Czy Miłosz i Wiktoria są parą po programie?
Instagram @mily_mo_
TV-Show

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są parą po programie? Ten wpis daje do myślenia

Miłosz z "Hotelu Paradise" pokazał nowe zdjęcie z Wiktorią, a fani pytają czy ich związek przetrwał po programie. Komentarz Wiktorii tylko podkręca domysły.

Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise" i dała kolejną szansę Miłoszowi. Zbliżające się "rajskie rozdanie" zweryfikuje, czy nękana uczestniczka faktycznie będzie chciała odbudować relację z partnerem czy postanowi się zemścić i tym razem to jego odesłać do domu. Miłosz po powrocie dziewczyny do show, opublikował w sieci wymowne zdjęcie, a komentarz Wiktorii tylko podkręcił atmosferę. Widzowie pytają: 

Jesteście razem po programie? 

Zobaczcie szczegóły! 

Zobacz także: Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz"

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są parą po programie?

Historia Miłosza i Wiktorii z 4. edycji "Hotelu Paradise" jest bardzo zawiła. Gdy Wiktoria dołączyła do programu od razu zwróciła uwagę na uczestnika, jednak na swoją pierwszą randkę zaprosiła Przemka oraz Łukasza, co było dla Miłosza delikatnym ciosem. Po tym trudno było mu uwierzyć w słowa dziewczyny, że naprawdę jej się podoba. Ostatecznie, gdy udało im się stworzyć parę, pojawiły się kolejne programy. Wiktoria spotkała się z odrzuceniem ze strony grupy i niejednokrotnie płakała przez niewybredne komentarze kolegów z programu. Czara goryczy przelała się podczas jednej z "Pandor" podczas której doszło do dosłownego linczu na Wiktorii ze strony uczestników. Wiktoria miała świadomość, że uczestnicy chcą wyrzucić ją z programu, jednak gdy Miłosz, któremu ufała, ostatecznie przyznał, że to on jest inicjatorem tego spisku, nie była w stanie opanować łez. Ostatecznie wybaczyła uczestnikowi i miała nadzieje, że podczas "rajskiego rozdania" jednak ciągle będzie po jej stronie. Miłosz poszedł jednak za głosem grupy i zamiast Wiktorii wybrał Ohę. Niestety eliminując dotychczasową partnerkę nie poczuł ulgi, a tęsknota za dziewczyną, do której zaczął czuć coś więcej, z dnia na dzień stawała się nie do zniesienia. 

Wiktoria i Miłosz dostali jeszcze jedną szansę na odbudowanie relacji w "Hotelu Paradise". W ostatnim odcinku okazało się, że nękana uczestniczka wraca do gry, a Miłosz nie potrafił ukryć swojej radości. Wiktoria mogła zdecydować, czy chce stworzyć z nim parę. Postanowiła dać mu szansę i ponownie weszła na teren "Hotelu Paradise" z Miłoszem u boku. 

Czy udało im się odbudować relację? Widzowie, po tym, co Miłosz opublikował w sieci zastanawiają się czy razem z Wiktorią wciąż tworzą parę po programie. 

Miłosz cieszy się z powrotu Wiktorii do Hotelu Paradise
Instagram @mily_mo_

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wielki powrót Wiktorii! Miłosz jest szczęśliwy, a mieszkańcy wściekli

Nowe zdjęcie Miłosza i Wiktorii z "Hotelu Paradise" wzruszyło fanów. W końcu dla Miłosza w programie  znowu zaświeciło słońce i tak właśnie opisał swoje zdjęcie z programową ukochaną: "☀️". Na wspólną fotkę uczestników zareagowała również sama Wiktoria, pisząc:

No hej❤️

Widzowie bardzo entuzjastycznie zareagowali na jej powrót do programu. Pod nowym zdjęciem Wiktorii i Miłosza zostawili sporo komplementów:

- W końcu razem, najlepsza para tej edycji 🙌🔥
- Płakałam ze szczęścia, że znów jesteście razem❤️❤️❤️
- A jednak nie żartowałeś znowu wyszło słońce 😍😍😍
- Wyczekane! Lubię cię uśmiechniętego - napisał Kuba z 4. edycji 

Wiktoria wróciła do Hotelu Paradise. Widzowie komentują
Instagram @hotelparadise.tvn7

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wielki powrót Wiktorii! Miłosz jest szczęśliwy, a mieszkańcy wściekli

Wygląda na to, że Wiktoria i Miłosz wybaczyli sobie wzajemne przewinienia w "Hotelu Paradise". Jednak nowe zdjęcie Miłosza jest jednocześnie potwierdzeniem, że z programową partnerką udało mu się stworzyć coś więcej? Widzowie postanowili zapytać bezpośrednio: 

Jesteście razem po programie? 

Na razie jednak ani Wiktoria ani Miłosz nie odpowiedzieli na ten komentarz. Do finału będą musieli jednak utrzymać tajemnicę. Myślicie, że do siebie pasują? 

Miłosz i Wiktoria wchodzą do Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 

W wyniku ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ", program musiał opuścić jeden z największych faworytów! Magda i Łukasz jako single, zablokowali jego duet z Anią, przez co postawił wszystko na Atę. Uczestniczka jednak mimo uczuć, które do niego żywi, postanowiła grać rozsądnie i została wierna Arturowi. Takiego wyniku eliminacji nikt nawet nie przypuszczał! Jednak na koniec odcinka lektor poinformował:  Co przyniesie rzeczywistość bez Ivana? Powiem tak... Będziecie zaskoczeni.  Co miał na myśli? W dodatku jeden z uczestników zasugerował, co wydarzy się w kolejnych odcinkach! Zdradził tajemnicę? Zobaczcie, co napisał! Zobacz także:  Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować? "Hotel Paradise 2": Krystian znowu w programie?  Krystian Mikołajczyk ponownie dołączy do ekipy "Hotelu Paradise"? Opublikował w mediach społecznościowych post, po którym widzowie, nie mają wątpliwości, że mogłoby stać się inaczej!  Hmmm... A może jednak będą jakieś zmiany 😈🌴 🤫? - napisał w sieci Internauci uważają, że to byłby dobry pomysł, jakby dostał ponowną szasnę na namieszanie w hotelu. Podczas swojego pierwszego pobytu, nie do końca dobrze rozegrał swoją grę. Chciał przekonać do siebie Sonię, jednak ona była tak bardzo negatywnie do niego nastawiona, że to nie mogło się udać. Kiedy lojalnie uratował ją podczas "rajskiego rozdania", wysyłając Hanię do domu, internauci nie kryli oburzenia:  Tragedia. Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera - pisali w sieci.  Niedługo po odejściu miał kolejną szansę na powrót. Decydowała o tym nowa uczestniczka, Karolina. Widzowie szybko odkryli, że z Krystianem znali się już przed...

Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski
Newsy
Wraca "Hotel Paradise"! Nowe odcinki programu już od przyszłego tygodnia
Fani programu "Hotel Paradise" będą mogli liczyć na dawkę emocji już w przyszłym tygodniu, bowiem program wraca na antenę TVN7!

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów programu "Hotel Paradise" ! Po wielkim sukcesie pierwszej edycji miłosnego show, stacja TVN7 przygotowała niespodziankę dla fanów formatu. Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia widzowie zobaczą jak potoczyły się losy uczestników programu po powrocie do Polski, w specjalnym programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  O którym programie mowa - "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się w naszym quize! Już w najbliższy wtorek zobaczymy jak potoczyły się losy uczestników programu "Hotel Paradise"! Pierwsza edycja programu "Hotel Paradise" okazała się być wielkim hitem stacji TVN7!  Show zyskało wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. "Hotel Paradise 2" miał mieć swoją premierę tuż po zakończeniu pierwszej odsłony programu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa stacja zmieniła  plany i drugą edycję zobaczymy dopiero po wakacjach. Jednak fani mogą już szykować się na kolejną dawkę emocji, bowiem stacja zadecydowała, że będzie kontynuować wątki bohaterów pierwszej edycji w programie "Hotel Paradise - Powrót z Raju"! Show będzie realizowane online, z domów uczestników. Co będziemy mogli zobaczyć programie? Odpowiedź na to pytanie znaleźliśmy na stronie Biura Prasowego TVN Discovery Polska. Jak wygląda ich życie po powrocie do Polski? [...] Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników? Czy są sprawy, które działy się w Hotelu Paradise, a wciąż nie zostały załatwione?  Na te i wiele innych pytań widzowie poznają odpowiedzi już od 28 kwietnia w programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”. W 12...

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner