Konrad wkurzony przez Rajskim Rozdaniem w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Konrad znowu nie wytrzymał! "Nie bądź taki agresywny"

Uczestnicy powoli tracą do siebie zaufanie w "Hotelu Paradise". Konradowi przed "Rajskim Rozdaniem" puściły nerwy. O co poszło?

Sytuacja w "Hotelu Paradise" nieco się skomplikowała odkąd Laura otrzymała immunitet. Nagroda okazała się być jednocześnie ciężarem na barkach uczestniczki, ponieważ to przez jej decyzję, któraś z dziewczyn pożegna się z programem. Władza dziewczyny może także uratować sytuację jej najbliższej koleżanki- Mariki, która przestała dogadywać się w parze z Konradem. Ten zaczyna czuć coraz większą presję ze strony dziewczyn, które naciskają na niego by powiedział kogo zamierza wybrać. Między uczestnikami dochodzi do spięcia. 

Nie bądź taki agresywny od razu - zbulwersowała się Laura. 

O co poszło?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": Napięcia przed "rajskim rozdaniem". Konrad zmienia taktykę gry

Takich emocji przed "Rajskim Rozdaniem" dawno nie było. Losy trzech uczestniczek w "Hotelu Paradise" są pod  wielkim znakiem zapytania. Marika, Wiktoria i Anita próbują ratować się rozmowami z Laurą, która ma immunitet. Uczestniczka obmyśla plan ratowania Mariki, z którą ma najlepszy kontakt w programie. Pomoc wymaga jednak poświęcenia, ponieważ w ten sposób musi oddać w ręce koleżanki jej obecnego partnera, z którym na prawdę dobrze się dogaduje. Losy zagrożonych uczestniczek pozostają w rękach chłopaków, którzy są coraz bardziej tajemniczy i nie zamierzają zdradzać na razie swojego wyboru.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kolejny uczestnik wróci do programu? Fani są pewni

Napięcia przed rajskim rozdaniem i agresywny Konrad
Hotel Praradise/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Po programie powstało kilka związków! Wygadał się Kasper

Największą niewiadomą wydaje się być Konrad. Uczestnik początkowo zapewnił Wiktorię, że ją uratuje potem jednak wymijał się od odpowiedzi na ten temat. Dodatkowo Konrad ubolewa, że nowa uczestniczka Anita mogłaby się tak szybko pożegnać z programem. Następnie uprzedza, że zaczyna prowadzić swoją grę w "Hotelu Paradise".

Ogólnie teraz z mojej strony zaczyna się troszeczkę gra i tak trzeba widzę - wyznał. 

Po odbyciu kilku rozmów z uczestnikami na temat tego jak przebiegnie "Rajskie rozdanie" Konrad kilkukrotnie zmieniał zdanie i na prawdę trudno było wyczuć, którą dziewczynę pragnie uratować. Wola przetrwania w "Hotelu Paradise" dziewczyn pchała je do rozmów z Konradem. Uczestnik w pewnym momencie nie wytrzymał i na kolejne pytanie Mariki stanowczo odpowiedział:

Ja już nie gadam teraz z nikim. Nie ma szans (...) Już mam dosyć tych dzisiejszych rozmów wszystkich - powiedział oburzony. 

Napięcia przed rajskim rozdaniem i agresywny Konrad
Hotel Praradise/Player.pl

Do rozmowy włączyła się Laura, która wytłumaczyła Konradowi, że takie są zasady tego programu.

No ale na tym program polega. Nie bądź taki agresywny od razu - odpowiedziała uniesiona.

Konrad ewidentnie nie chciał kontynuować tej rozmowy. Sytuacja szybko się uspokoiła, jednak emocje wciąż siedziały wewnątrz uczestnika. Wyznał, że przestaje kierować się tym co inni mu mówią i zapewnia, że dopiero teraz uczestnicy przekonają się co to znaczy prawdziwy Konrad. 

Przestaje kierować się tym co ludzie mi mówią, co mi narzucają. Zaczynam myśleć tylko i wyłącznie o sobie. W tym momencie zostawiam to wszystko i wchodzę do gry. Teraz będzie prawdziwy Kondziu. Wszyscy się przekonają jak to będzie wyglądało - wyznał.

Coraz bliżej finału, uczestnicy robią się bardziej nerwowi i tajemniczy. Wygląda na to, że dzisiejsze "Rajskie rozdanie" może ułożyć się zupełnie nieprzewidywalnie. Jak myślicie kto opuści "Hotel Paradise"?

Napięcia przed rajskim rozdaniem i agresywny Konrad
Hotel Praradise/Player.pl

"Hotel Paradise": co zrobi Sandra podczas "rajskiego rozdania"? Rozbije związek Chrisa i Marietty?
Newsy
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?

Już dawno nie było tak stresującego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Powrót Sandry i Oli może totalnie przemieszać dotychczasowe pary! Nawet Chris i Marietta, którzy dogadują się najlepiej ze wszystkich nie mogą czuć się bezpiecznie. Sandra ma asa w rękawie... Jest nim tajemnicza koperta, którą będzie mogła otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Jeżeli okaże się, że ma immunitet to mogłaby zagrozić związkowi Chrisa i Marietty. Uczestnik postanowił działać, jednak Sandra jest niezjednana... Inne pary również nie mogą się czuć pewnie. Jak wygląda sytuacja na chwilę przed eliminacją?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": rajskie rozdanie. Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?  Dziś na rajskim rozdaniu to Sandra rozdaje karty. Uczestniczka otrzymała tajemniczą kopertę, którą może otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Pozostali lokatorzy "Hotelu Paradise" obawiają się, że to może być immunitet.  Chris nie krył swoich obaw przed tym, jaką Sandra mogłaby podjąć decyzję i postanowił odbyć z nią rozmowę. Poprosił Sandrę, aby nie ingerowała w związek jego oraz Marietty.  Jeśli masz immunitet to nie rób mi tego. Marietta jest dla mnie najważniejsza i bardzo chcę z nią być - wyznał Ja głupia nie jestem Chris, dużo widzę - odparła Sandra.  Na setkach przed kamerami pojawił się jej przebiegły uśmiech. Sandra doskonale wie, jak grać, żeby nikt nie przewidział jej ruchów.  Na chwilę przed "rajskim rozdaniem" Sandra zapytała Chrisa:  Gotowy na moje podejście do Ciebie?  Dzisiaj nic nie...

"Hotel Paradise 3": Kto będzie w finałowym tygodniu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Wiadomo, kto znajdzie się w finale! Tej parze nikt nie dawał szans
Koniec "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami, a uczestnicy mogli zawalczyć o swoje miejsce w finale! Wiemy, które z par w nim zobaczymy. Widzowie nie kryją swojego zaskoczenia.

Krystian i Basia, Maurycy i Sara, Simon i Bibi, Krzysztof i Kornelia, Marcin i Kara oraz Ola - jedenastka uczestników dotarła niemal do samego końca " Hotelu Paradise 3 ", jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Kto będzie miał jeszcze większą szansę, by zawalczyć o złotą kulę i główną wygraną? Choć Rajskie Rozdanie jeszcze przed nami, wiadomo już, kto może czuć się bezpieczny. Nikt nie spodziewał się, że w finałowym tygodniu zobaczymy akurat tę parę ! Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise 3" Klaudia El Dursi wie, jak sprawić uczestnikom niespodziankę, choć już nie raz mogliśmy się przekonać, że nie zawsze jest ona miła. Tym razem jednak było inaczej, a niektórzy mogli zawalczyć o naprawdę spore przywileje. Najpierw na plaży pojawiły się dziewczyny, a Ola miała wybrać, które z nich będą mogły stanąć razem z nią w starciu o immunitet. Ostatecznie Ola zadecydowała, że jej rywalkami będą Kornelia, Kara i Bibi. Uczestniczki nie miały łatwego zadania, a immunitet miała otrzymać ta, która najszybciej przeciągnie na linię mety worek z kokosami.  Choć każda z dziewczyn walczyła jak lwica, okazało się, że w tym przypadku Bibi była bezkonkurencyjna. Partnerka Simona zdobyła immunitet i tym samym zapewniła sobie bezpieczeństwo podczas najbliższego Rajskiego Rozdania, a tym samym o swoją pozycję w programie nie musiał martwić się również Simon - przynajmniej tak wszystkim się wydawało. Poza nimi bezpieczna będzie jeszcze jedna para, a takiego obiegu spraw mało kto się spodziewał.  Kiedy na na plaży pojawili się panowie, Klaudia El Dursi czekała na nich z tą samą konkurencją, jego uczestnicy nie walczyli już tylko o swoje bezpieczeństwo, ale o bezpieczeństwo swojej pary, co automatycznie zapewnia jej wejście do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3". Choć...

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
Newsy
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Ogromne zamieszanie wśród par w " Hotelu Paradise " sprawiło, że nikt nie był pewny tego, co się wydarzy! To "rajskie rozdanie" jeszcze zanim się zaczęło wywołało mnóstwo emocji. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi po wyborze Dominiki! Jedynie dwie pary pozostały bez zmian czyli: Ania i Ivan oraz Julia i Kamil. A kogo wybrała Dominika? Zobaczcie, kto pożegnał się z "Hotelem Paradise"! Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"!  Dominika ku zaskoczeniu Bartka wybrała jednak Artura, co ustaliła z nim tuż przed "rajskim rozdaniem". Nasza relacja przeszła burzę, ale mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. - tak Dominika uzasadniła swój wybór. Potem przyszedł czas na Sonię, która wybrała...Bartka ! Największe zaskoczenie wywołała decyzja tej uczestniczki. Wyjaśniła, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem, stąd taka decyzja: Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. - wyznała szczerze Sonia. A tak wyglądały wybory wszystkich uczestniczek "Hotel Paradise" podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania": Ania wybrała Ivana Julia wybrała Kamila Dominika wybrała Artura Sonia wybrała Bartka Magda wybrała Roberta Monika wybrała Bartka Czyj wybór okazał się największym szokiem dla wszystkich? Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Monika wybierze Bartka. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że jego nową partnerką zostanie Sonia. To oznacza, że Monika opuściła program ! Na koniec  życzyła szczęścia pozostałym uczestnikom i szczerze wyznała, że powiedziała już dość i nie zamierza więcej komentować. Jednak tuż przed...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik