hotel paradise - Kasper i Karolina
Instagram @hotelparadise.tvn7
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Karolina zalała się łzami! "Sama siebie poniżyłam". Poszło o Kaspra

Karolina nie spodziewała się, że Kasper tak szybko będzie chciał zakończyć ich relację w "Hotelu Paradise". Jest załamana.

Obecna, piąta edycja programu "Hotel Paradise" zbliża się ku końcowi, w związku z czym emocje sięgają zenitu. A szczególnie te skumulowane wokół osoby Kaspra. Karolina mocno dała mu w kość - teraz z kolei wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to smutny koniec ich relacji. Karolina podczas ostatniej Puszki Pandory zalała się łzami. 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Karolina czuje się odrzucona przez Kaspra

Karolina i Kasper byli jednymi z pierwszych uczestników, jacy pojawili się w progach rajskiego hotelu. Wówczas oboje mieli się ku sobie. Na ich drodze nieustannie jednak stawały przeszkody - w końcu Karolina nie była jedyną dziewczyną, która oficjalnie wzdychała do Kaspra. Kiedy ich drogi wreszcie się połączyły pomimo tego, że Kasper od początku podkreślał, że Karolina nie jest odpowiednikiem jego ideału, pomiędzy tą dwójką była wyczuwalna chemia - doszło pomiędzy nimi nawet do pierwszych, subtelnych zbliżeń. Sielankę tą przerwało odejście Karoliny z programu "Hotel Paradise". Przez czas jej nieobecności niezdecydowany Kasper zdecydowanie zbliżył się do innych dziewczyn - między innymi największej konkurentki Karoliny - Wiktorii. Kasprowi w oko wpadła także Laura oraz Domi, która wcześniej tworzyła relacje z Kubą. Powroty do show jednak bywają ciężkie - zazwyczaj uczestnicy zastają zupełnie inną rzeczywistość, niż zostawili - i dokładnie tak było w przypadku Karoliny. 

Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Instagram/karolinahotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy swoje zachowanie względem Karoliny! "Nie bawiłem się nią"

"Hotel Paradise 5": Niezdecydowany Kasper sprawia przykrość Karolinie 

Karolina była przekonana, że Kasper z utęsknieniem czeka tylko na nią. Rzeczywistość jednak była zgoła inna. Kasper okazał się być mocno niezdecydowany - szczególnie, że o jego serce zaczęły ubiegać się aż trzy uczestniczki, co jeszcze bardziej odepchnęło Kaspra od każdej z nich. Ostatecznie jednak, kiedy przyszło na deklaracje przez oddanie symbolicznego serca - złamanego, bądź całego, do rąk Karoliny i Wiktorii. Ku rozczarowaniu Karoliny i jedna i druga otrzymała pełne serce, równoważne z deklaracją Kaspra. Wówczas Karolina przekonała się o tym, że pomimo faktu stworzenia pary z Kasprem, nie może liczyć na nic więcej - a tym bardziej na ukochanego na wyłączność. 

Wiktoria i Karolina wróciły do Hotelu Paradiseułu - 2022-05-11T111407.391.jpg
Hotel Paradise/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika i Karolina w ogniu krytyki fanów! "Dwie desperatki do domu"!

Podczas ostatniej rozmowy tej dwójki Kasper w "Hotelu Paradise" zalał się łzami. Jednocześnie przyznał, że już nie czuje tego samego do Karoliny, co przed jej odejściem. Mocno wyczuwalna jest także niezręczna cisza pomiędzy byłymi kochankami. Karolina jest załamana niespodziewanym obrotem spraw:

To co mi Kasper powiedział nie było fajne... Nie było fajne i jest mi przykro [...] Wszystko jest takie naciągane, takie na siłę. To nie jest naturalne - mówiła.

Co się działo na wtorkowej Puszce Pandory w "Hotelu Paradise"? Kasper odpowiadając na jedno z pytań dał do zrozumienia, że jej związek z Karoliną nie ma szans. Karolina również zrozumiała, że nie ma co starać się o uwagę chłopaka, ponieważ ten, jak przyznał, najlepiej czuje się z Dominiką.

Karolina w rozmowie z dziewczynami popłakała się:

Nie chodzi o to, że przez niego płaczę. Sama siebie tutaj poniżyłam. Jaka jestem głupia, nie wierzę aż... On mówi, że nie jestem typem jego dziewczyny, że się nie dogadujemy, a ja za nim latam.. [...[ Czuję, że sama siebie poniżyłam. Że byłam w stanie rozmawiać z chłopakiem, który powiedział mi takie rzeczy - mówiła Karolina płacząc.

Karolina i Kasper zablokowaną parą w "Hotelu Paradise 5"

Na sam koniec Dominika i Marika musiał podjąć decyzję, którą z par z "Hotelu Paradise" zablokują. Padło na Kaspra i Karolinę, co oboje skomentowali gorzko:

Kasper: Sytuacja sama się rozwiązała

Karolina: Karolina za każdym razem nie będzie za Tobą latać

Karolina była załamana:

Nie mogę na niego patrzeć. Rzygam... O co chodzi? To jest w ogóle dojrzały chłopak? Kompletnie nie jest dojrzały.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ania Adamczyk jest nie do poznania! Pokazała, jak świętowała 25. urodziny

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 4": kim jest Karolina Modryl?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Karolina miała poważny wypadek samochodowy! W sieci pojawiło się szokujące zdjęcie
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała kompletnie zniszczony samochód. "Przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizację świetlną" wyznała Karolina. W jakim jest stanie?

Karolina z "Hotel Paradise" przeżyła prawdziwy dramat! Okazuje się, że była uczestniczka randkowego show TVN 7 miała poważny wypadek samochodowy. Podczas relacji na InstaStories Karolina pokazała kompletnie roztrzaskany samochód i zdradziła, co dokładnie się wydarzyło. Okazuje się, że w jej auto uderzył inny kierowca! Zobaczcie sami, jak wygląda samochód Karoliny po wypadku i jak czuje się była uczestniczka "Hotelu Paradise"! Karolina z "Hotel Paradise" zdradziła, jak się czuje po wypadku Karolina jest jedną z byłych uczestniczek najnowszej, czwartej edycji "Hotelu Paradise". Karolina pojawiła się w pierwszych odcinkach programu i początkowo stworzyła parę z Giovannim. Niestety, pobyt pięknej blondynki w rajskim hotelu nie trwał zbyt długo i dość szybko musiała pożegnać się z randkowym hitem TVN 7. Dziś fani "Hotelu Paradise" mogą śledzić dalsze losy Karoliny za pośrednictwem Instagrama, gdzie chętnie pokazuje nowe zdjęcia i zdradza, co u niej słychać. Ostatnio przechodziła trudne chwile po śmierci przyjaciela. Karolinę wspierali wówczas koledzy z "Hotelu Paradise". Niestety, teraz okazuje się, że Karolina przeżyła kolejny dramat! Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?! Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości Karolina podczas relacji na InstaStories pokazała rozwalony samochód i przyznała, że brała udział w poważnym wypadku samochodowym. - Tak, to zdjęcie, które wrzuciłam, to niestety jest moje auto. Miałam wczoraj wypadek samochodowy. Wjechał we mnie kierowca, jechałam na zielonym świetle. Przejeżdżając, myślał, że zdąży na pomarańczowym, czyt. czerwonym. Niestety nie zdążył, uderzył we mnie, przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizacje świetlną - wyznała Karolina. ...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość:  Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka " Hotelu Paradise ". Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka "Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka  Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise".  Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama.  Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała:  To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę.  Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe: Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika.  Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym...

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik