Ostatnie wydarzenia po "rajskim rozdaniu" mocno dotknęły wszystkich uczestników. W końcu nikt nie spodziewał się, że będzie musiał pakować walizki tuż po wieczorze eliminacyjnym. Decyzją całej grupy to właśnie Karolina, Klaudia i Marika były zagrożone. Z programem musiała pożegnać się Marika. Kilka głosów od uczestników było dla niej szczególnym ciosem. Jay, który początkowo był z nią w parze, postanowił wytłumaczyć się z tego, dlaczego oddał na nią głos i przyczynił się tym samym do wyrzucenia jej z programu.

Reklama

"Hotel Paradise 5": Jay szczerze o odejściu Mariki z programu: "Na kogo miałem głosować jak nie na nią?"

Marika odpadła z "Hotelu Paradise 5". Ta decyzja wywołała łzy, zawód i wielkie pretensje wśród wielu uczestników. Klaudia nie potrafiła zrozumieć, dlaczego Kasper oddał na nią głos. Wyrzuty sumienia miał również Sevag, którego głos zdecydował o odejściu Mariki. Uczestnik przeżywał, że zawiódł koleżankę, ale jednocześnie chciał być sprawiedliwy wobec innych dziewcząt. Kontrowersje wzbudzała również decyzja Jaya. On również zagłosował na Marikę, a jeszcze przed "rajskim rozdaniem", wyznał Elizie, że chciałby wrócić od pary z poprzednią partnerką, aby móc odesłać ją do domu na "rajskim", by jak podkreślił "móc przeżyć wszystko w programie". Czy więc jego głos na Marike, był mała zemstą za nieudaną relację? Jay zdecydował się zabrać głos.

Klaudia mi nic nie zrobiła. Nie miałem żadnego problemu z nią. Karolina. Miałem super kontakt z nią, ona zawsze przychodziła do mnie jak miała jakiś problem, jak chciała gadać. I Marika miała coś przeciwko mojej obecnej parze. Po prostu często (miałem wspaniały kontakt z nią na początku) mówiła mi "a" a potem było "b". Więc chciałem kogoś wy*ebać z "Hotelu"? Nie. Na kogo miałem głosować jak nie na nią? - wytłumaczył się na Instagramie.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper chciał wyrzucić Klaudię z show. Czy mają kontakt po programie?

Widzowie chcieli również dowiedzieć się, jak potoczyła się dalej jego relacja z Elizą. Czy warto było zakończyć relację z Mariką, by móc wejść w tę z piękną 19-latką? Jay przyznał, że nie pamięta już, jakie emocje do Elizy czuł w programie, ale nie zaprzecza, że była dla niego wyjątkowa:

Trudno jest pamiętać czy cos czułem w tamtym momencie, bo to dawno temu ale czułem się super z nią i zdałem sobie sprawę, że raczej pierwszy raz w życiu lubię być bardziej z kimś niż sam. Po prostu bardzo, bardzo ją lubiłem.

Myślicie, że udało im się po programie?

Zobacz także
Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay tłumaczy swoje zachowanie w show! Kasper również zabrał głos

Losy uczestników w "Hotelu Paradise" bywają jednak przewrotne, a niektórzy otrzymują nawet więcej niż jedną szansę, aby namieszać. Myślicie, że Marika jeszcze będzie miała okazję wrócić do hotelu i odegrać się na decyzji chłopaków, którzy oddali na nią swoje głosy? W końcu budowała relację z Kubą i czuła się coraz bardziej szczęśliwa, a zwrot wydarzeń w programie brutalnie przerwał ich początkującą relację.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Reklama

Najmodniejsze bransoletki oraz naszyjniki mozesz kupić taniej, wykorzystując do Pandora kod rabatowy.

Reklama
Reklama
Reklama