Czy Oliwia z Hotelu Paradise ma chłopaka
Hotel Paradise/Player.pl/Instagram/oliwia_hotelparadise5official
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia ma chłopaka po programie? Jest odpowiedź

Fanów Oliwii z "Hotelu Paradise" szczególnie interesuje jej życie miłosne po programie. By zaspokoić ich ciekawość uczestniczka postanowiła odpowiedzieć na prywatne pytanie. Czy spotyka się z kimś po programie?

Miłosne przygody Oliwii w "Hotelu Paradise" obserwujemy już od kilku tygodni. Fanów interesuje także to co dzieje się w jej życiu poza programem. Uczestniczka zachęciła obserwatorów do zadawania jej pytań. Jedno z nich dotyczyło tego czy ma obecnie chłopaka. Oliwia odpowiedziała na nurtujące fanów pytanie. Czy jej serce jej zajęte po programie?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Oliwia odpowiada fanom na pytanie o to czy ma chłopaka

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Wrażeń dostarczają im uczestnicy swoimi miłosnymi perypetiami. Wśród mieszkańców hotelu którzy bez wątpienia zamieszali w programie jest Oliwia i Kuba. Historia miłosna tych dwojga jest dosyć przewrotna.

Odkąd Oliwia weszła do "Hotelu Paradise" Kuba nie mógł oderwać od niej wzroku. Zainteresowanie uczestnika Oliwią spadło kiedy do programu weszła Dominika, która stworzyła z nim silną relację. Oliwia mimo, że wyglądała jakby pogodziła się z odrzuceniem partnera w końcu wylała swój żal i powiedziała Kubie co o nim sądzi. W tym czasie związek Dominiki i Kuby nabierał rozpędu. Tak miało pozostać do końca jednak "Hotel Paradise" bywa przewrotny a partnerka Kuby musiała pożegnać się z programem. Ku zdziwieniu wszystkich uczestnik ponownie wybrał Oliwię na swoją partnerkę a między nimi od razu zaiskrzyło podczas wspólnej upojnej nocy. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Klaudia jest w ciąży? Fani stwierdzili, że zdradził ją jeden szczegół. Jest odpowiedź!

Czy Oliwia z Hotelu Paradise ma chłopaka
Hotel Paradise/Player.pl

Od czasu pamiętnej nocy Oliwia i Kuba tworzą silną parę w "Hotelu Paradise". Pomimo, że wylała się nich fala hejtu z powodu tego co zrobili Dominice, Oliwia wyznała, że nie żałuje incydentu w programie. Teraz wszyscy zadają sobie jedno pytanie. Czy relacja Kuby i Oliwii przetrwała po programie? Oboje na razie nie mogą zdradzać szczegółów. Dociekliwi fani postanowili dowiedzieć się czegokolwiek na temat życia miłosnego Oliwii i zapytali wprost czy ma chłopaka. Uczestniczka odpowiedziała wymijająco..

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Ten list doprowadził Elizę do łez! Tego nie było w telewizji 

Czy Oliwia z Hotelu Paradise ma chłopaka
Instagram/oliwia_hotelparadise5official

Nie mogę nic zdradzić. Dowiecie się po programie cokolwiek o moim życiu miłosnym po hotelu - tajemniczo wyznała.

Oliwia odpowiedziała, że nie może na razie zdradzić tej informacji. Zapewniła jednak że dowiedzą się czegoś więcej o jej życiu miłosnym po zakończeniu emisji "Hotelu Paradise". Z Instagrama Oliwii i Kuba wynika, że uczestnicy są ze sobą w stałym kontakcie. Razem jeżdżą na "ekipowe" wypady i publikują wspólne zdjęcia. Myślicie, że relacja Oliwii i Kuby przetrwała po programie?

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Grzegorz ostro zaatakował Jay'a! Takich słów w programie jeszcze nie było!

Czy Oliwia z Hotelu Paradise ma chłopaka
Instagram/oliwia_hotelparadise5official

Hotel Paradise 4: Kuba i Kasia są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestniczki!
@kasia.hotelparadise4, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kuba i Kasia są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestniczki!
Kiedy ta dwójka uczestników opuszczała razem "Hotel Paradise 4", widzowie nie kryli swojego smutku i wciąż czekają na ich powrót na Zanzibar. Czyżby Kasia i Kuba byli razem po programie? Uczestniczka szczerze odpowiedziała na pytanie fanów!

Choć w czwartej edycji "Hotelu Paradise" Kasia i Kuba tworzyli parę tylko przez chwilę, gdyby zostali w programie dłużej, kto wie - wszystko mogłoby potoczyć się nieco inaczej. Ta dwójka była prawdziwymi ulubieńcami widzów, którzy nie mogli uwierzyć w to, jak pozostali uczestnicy show zadecydowali o ich odejściu. Okazuje się jednak, że relacja Kuby i Kasi przetrwała próbę czasu, bo gwiazdy kontrowersyjnego show spotykają się po "Hotelu Paradise"! Co tak naprawdę ich łączy? Kasia w końcu odpowiedziała! Kuba i Kasia z "Hotelu Paradise 4" są razem po programie? Kiedy Kasia pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise", miała naprawdę mocne wejście.  24-letnia brunetka natychmiast wpadła w oko panom i świetnie się z nimi dogadywała, a niektóre z dziewczyn po raz pierwszy poczuły co znaczy zazdrość na Zanzibarze oraz obawa przed trafieniem do singlówki. Ostatecznie nowa uczestniczka postanowiła pójść na randkę z Darkiem i Kubą i stworzyć parę z tym drugim. Singlem została Maria, której reakcja  na zaistniałą sytuację niezbyt spodobała się fanom. Koniec końców nowa para szybko opuściła program, a widzowie zachodzili w głowę, jak można wywalić tak fajnych ludzi.  Teraz okazuje się, że Kuba i Kasia spotykają się po programie! Kasia jest naprawdę aktywna na swoim Instagramie i postanowiła pokazać obserwatorom kulisy swojego wypadu do Warszawy, gdzie nie mogła nie spotkać się z Kubą! Być w Warszawie i nie spotkać się z moim hotelowym partnerem. Pozdrawiamy z Kubą i jak widzicie cały czas się trzymamy razem - ogłosiła dziewczyna. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na to, że... Kasia i Kuba bardzo ładnie ze sobą wyglądają i zaczęli podejrzewać ich o związek! Czy uczestnicy "Hotelu Paradise 4" są razem? Kasia...

Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani zszokowani zachowaniem Kuby po powrocie Maurycego! "Facet koszmar"
W minionym odcinku show TVN7 do programu wrócił Maurycy. Wszyscy bardzo ucieszyli się z powrotu chłopaka, z wyjątkiem jednej osoby - Kuby, który poczuł realne zagrożenie ze strony Maurycego. Zachowanie Kuby mocno nie spodobało się widzom.

W 3. edycji "Hotelu Paradise" nadszedł czas powrotów byłych uczestników! Niedawno znów powitaliśmy Basię, a w minionym odcinku do programu wrócił Maurycy. Cała ekipa serdecznie przywitała chłopaka z wyjątkiem jednej osoby - Kuby. Jego zachowanie ostro skomentowali fani show! Co piszą? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Fani żałują, że Basia wróciła? Już pokłóciła się z Krystianem! Ostre komentarze "Hotel Paradise": Kuba niezadowolony z wejścia Maurycego! Fani komentują jego zachowanie Wygląda na to, że uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" są naprawdę bardzo zgrani i jedynie Kuba ciągle widzi jakieś problemy. W szczególności dało się to zauważyć w minionym odcinku, gdy wszyscy mieszkańcy hotelu (oczywiście z wyjątkiem Kuby), bardzo ucieszyli się z powrotu Maurycego. Była wielka radość, euforia i nawet sam Maurycy chyba nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia. Tak mnie przywitali, że w ogóle odleciałem. Nie wiedziałem gdzie jestem - cieszył się Maurycy.  Jednak, gdy Kuba zauważył, że Maurycy stanowi dla niego realne zagrożenie i może odbić mu Luizę, nie ukrywał swojej frustracji. Otwarcie komentował, że nie podoba mu się Maurycy, a gdy zobaczył, że Luiza zaczęła rozmawiać z nim sam na sam, powiedział:  Lubisz się pchać śmierci w ogień? - zapytał groźnie Kuba Maurycego.  W zapowiedzi kolejnego odcinka mogliśmy zobaczyć, że to nie będzie koniec ostrych zachowań Kuby po wejściu Maurycego. Internauci są zszokowani tym, co zobaczyli w minionym odcinku i w mocnych słowach skomentowali zachowanie chłopaka. - Komentarz Kuby odnośnie Maurycego? Dno!! Program programem, ale mieć taki brak szacunku do człowieka którego prawie się nie zna? To niestety jest już wrodzony brak kultury...

Hotel Paradise: Kuba pokazał dziewczynę. Luiza nie powstrzymała się od komentarza!
Mat. prasowe/@kubawojcik_official, Instagram/@luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise": Kuba pokazał dziewczynę: "Mój paradise". Luiza nie powstrzymała się od komentarza!
Serce Kuby Wójcika z "Hotelu Paradise 3" jest już zajęte. Uczestnik pokazał romantyczne zdjęcia ze swoją dziewczyną! " Będzie jej tu teraz dużo"

Kuba Wójcik był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise", a jego pamiętne wybryki spowodowały, że przez pewien czas nie cieszył się zbyt dobrą sławą. Chyba wszyscy widzowie pamiętają moment, w którym wściekły krzyczał na cały hotel "Luizaaaa", szukając w nocy swojej partnerki. Cóż, choć przed kamerami nie udało mu się odnaleźć miłość, okazuje się, że ta jedyna czekała na niego poza programem. Tak! Serce Kuby jest już zajęte, a chłopak właśnie pochwalił się w mediach społecznościowych swoją dziewczyną. Na te zdjęcia nie mogła nie zareagować Luiza, która natychmiast skomentowała nowy związek swojej chwilowej, programowej pary...  Kuba z "Hotelu Paradise 3" pokazał nową dziewczynę U uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise" naprawdę się dzieje! Jak się okazuje, naprawdę sporą nowinę dla swoich fanów skrywał... Kuba Wójcik! Kontrowersyjny bohater hitowego reality show TVN7 jest zakochany i najwyraźniej nie ma zamiaru już dłużej tego ukrywać. Chłopak właśnie opublikował na swoim profilu na Instagramie romantyczne zdjęcia z piękną brunetką, która jest jego dziewczyną.  Mój paradise ❤️🦋 Nikt za nas życia nie przeżyje! A ja chce przeżyć je z nią🖤🔥 Przywitajcie proszę miło tą Panią ponieważ będzie jej tu teraz dużo 😂 - napisał.  Jak możemy domyślić się po opisie, związek Kuby z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" jest naprawdę poważny! Czyżby uczestnik sugerował, że razem ze swoją dziewczyną juz snują plany na naprawdę odległą przyszłość?! Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy od zaskoczonych i zachwyconych fanów. Co więcej, nowy związek Kuby postanowiła skomentować również Luiza, która choć dziś ma z...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak