiło, Oliwii, że fakt, że pomiędzy nimi doszło do zbliżenia może nie mieć wpływu na dalszą decyzję uczestnika. W dodatku pomiędzy dziewczynami doszło do spięcia. Widzowie nie rozumieli, dlaczego Dominika o wszystko obwiniła Oliwię a nie Kubę. Zauważyli również, że mimo tego, że Oliwia podczas "Rajskiego Rozdania" podeszła do Kuby, nie sprawiło jej to radości:

Ale chyba nie byłaś pewna swojego wyboru, nie było widać tego szczęścia jak przy poprzednim "Rajskim". Może nie tyle, co pewna, bo domyślam się, że serduszko się radowało, ale bałaś się niepewności Kuby - napisała fanka, na co Oliwia zdecydowała się odpowiedzieć. 

Oliwia komentuje zachowanie Kuby po powrocie Dominiki do Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Fani rozgoryczeni powrotem Wiki i Karoliny! "Wróciły najbardziej irytujące osoby"!

Oliwia przyznała, że widząc zachowanie Kuby przy Dominice straciła do niego zaufanie. Nie miała pewności, że jakby stanęły za nim we dwie, podczas "Rajskiego Rozdania", nie musiałaby pakować swoich walizek do domu: 

Tak, nie "tryskało" ode mnie w tym momencie żadnym szczęściem ze względu na to jak sprawy się toczyły wtedy w hotelu. Nie miałam żadnej pewności, że będzie dobrze. Jedyne co mogłam zrobić to ryzykować i w spokojny, nienachalny sposób nadal być z Kubą w parze. Dawałam mu wtedy dużo czasu na przemyślenia, bo wiem, że dla niego też nie była to sprawa. Ale głupia też nie jestem. (...) Po ostatniej akcji jak Kuba mnie olał i poszedł do Dominiki nie miałam już do niego zaufania, choć chciałam je zbudować na nowo, bo mi zależało, ale od tanga trzeba dwojga. Stąd też wychodzi moje niepewne zachowanie i przemowa, dlaczego na "Rajskim" tak a nie inaczej. Stres był tak samo związany z tą całą sytuacją, choć starałam się by nie było widać, że jest mi z tym źle, co się dzieje, jak i niepewność emocjonalna jaką daje mi Kuba w tym momencie, gdzie powinnam jakiekolwiek wsparcie dostać a nie było go niestety. 

Oliwia o zachowaniu Kuby w Hotelu Paradise
Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Wielki powrót dwóch największych rywalek. Kasper: "Mam przerąbane"

Oliwia nie ukrywa, że zawiodła się także zachowaniem innych uczestników "Hotelu Paradise", z którymi wcześniej podzieliła się swoimi emocjami: 

Będąc tam, czułam dużo, co się dzieje dookoła. Co kto gada, z kim i jak. Choć jedyne czego nie zauważyłam to to, że tym, którym ufałam to za moimi plecami robili bardzo przykre i chamskie rzeczy. Ale to inna para kaloszy. Bardzo dużo analizowałam wtedy w swojej głowie.

Myślicie, że Kubie i Oliwii uda się pokonać kryzys i mają szansę na to, by być razem po programie? 

Oliwia i Grzegorz spiskują w Hotelu Paradise?
Mat. prasowe Hotel Paradise

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

"Hotel Paradise 3": Kuba komentuje zachowanie Michała
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kuba skomentował ostatnie Rajskie Rozdanie. Nie ma kontaktu z Michałem po programie?
To, co zrobił Michał podczas ostatniego Rajskiego Rozdania w "Hotelu Paradise 3", było dla Kuby nie do przebaczenia. Teraz po raz kolejny postanowił powiedzieć, co sądzi o zachowaniu kolegi.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nigdy wcześniej nie miało miejsca w "Hotelu Paradise 3", a z programem pożegnała się aż trójka uczestników - Mariusz, Krzysztof i Michał. Widzowie nie kryli swojego rozczarowania, ale również złości, a tym razem najbardziej za swoje zachowanie oberwał Kuba , który wściekły na Michała, za to, że postanowił stanąć za Luizom, użył w jego stronę naprawdę mocnych słów i stwierdził, że nie ma nawet zamiaru się z nim żegnać. Czy to, co widzieliśmy na ekranach było jedynie grą, czy może jednak faktycznie mosty pomiędzy tymi dwoma uczestnikami, którzy z początku nawiązali bardzo silną więź, są już spalone na dobre? Kuba postanowił jeszcze raz skomentować ostatnie Rajskie Rozdanie...  "Hotel Paradise 3" Kuba komentuje zachowanie Michała podczas Rajskiego Rozdania Fani " Hotelu Paradise 3 " zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę, a sytuacja na Zanzibarze przybiera coraz ciekawszy obrót spraw. Kiedy Kuba i Michał spotkali się w hotelu, szybko nawiązała się pomiędzy nimi przyjaźń, która, jak się okazuje, najwyraźniej równie szybko legła w gruzach. Kiedy podczas ostatniego Rajskiego Rozdania za Luizą, która tworzyła parę z Kubą, postanowił stanąć Michał, ten nie krył swojej złości i stwierdził, że jego przyjaciel wykazał się brakiem lojalności. Choć koniec końców to Michał spotkał się z odrzuceniem, wygląda na to, że Kuba do tej pory nie jest w stanie mu wybaczyć. Uczestnik kontrowersyjnego programu swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwą burzę, a teraz postanowił skomentować całą sytuacje na swoim Instagramie.  Dzisiejsze rajskie wygrała prawdziwość i szczerość🏆 moje pierwsze rajskie i aż 2 konkurentów - nie wyobrażacie sobie co wtedy czułem🤯 🤯 🤯  -...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w " Hotelu Paradise 2 ". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy:  Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie.  Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku "Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem?  Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał:  Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik