Oliwia i Kuba świetnie dogadali się zarówno w "Hotelu Paradise" jak i po programie. Para jest obecnie w szczęśliwym związku i właśnie zdecydowała się na kolejny krok. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl powiedzieli jakie zmiany czekają ich w najbliższym czasie. Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" pochwalili się swoim szczęściem!

Reklama

"Hotel Paradise 5": Oliwia i Kuba podjęli ważną decyzję dotyczącą ich związku

Oliwia i Kuba mocno wyróżniali się na tle innych par w ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Już od samego początku pomiędzy nimi zaiskrzyło. Uczestnicy znakomicie się ze sobą dogadali, ponieważ zawsze, jasno komunikowali sobie, czego od siebie oczekują. Zarówno Kuba jak i Oliwia wielokrotnie powtarzali, że nie szukają poważnego związku w programie. Oboje nastawili się na dobrą zabawę i przygodę w miłosnym show. Po programie Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" ogłosili, że są razem, co z pewnością mogło zdziwić niektórych widzów. Od czasu ogłoszenia radosnej nowiny uczestnicy nie opuszczają siebie na krok- ostatnio Kuba z "Hotelu Paradise" w towarzystwie Oliwii świętował swoje urodziny.

Uczestnicy nie ukrywają swojego szczęścia i często publikują romantyczne zdjęcia na Instagramie. Chętnie także udzielają wywiadów. Z rozmowy z portalem cozatydzien.tvn.pl dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się na poważny krok. Oliwia i Kuba zdradzili, że planują zamieszkać razem!

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Sevag podzielił się radosną nowiną. Internauci ruszyli z gratulacjami

Instagram/kubi_hotelparadise5_official

Kuba zdecydował przeprowadzić się dla Oliwii do Warszawy. Uczestnik wyznał, że ostatnio spędza tam dużo czasu i to najlepsze rozwiązanie w ich sytuacji. Powiedział także o swoich obawach związanych z przeprowadzką do stolicy.

Zobacz także

Planujemy zamieszkać razem z Oliwką. Czuję się dobrze, choć wiem, że nadchodzą duże zmiany i będę się musiał trochę przestawić na inne życie. W Warszawie spędzam teraz tyle czasu, co w swoim mieście, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z zaaklimatyzowaniem się. Jedyne co może męczyć to właśnie ciągłe korki i duże zamieszanie - wyznał w cozatydzien.tvn.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia zdradziła, ile waży! Przyznała wprost: "nie czuję się tak dobrze"

Mat. prasowe Hotel Paradise

Oliwia i Kuba jeszcze nie znaleźli dla siebie idealnego mieszkania. Na razie uczestnik "Hotelu Paradise" zamieszka u Oliwii.

Chwilowo wprowadzimy się do Oliwki, aby na spokojnie później rozejrzeć się za mieszkaniem - powiedział Kuba.

Wspólna mieszkanie to zawsze duży sprawdzian dla par. Myślicie, że Oliwia i Kuba dogadają się pod jednym dachem?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia wbija szpilę Elizie i ostro ocenia jej zachowanie. "Perfidny sposób..."

Instagram @hotelparadise.tvn7
Reklama
Reklama
Reklama