Hotel Paradise Oliwia nakryła Kubę i Wiktorię
Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia nakryła Kubę i... Wiktorię w łazience! Zobaczcie jej reakcję

Oliwia zdziwiła się, kiedy zastała Kubę i Wiktorię w dwuznacznej sytuacji w łazience. Między partnerami doszło do potyczki, oczywiście w formie żartu! Tego nie było w odcinku "Hotelu Paradise". Musicie to zobaczyć!

Związek Oliwii i Kuby został wystawiony na próbę. Nagły powrót Dominiki do "Hotelu Paradise" mógł zepsuć ich silną relację. Okazuje się, że nie tylko do Dominiki i Oliwii Kuba ma słabość w programie, jest blisko także z Wiktorią, z którą łączy go przede wszystkim przyjaźń na tyle silna, by okazywać sobie czułości w toalecie. Oboje przestali, kiedy... Oliwia weszła do łazienki!

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Oliwia przyłapała Wiktorię i Kubę w łazience 

Relacja Oliwii i Kuby w "Hotelu Paradise" nie należała do nudnych. Od samego początku iskrzyło między uczestnikami. Później ogień nieco przygasł a między Oliwią a Kubą doszło nawet ostrej wymiany zdań. Dopiero odpadnięcie z programu Dominiki zbliżyło ich na tyle, że do tej pory są razem w parze. Ich relacja weszła na wyższy level odkąd spędzili razem upojną noc. Tak miało zostać do końca, ale nagły powrót Dominiki do "Hotelu Paradise" kolejny raz wystawił relację Oliwii i Kuby na próbę. W całym tym zamieszaniu Kuba mógł zawsze liczyć na przyjaciół z "Hotelu Paradise", wśród nich znalazła się Wiktoria, która od samego początku złapała z nim dobry kontakt. Uczestnicy nie kryją do siebie sympatii. Często możemy zobaczyć ich wymieniających czułości. W takich okolicznościach nakryła ich Oliwia, po której wejściu do łazienki nagle zrobiło się niezręcznie...

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kuba tłumaczy się z braku wsparcia dla Oliwii: "Grupa wywierała na nas presję"

Na nieopublikowanej w telewizji scenie z "Hotelu Paradise" widać, jak między Oliwią i Kuba dochodzi do małej potyczki. Uczestnicy przepychają się nawzajem w łazience, na szczęście w formie żartu. Jak widać, czułości Wiktorii i Kuby nie wzbudziły podejrzeń u Oliwii. Uczestniczka ma bardzo dobry kontakt z Wiktorią, która wie, że pewnych granic nie przekroczy zarówna ona jak i Kuba, który obecnie ma dwie blond piękności u swojego boku, na które zawsze może liczyć.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oliwia zmiażdżyła Dominikę! Skomentowała jej słowa skierowane do Kuby

Hotel Paradise Oliwia nakryła Kubę i Wiktorię
Hotel Paradise/Player.pl

Kuba, który od czasu powrotu Dominiki ma dylemat, którą uczestniczkę powinien wybrać coraz mocniej utwierdza się w tym, że Oliwia jest dla niego odpowiednim wyborem. Ceni sobie przede wszystkim wolność jaką daje mu w "Hotelu Paradise". Oboje przyznali, że nie zamierzają wiązać się stałe i nie po to przyjechali do Panamy. Najważniejsza jest dla nich dobra zabawa i wygląda na to, że ich plan świetnie im wychodzi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika i Karolina w ogniu krytyki fanów! "Dwie desperatki do domu"!

Hotel Paradise Oliwia nakryła Kubę i Wiktorię
Hotel Paradise/Player.pl

Maurycy Sas-Uhrynowski w Hotelu Paradise 3 bez koszulki
mat. prasowe
TV-Show
Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą po programie?! Uczestnik wygadał się na Instagramie! 
Maurycy z "Hotelu Paradise" odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Luizą. Czy po programie łączy ich coś więcej? Sposób udzielenia odpowiedzi przez uczestnika wywołał spekulacje!

Powrót Maurycego do " Hotelu Paradise " wywołał sporo emocji! Zarówno tych pozytywnych jak i szokujących. Pojawienie się Mauro ponownie w programie wywołało entuzjazm wśród uczestniczek, co skończyło się sceną zazdrości Krystiana względem Basi. Jedynym uczestnikiem, który nie przywitał powracającego gracza z sympatią był Kuba. A to wszystko z powodu relacji jakie łączą Luizę i Maurycego. No właśnie, czy tych dwoje czuje do siebie coś więcej? Zostali parą po programie? Nowa relacja Maurycego z pewnością nie uciszy tych domysłów!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia tłumaczy się z seksu w programie. Szczery komentarz uczestniczki hitu TVN7! Maurycy i Luiza są parą?! Zaskakujące wyznanie uczestnika!  Pierwszy pobyt Maurycego w "Hotelu Paradise" niestety nie był zbyt długi, jednak wystarczający aby mógł złapać dobry kontakt z Luizą. To właśnie ona najbardziej ucieszyła się z jego powrotu. Jak do tej pory, jako jedyna w programie nie zdołała utworzyć mocnej relacji. Do niedawna zparowana z Kubą nie wiązała z nim żadnej przyszłości, a zachowanie uczestnika często wprowadzało ją w złość.  Powrót Mauro i radość Luizy mocno zdenerwowała Kubę, który wiedział, że powrót lubianego przez jego partnerkę uczestnika może oznaczać jego koniec w dotychczasowym duecie. Kuba, nie panując nad emocjami, nieco zdemolował "Hotel Paradise", na co zareagowali nie tylko uczestnicy ale również sama Klaudia El Dursi, podkreślając, że w programie nie ma miejsca na takie zachowanie. Czy zazdrość Kuby nie była taka bezpodstawna? Czy mimo tego, że Luiza i Mauro deklarowali, że tylko się przyjaźnią to narodziło się między nimi coś więcej? Ta relacja mocno intryguje fanów dlatego postanowili podpytać samego Maurycego, a jego odpowiedź...

Miłosz z Hotel Paradise
Instagram / mily_mo_
TV-Show
"Hotel Paradise 4" Miłosz już nie jest z Wiktorią? "Stworzyliśmy kawał pięknej historii"
Jak dziś, gdy może być już szczery z fanami, Miłosz mówi o Wiktorii? "HOTEL PARADISE 4 oficjalnie zakończony"

Miłosz i Wiktoria, choć byli dość kontrowersyjną parą, to z pewnością najbardziej szczerą w uczuciach. Widzowie mieli kłopot z tą dwójką z dwóch powodów. Bardzo lubili Miłosza, a niekoniecznie akceptowali wybory i zachowanie Wiktorii. Mimo to widać było, że między tą parą narodziło się coś więcej. Fani spodziewali się, że po finale usłyszą, że Miłosza i Wiktorię wciąż łączy uczucie. Tak się jednak nie stało. Miłosz zakańcza swój "związek" z Wiktorią intymnym wpisem, a fani bardzo nie kryją żalu: "Niby macie kontakt a wcale się tak nie jest..." "Hotel Paradise 4" Miłosz podsumowuje relację z Wiktorią: "Darujcie sobie szukanie winnych" Dla Miłosza i Wiktorii pobyt w hotelu to prawdziwy rollercoaster. Między tą dwójką narodziło się coś naprawdę niesamowitego, choć zdołali sobie sprawić wzajemnie mnóstwo przykrości. Pierwszą zrobił Miłosz, który wyrzucił ukochaną z programu, ulegając namowom grupy. Wiktoria zaś odpłaciła się Miłoszowi, budując relację z Łukaszem chwilę po odpadnięciu swojego partnera. Oboje mieli jednak szansę te winy naprawić, gdy wrócili do gry razem i wszyscy wiedzieli, że nic ich nie pokona. Tylko przypadek mógł zadecydować o ich odpadnięciu i... tak też się właśnie stało. Para pożegnała hotel niedługo przed finałem, co naprawdę rozwścieczyło widzów, bo - jako jedyni w "raju" - naprawdę coś do siebie czuli.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sara zabrała głos po finale! Zdradziła, dlaczego rzuciła kulą! Przez cały ten czas fani byli więc ciekawi, czy przez 9 miesięcy od finału między Wiktorią i Miłoszem zachowało się uczucie. Gdy Wiktoria po raz pierwszy powiedziała o swoim załamaniu nerwowym, wyglądało na to, że nie ma kontaktu z nikim z...

Krystian z Hotelu Paradise zamieszkał z partnerką
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
TV-Show
"Hotel Paradise": Krystian pochwalił się swoim szczęściem! "Powodzenia na nowej drodze życia" piszą fani
Były uczestnik "Hotelu Paradise" poinformował o sporych zmianach w życiu prywatnym. Chodzi o związek Krystiana i Oliwii!

Krystian z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" razem z partnerką podjęli bardzo ważną decyzję dotyczącą ich związku. Były uczestnik randkowego hitu TVN7 opublikował na Instagramie szczery wpis, w którym poinformował o sporych zmianach w jego życiu prywatnym. Sprawdźcie, co się stało i jak na wyznanie Krystiana zareagowali internauci! Krystian z "Hotel Paradise" zamieszkał z partnerką Krystian wziął udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" i od samego początku stworzył parę z Basią. Między uczestnikami programu pojawiło się uczucie i wszyscy fani mocno im kibicowali. Basia i Krystian razem dotarli aż do finału i wygrali trzecią edycje "Hotelu Paradise". Niestety, tuż po emisji ostatniego odcinka Krystian zdradził nam, że jego związek z Basią to już przeszłość.  Po jakimś czasie okazało się, że Basia związała się Krzyśkiem, który również wystąpił w "Hotelu Paradise", a Krystian znalazł swoje szczęście u boku pięknej Oliwii.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Krystian wziął ślub?! Razem z Oliwią pochwalili się obrączkami! Krystian i Oliwia tworzą związek od czterech miesięcy, ale teraz okazuje się, że już kilka tygodni temu podjęli ważną decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości. Krystian w najnowszym wpisie na Instagramie zdradził że zamieszkał ze swoją partnerką! Pierwsze zdjęcie na nowym wspólnym mieszkanku z @oliwia.wiktoria.czajka 🤪 Mieszkamy już miesiąc razem i „jeszcze się nie pozabijaliśmy”😂 ale nic dziwnego bo od 4 miesięcy mieszkaliśmy na zmianę raz u mnie raz u niej. Wy tez wrzuciliście się kiedyś na taką głęboką wodę z partnerem? 🤔- napisał Krystian. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof pochwalili się nagraniami z wesela! Wyglądali...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik