Hotel Paradise 4: Vanessa wyrzuciła Michała z show i spotyka się z nim po programie! Jest zdjęcie!
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Vanessa wyrzuciła Michała z show, a spotyka się z nim po programie?! Jest zdjęcie!

Vanessa się wygadała? Uczestniczka pokazała zdjęcie z Michałem z "Hotelu Paradise 4" i odpowiedziała i mocno odpowiedziała na hejt widzów. "WŁĄCZCIE MYŚLENIE"

Kiedy tuż przed Rajskim Rozdaniem, decyzją pozostałych uczestników, z programem pożegnał się Michał, widzowie nie kryli swojego rozczarowania - tym bardziej, że za jego odejściem zagłosowała również Vanessa! Na uczestniczkę, która jeszcze chwilę wcześniej deklarowała, że mogłaby stworzyć z chłopakiem parę, wylała się fala negatywnych komentarzy, na które ta mocno zareagowała. Co więcej, ku zaskoczeniu internautów, okazało się, że Vanessa i Michał spotykają się po programie! Co ich łączy? Dziewczyna pokazała zaskakujące zdjęcie!

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

"Hotel Paradise 4": Vanessa i Michał spotykają się po programie

Fani czwartej edycji "Hotelu Paradise" śledzą losy jego uczestników nie tylko na antenie TVN 7, ale również w mediach społecznościowych! Choć emisja programu wciąż trwa, internauci już nie mogą doczekać się, aż poznają prawdę na temat tego, które relacje przetrwały próbę czasu, a czyje drogi rozeszły się wraz z końcem kontrowersyjnego show. 

Ostatnio spekulacje internautów wzbudziło zdjęcie Launo i Michała "Mike'a", a niektórzy podejrzewają nawet, że Przemek nie ma kontaktu z Launo po programie. Co więcej, chłopak został przyłapany z inną uczestniczką show, a w sieci zrobiło się naprawdę gorąco! Czyżby bohaterowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" powoli zaczęli się zdradzać i czyżby na jaw wyszła kolejna para? Wszystko przez zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych pięknej Vanessy!

Vanessa opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie z Michałem, na którym widzimy, jak obydwoje wylegują się na kanapie. Wygląda na to, że tych dwoje łączy naprawdę bliska więź! Czy po powrocie ze słonecznego Zanzibaru uczestników połączyło coś więcej?

Hotel Paradise 4: Vanessa spotyka się z Michałem po programie
@vanessawietrzyk, Instagram

Zobacz także: Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz"

Dodatkowo, po tym, jak tuż przed Rajskim uczestnicy wyrzucili Michała z programu, widzowie nie kryli swojego oburzenia, a ogromna fala krytyki spadła właśnie na Vanessę! Teraz uczestniczka postanowiła odpowiedzieć im w mocnych słowach.

Czy to kolejny dowód na to, że tę dwójkę łączy coś po programie?

Hotel Paradise: Uczestnicy wyrzucili jednego z graczy
Fragment programu "Hotel Paradise", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kara i Marcin planują dzieci?! „Marcin będzie bardzo fajnym tatą”

Vanessa z "Hotelu Paradise 4" odpowiada na hejt widzów po wyrzuceniu Michała

Uczestniczka po raz kolejny musiała mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami fanów czwartej edycji "Hotelu Paradise" na swój temat. Najpierw Vanessa podpadła widzom po "aferze klapkowej", a teraz niektórzy z internautów stwierdzili, że uczestniczka jest fałszywa. Wszystko przez to, jak zagłosowała za odpadnięciem Michała, a chwilę wcześniej mówiła, że jej się podoba! Dziewczyna postanowiła odpowiedzieć na atak internautów, komentując jeden z postów na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie. 

Jak widzieliście - oddawałam głos jako przedostatnia, więc Michała los i tak był już przesądzony. Byliśmy w grze i myślalam zapobiegawczo, bo oddając glos na kogoś innego- później ta osoba zrobiłby to samo wobec mnie☺️ WŁĄCZCIE MYŚLENIE☺️👏🏽   - napisała.

Wygląda jednak na to, że tłumaczenia Vanessy jeszcze bardziej podburzyły internautów, którzy natychmiast wyrazili pod komentarzem uczestniczki swoje opinie! Niektórzy zasugerowali nawet, że może żałować swojej decyzji tak, jak żałował jej Miłosz.

- Ja tam nie podążam za tłumem , zawsze pod prąd 😂😂

- żałosne tłumaczenie

- Miłosz też poszedł za tłumem i trochę się przejechał ;)

- nieważne czy los był przesądzony czy nie, to był twój głos a nie tłumu za którym poszłaś, karma wraca - ocenili internauci.

Co więcej, Vanessa postanowiła odnieść się do swojego zachowania w "Hotelu Paradise" również na swoim profilu. Dziewczyna nagrała InstaStory, w którym zwróciła się do internautów i fanów show, którzy krytykowali jej zachowanie.

Mój głos i tak nic nie zmieniał. Oddając głos na kogoś innego, kto zostałby w Hotelu, zrobiłabym sobie strzał w kolano. Ale cieszę się, że wy jesteście tacy zasadniczy, no i nie wiem, może postąpilibyście inaczej - stwierdziła.

Cóż, dziewczyna nie ukrywa, że do tej decyzji podeszła strategicznie, a jak wiemy, wszystkim uczestnikom zależy na tym, by w "Hotelu Paradise" zostać jak najdłużej i niektórzy z internautów zdecydowanie popierają postawę Vanessy:

neutralna decyzja, sprawa była przesądzona, nic lepszego dla siebie nie mogła zrobić. Wybrnęła inteligentnie, nie unoście się jakaś chora duma. Tak z kanapy przed tv bardzo łatwo wydawać wyroki 😉 

Hotel Paradise 4: Vanessa wyrzuciła Michała z show i spotyka się z nim po programie! Jest zdjęcie!
Mat. prasowe

 

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
Newsy
"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?
W "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka, która zrobiła ogromne wrażenie na... Maćku! Sandrze to bardzo się nie spodobało...

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Na wyspie pełnej miłości pojawiła się nowa uczestniczka Marta! Martyna zaś uzyskała immunitet i na kolejnym rajskim rozdaniu może czuć się bezpiecznie! Pozostałe uczestniczki zaczęły zaś bardzo obawiać się o swój los w programie! Relacje wszystkich uczestników zaś mocno się ostudziły. Dlaczego? Zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:   "Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!  Nowa uczestniczka, Marta, namiesza w "Hotel Paradise"? Uczestnicy "Hotelu Paradaise" przywitali dzień w zupełnie nowych parach! Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestniczek specjalne zadanie! Poprosiła je, aby przekuły balon jeśli chcą pozostać w nowej parze. To zadanie miało naprawdę wysoką stawkę, bowiem dziewczyna, która podejmie tę decyzję jako pierwsza, otrzyma immunitet na rajskim rozdaniu. Okazało się, że Martyna wykonała zadanie najszybciej, pozostała w nowej parze i może czuć się bezpiecznie! Co więcej osoba, którą wybierze na rajskim rozdaniu, automatycznie zostanie jej partnerem!  W "Hotel Paradise" pojawiła się także... nowa uczestniczka! Marta ma 25 lat, pracuje przy operacjach bankowych, a w weekendy spełnia się w fotomodelingu. Szuka partnera z którym będzie mogła być na dłużej. Jak sama o sobie mówi jest flirciarą i podobno to ona jest typem podrywaczki! Jaki zatem jest jej ideał mężczyzny? Brunet z zarostem, pełen energii i poczucia humoru. Marta na początku swojej przygody w "Hotel Paradise" musiała wybrać dwóch kandydatów, z którymi wybrała się na randki. Nowa uczestniczka zadecydowała, że to Adam i Maciek są najbardziej interesujący i to właśnie z nimi spędziła naprawdę romantyczny...

Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza

Już za dwa dni poznamy zwycięzców lub zwycięzcę drugiego sezonu " Hotelu Paradise ". Tymczasem dzisiaj z programem pożegnać musiała się kolejna para. Decyzyjny głos należał do Soni i Łukasza, ponieważ wygrali ten "przywilej" podczas basenowych zawodów.  Wygrywać jest tak samo jak przegrywać i "Hotel Paradise" pokazuje, że nie zawsze jest po co tak zawzięcie walczyć, bo to nie są najłatwiejsze decyzje - zaczęła Sonia Kogo wraz z Łukaszem wymeldowali tuż przed ostatnią w programie "puszką pandory"?  Zobacz także:  Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz? Dominika Konował i Bartek Graczyk odpadają z "Hotelu Paradise 2"  Uczestnicy "Hotelu Paradise" muszą się mieć na baczności. Im bliżej finału tym grono staje się coraz mniejsze. Dziś z programem musiała pożegnać się kolejna para. Sonia i Łukasz dzięki wygranej konkurencji mogli zadecydować, kto będzie musiał spakować walizki. Zdecydowali jednogłośnie i szybko: Wszystkich bardzo lubimy ale naszą decyzją, niestety jednogłośnie, jesteś Dominika i Bartek. Przepraszamy was najmocniej, taka jest ta gra. Z naszej strony musiała paść taka decyzja.  Niestety zasady gry w "Hotelu Paradise 2" są bezlitosne. Dominika i Bartek mogli nie zgadzać się z decyzją, jednak nie mogli jej podważyć. Uczestniczka podkreśliła jednak, że to nie koniec jej miłosnej przygody z Bartkiem:  Nasza historia miłosna się nie kończy tylko dopiero się zacznie. Super przygoda, wszystkich was lubię i powodzenia!  Doszło jednak do małego zgrzytu pomiędzy Dominiką a Sonią. Żegnając się z uczestnikami, wyeliminowana uczestniczka pominęła Sonię: Z Tobą nie chcę się tulić.  Sonia była zdziwiona zachowaniem...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner