Sevag z "Hotelu Paradise" nie tylko wygrał 5. edycję ale również zapisał się w pamięci fanów jako przykładny kolega oraz promotor zdrowego stylu życia. Niektóre z jego opowieści widzowie oraz uczestnicy traktowali jednak z przymrużeniem oka. Okazuje się jednak, że Sevag nie rzucał słów na wiatr i właśnie pochwalił się nowiną. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i przyznają, że... dokonał niemożliwego.

Reklama

"Hotel Paradise 5": Sevag podzielił się radosną wiadomością

Sevag, u boku Wiktorii wygrał "Hotel Paradise 5", a dzięki udziałowi w programie zdobył dużą popularność i oddanych fanów. Kontynuuje swoją karierę a przy okazji dzieli się tym, co u niego słychać na Instagramie. Właśnie zaskoczył widzów i podzielił się radosną nowiną. Nie od dziś wiadomo, że Sevag z "Hotelu Paradise" to ambitna osoba - udowodnił to w czasie trwania programu, gdzie dzielnie walczył w każdej z konkurencji. Uczestnik nie ukrywał także, że w życiu ma liczne cele. Jednym z nich było pobicie rekordu Guinnessa w liczbie pajacyków, wykonanych w czasie godziny. Widomo już, że Sevag z "Hotelu Paradise" oficjalnie został dumnym rekordzistą. Na jego Instagramie czytamy:

W końcu mogę powiedzieć że oficjalnie pobiłem światowy rekord w 2021 w liczbie pajacyków wykonanych w ciągu godziny. Bycie rekordzistą Guinnessa to ogromny zaszczyt i nieprawdopodobne osiągnięcie.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia zdradziła, ile waży! Przyznała wprost: "nie czuję się tak dobrze"

Rekord Guinessa pobity przez Sevaga z "Hotelu Paradise" zaskoczył jego kolegów z programu, którzy ruszyli z gratulacjami. O komentarz pokusili się między innymi Kuba, Mery, Kasper, Nikola, Anita, Laura, Michał oraz oczywiście jego hotelowa partnerka z którą doszedł do samego finału - Wiktoria z "Hotelu Paradise":

- Gratulacje Sevcio!????❤️
- Super! W końcu doceniony ???? to teraz jaki kolejny rekord?
- Jazda!???????????? Brawo Sevcio ????
- Brawo kochany!!❤️????
- Gratulacje Sevciu!???????????????? trzeba to opić ????????
- Oh kurde zajebiście mordo! Pamiętam jak ważne to było dla Ciebie i że martwiłeś się, że to nie zadziała. ???? Congratulations ☝️

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia Fok w ostrych słowach na temat rozstania Basi i Krzysztofa

Zobacz także

Osiągnięcie Sevaga z "Hotelu Paradise" wywarło również wrażenie na fanach programu, którzy początkowo myśleli, że taki rekord jest niemożliwy:

- Kozackie te pajace ???? Gratulacje ????
- ludzie przez życie tyle nie zrobili ????
- ???? ???? WOW jesteś najlepszy Sevciu ????????
- A myślałam że to nie jest możliwe ????gratulacje
- Gratulacje❤️‍????❤️‍????!! Jestem z ciebie dumny????????
- A tak się śmiali.... gratulacje !

Fani zwrócili także uwagę na nowy "look" zwycięzcy "Hotelu Paradise":

Jaki ładny Sevcio ???? pasuje Ci zarost ????

Sevag z "Hotelu Paradise" na swoim Instagramie pochwalił się także wynikiem, który zapisał się w rekordzie Guinessa. Okazuje się, że w przeciągu godziny zrobił 4158 pajacyków. Zaznacza także, że poprzedni rekord to 3780 pajacyków. Jak widać, kolejny cel uczestnika osiągnięty!

Reklama

W programie Sevag szokował nie tylko chęcią pobicia rekordu Guinessa. Opowiadał również o swoich licznych partnerkach. W jednym z wywiadów z Party.pl Sevag z "Hotelu Paradise" skomentował "100 partnerek" w łóżku.

Instagram @sevcio_hotelparadise5_official
Reklama
Reklama
Reklama