Hotel Paradise Oliwia zdradza prawdę czy Kuba grał w programie?
Instagram/kubi_hotelparadise5_official/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kuba przez cały czas udawał w programie? Oliwia zdradziła prawdę!

Kuba z 5. edycji "Hotelu Paradise" podpadł wielu widzom, zarzucającym mu podstępną grę i wyrachowanie. Czy na co dzień też taki jest? Już wszystko jasne!

Oliwia i Kuba o mały włos nie pojawili się w finale 5. edycji "Hotelu Paradise". Pozostali uczestnicy nie uwierzyli w prawdziwość ich uczucia i tym samym para w półfinale straciła możliwość na wygraną. Co więcej, szczególnie na końcowym etapie gry, gdzie na dobre zaczęła się rywalizacja między uczestnikami, niemal każdy zarzucał Kubie, że jest graczem, a jego słowa nie są do końca szczere. Dziś Oliwia twierdzi, że uczestnik jest zupełnie inny niż w programie. Czy to oznacza, że Kuba cały czas udawał?

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Oliwia wyznaje, że Kuba jest inny niż w programie

Kuba wkroczył do "Hotelu Paradise" z masą pozytywnej energii. Jego zachowanie w programie nie wskazywało, że uczestnik zamierza szukać relacji na stałe. Już pierwszej nocy w "Hotelu Paradise" Kuba całował się z Mariką,  czym wywołał pierwsze kontrowersje w programie. Kolejne pojawiły się, gdy do programu wkroczyła Oliwia, która od razu zawróciła w głowie uczestnikowi. Relacja z piękną blondynką szła na prawdę dobrze do czasu pojawienia się Dominiki, która odbiła uczestniczce Kubę. I choć między Oliwią i Kubą doszło do małej sprzeczki w "Hotelu Paradise", to właśnie do niej ostatecznie wrócił Kuba. Co więcej, para pomimo obecności kamer postanowiła pójść na całość i od tamtej pory ich relacja na nowo zaczęła się rozwijać.

Ku zdziwieniu wszystkich Oliwia i Kuba nadal są w szczęśliwym związku po "Hotelu Paradise". Teraz, kiedy para musi odnaleźć się w rzeczywistości bez kamer, dociekliwi fani pytają Oliwię 

- Czy Kuba jest inny teraz niż w hotelu?

Oliwia i Kuba z Hotelu Paradise 5 odpadają z Hotelu Paradise 5 przed finałem
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Konrad spotyka się z uczestniczką z "Love Island"?! Zobaczcie te gorące zdjęcia

Odpowiedź Oliwii mogła zaskoczyć fanów. Uczestniczka "Hotelu Paradise" wyznała, że Kuba zachowuje się inaczej niż w programie.

10- 0 razy bardziej inny - wyznała z przekonaniem. 

Oliwia zdradziła również, że zachowanie Kuby w "Hotelu Paradise" zaskoczyło nawet jego najbliższych. 

- Nawet jego rodzina mówi, że to nie był "ich" Kuba, to co pokazywał w programie - napisała na Instagramie.

Hotdl Paradise Oliwia zdradza prawdę czy Kuba grał w programie?
Instagram/oliwia_hotelparadise5official

Pomimo iż od wielkiego finału "Hotelu Paradise" minęło już wiele tygodni, fani produkcji wciąż zadają sobie pytanie jednak, czy relacja pomiędzy Kubą, a jego byłą hotelową partnerką - Dominiką - była jedynie ową grą, czy też prawdziwym uczuciem. Uczestnik zdradził prawdę

"Hotel Paradise 5": Kuba szczerze o relacji z Dominiką 

Miłosny trójkąt z Kubą w roli głównej wywołał w programie największe kontrowersje. Szczególnie, kiedy pierwszej nocy po odejściu Dominiki z "Hotelu Paradise", Kuba i Oliwia uprawiali seks w łazience. Kilka dni później uczestniczka wróciła do programu z nadzieją na kontynuację relacji z Kubą. Ten nie był do końca pewny, którą uczestniczkę wybrać. Ostatecznie postawił na Oliwię, z którą obecnie jest w szczęśliwym związku. W rozmowie dla "dziendobry.tvn.pl" Kuba powiedział co tak na prawdę czuł do Dominiki w  "Hotelu Paradise" i dlaczego to właśnie z nią wszedł w relację zanim na dobre sparował się z Oliwią.

- Dominika cały czas gdzieś się pojawiała, jest kontaktową osobą. Nasz kontakt się polepszał, taki koleżeński, ziomalski i to tak naprawdę zadecydowało, że stwierdziłem, że pośmieszkuję sobie z nią, bo mamy dobry kontakt. Z perspektywy takiej programowej zdecydowałem, że wybiorę Dominikę - zaczął Kuba.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krzysztof ma już nową dziewczynę? Pokazał tajemnicze zdjęcie

Kuba, który kilkukrotnie wspominał w "Hotelu Paradise", że lubi mieć własną przestrzeń w związku i nie szuka poważnej relacji w programie, zdziwił się zachowaniem Dominiki, która zabiegała o jego atencję.

- Trochę mnie zaskoczyła sytuacja, że kobieta mówi, że tylko ja i ona nastawia się totalnie tylko na mnie - dodał.

W tej kwestii Oliwia okazała się przeciwieństwem Dominiki. W tej samej rozmowie przyznała, że doskonale wiedziała co ma robić, by poruszyć serce Kuby.

- A ja mówiłam jeszcze Kubie, że nie będę za nim latać. Ja wiedziałam, że on tego oczekuje od dziewczyny, żeby ona za nim latała - wyznała w rozmowie z "dzieńdobry.tvn.pl"

Hotel Paradise: Oliwia i Kubą są parą po programie
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Ostatecznie to właśnie Oliwia jest w szczęśliwej relacji z Kubą. Oboje postawili na naturalność i spontaniczność, co w ich przypadku okazało się sukcesem. Pozostaje odpowiedzieć sobie na pytanie, które nurtuje fanów od dawna. Czy Kuba przez cały czas udawał swoje uczucia w "Hotelu Paradise"? Czy może postawił na spontaniczną grę i zabawę, która finalnie przyniosła mu prawdziwą miłość? To wie tylko on.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kuba pokazał jak świętował swoje urodziny! Była z nim Oliwia?

Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Hotel Paradise 4: Kuba i Kasia są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestniczki!
@kasia.hotelparadise4, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kuba i Kasia są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestniczki!
Kiedy ta dwójka uczestników opuszczała razem "Hotel Paradise 4", widzowie nie kryli swojego smutku i wciąż czekają na ich powrót na Zanzibar. Czyżby Kasia i Kuba byli razem po programie? Uczestniczka szczerze odpowiedziała na pytanie fanów!

Choć w czwartej edycji "Hotelu Paradise" Kasia i Kuba tworzyli parę tylko przez chwilę, gdyby zostali w programie dłużej, kto wie - wszystko mogłoby potoczyć się nieco inaczej. Ta dwójka była prawdziwymi ulubieńcami widzów, którzy nie mogli uwierzyć w to, jak pozostali uczestnicy show zadecydowali o ich odejściu. Okazuje się jednak, że relacja Kuby i Kasi przetrwała próbę czasu, bo gwiazdy kontrowersyjnego show spotykają się po "Hotelu Paradise"! Co tak naprawdę ich łączy? Kasia w końcu odpowiedziała! Kuba i Kasia z "Hotelu Paradise 4" są razem po programie? Kiedy Kasia pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise", miała naprawdę mocne wejście.  24-letnia brunetka natychmiast wpadła w oko panom i świetnie się z nimi dogadywała, a niektóre z dziewczyn po raz pierwszy poczuły co znaczy zazdrość na Zanzibarze oraz obawa przed trafieniem do singlówki. Ostatecznie nowa uczestniczka postanowiła pójść na randkę z Darkiem i Kubą i stworzyć parę z tym drugim. Singlem została Maria, której reakcja  na zaistniałą sytuację niezbyt spodobała się fanom. Koniec końców nowa para szybko opuściła program, a widzowie zachodzili w głowę, jak można wywalić tak fajnych ludzi.  Teraz okazuje się, że Kuba i Kasia spotykają się po programie! Kasia jest naprawdę aktywna na swoim Instagramie i postanowiła pokazać obserwatorom kulisy swojego wypadu do Warszawy, gdzie nie mogła nie spotkać się z Kubą! Być w Warszawie i nie spotkać się z moim hotelowym partnerem. Pozdrawiamy z Kubą i jak widzicie cały czas się trzymamy razem - ogłosiła dziewczyna. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na to, że... Kasia i Kuba bardzo ładnie ze sobą wyglądają i zaczęli podejrzewać ich o związek! Czy uczestnicy "Hotelu Paradise 4" są razem? Kasia...

Maurycy Sas-Uhrynowski w Hotelu Paradise 3 bez koszulki
mat. prasowe
TV-Show
Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą po programie?! Uczestnik wygadał się na Instagramie! 
Maurycy z "Hotelu Paradise" odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Luizą. Czy po programie łączy ich coś więcej? Sposób udzielenia odpowiedzi przez uczestnika wywołał spekulacje!

Powrót Maurycego do " Hotelu Paradise " wywołał sporo emocji! Zarówno tych pozytywnych jak i szokujących. Pojawienie się Mauro ponownie w programie wywołało entuzjazm wśród uczestniczek, co skończyło się sceną zazdrości Krystiana względem Basi. Jedynym uczestnikiem, który nie przywitał powracającego gracza z sympatią był Kuba. A to wszystko z powodu relacji jakie łączą Luizę i Maurycego. No właśnie, czy tych dwoje czuje do siebie coś więcej? Zostali parą po programie? Nowa relacja Maurycego z pewnością nie uciszy tych domysłów!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia tłumaczy się z seksu w programie. Szczery komentarz uczestniczki hitu TVN7! Maurycy i Luiza są parą?! Zaskakujące wyznanie uczestnika!  Pierwszy pobyt Maurycego w "Hotelu Paradise" niestety nie był zbyt długi, jednak wystarczający aby mógł złapać dobry kontakt z Luizą. To właśnie ona najbardziej ucieszyła się z jego powrotu. Jak do tej pory, jako jedyna w programie nie zdołała utworzyć mocnej relacji. Do niedawna zparowana z Kubą nie wiązała z nim żadnej przyszłości, a zachowanie uczestnika często wprowadzało ją w złość.  Powrót Mauro i radość Luizy mocno zdenerwowała Kubę, który wiedział, że powrót lubianego przez jego partnerkę uczestnika może oznaczać jego koniec w dotychczasowym duecie. Kuba, nie panując nad emocjami, nieco zdemolował "Hotel Paradise", na co zareagowali nie tylko uczestnicy ale również sama Klaudia El Dursi, podkreślając, że w programie nie ma miejsca na takie zachowanie. Czy zazdrość Kuby nie była taka bezpodstawna? Czy mimo tego, że Luiza i Mauro deklarowali, że tylko się przyjaźnią to narodziło się między nimi coś więcej? Ta relacja mocno intryguje fanów dlatego postanowili podpytać samego Maurycego, a jego odpowiedź...

"Hotel Paradise": Nathalia i Kuba są razem?
kubawojcik_official
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem po programie?! Zostali przyłapani w czułych objęciach!
Choć w programie wiele ich nie łączyło, teraz w sieci pojawiło się ich czułe nagranie. Czyżby Nathalia i Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" spotykali się ze sobą?

Choć emisja " Hotelu Paradise 3 " wciąż trwa, uczestnicy już dawno wrócili do domów i swojej codzienności, którą z zaciekawieniem obserwują ich fani. Internauci są bardzo ciekawi, czyje przyjaźnie przetrwały po programie i którzy z jego uczestników są razem, a którzy nie. Ostatnio w sieci pojawiły spekulacje, jakoby Kara mieszkała z Marcinem , a widzowie coraz bardziej martwią się o związek Bibi i Simona. Ogromne zainteresowanie wzbudza również Nathalia, która przez dłuższy czas w "Hotelu Paradise 3" tworzyła parę z Marcinem. Czyżby po jego zdradzie, zaczęła spotykać się z innym uczestnikiem kontrowersyjnego show? W sieci pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna jest z... Kubą! "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba spotykają się po programie? Nathalia nie miała zamiaru ukrywać, że to co wydarzyło się po jej odejściu z "Hotelu Paradise 3" pomiędzy Karą i Marcinem, sprawiło jej ogromną przykrość. Uwielbiana uczestniczka dostała od swoich fanów ogromne wsparcie i jak widać, nie ma zamiaru dłużej rozpaczać. Dziewczyna wraz z Basią, Krzyśkiem, Simonem, Kubą, Sarą, Justyną i Mariuszem wybrali się na wspólny wyjazd do Krakowa, podczas którego - ku zaskoczeniu internautów - zabrakło Krystiana i Bibi ! Jednak jak się okazuje, na krótkich wakacjach zacieśniły się więzy pomiędzy innymi uczestnikami. Choć w "Hotelu Paradise 3" Nathalii i Kubie było zdecydowanie nie po drodze, wygląda na to, że po programie bardzo się do siebie zbliżyli. Na wyjeździe spędzili sporo wspólnego czasu, a na Instagramie kontrowersyjnego uczestnika, który na Zanzibarze bardzo podpadł pozostałym mieszkańcom rajskiej willi , pojawiło się nagranie z Nathalią, na którym obydwoje siedzą przytuleni! - Kubuś...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik