Hotel Paradise 4. Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Uczestniczki: Brzydka jest
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem

Wejście nowej dziewczyny do "Hotelu Paradise 4" pokrzyżowało plany niektórych uczestników. Czyją parę rozbiła piękna Sara? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

W "Hotelu Paradise" wszystko ma swoje konsekwencje i nie inaczej mogło być z, jedynie z pozoru, niewinną grą na plaży. Porządek na rajskiej wyspie ponownie został zakłócony, choć większość uczestników była pewna, że ich planu nic nie może popsuć - jak widać nie przewidzieli wejścia do programu nowej uczestniczki, która nie tylko w sekundę zawróciła w głowie jednemu z chłopaków, ale również zaprzyjaźniła się z... Wiktorią! Piękna Sara sprawiła, że dziewczyny po raz pierwszy tak poważnie boją się o swoją pozycję. Kim jest nowa uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" i czyją parę rozbiła na samym wejściu? Co więcej, na Zanzibarze poza nową uczestniczką, pojawiła się również nowa konspira...

"Hotel Paradise 4": Klaudia El Dursi o nowej edycji! "Dziewczyny z 3. edycji nie obraźcie się..."

Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise 4". Kim jest Sara?

Jedna z dziewczyn znowu trafiła do singlówki, a wszystko zaczęło się od zabawy w przeciąganie liny. Za sukcesy w grze pary dostały monety, którymi podczas kolejnego spotkania z Klaudią El Dursi mogli wziąć udział w licytacji i zdobyć zawartość tajemniczych pudełek. Jedno z nich skrywało jednak dość nieoczywistą nagrodę - klucz do singlówki. Pech chciał, że jego właścicielami okazał się Michał - który zachwycił uczestniczki i Oha, a prowadząca oznajmiła, że tym samym dziewczyna zostaje bez pary, bo na wyspie pojawiła się nowa piękność. Oha poczuła się zagrożona? Kiedy zobaczyła swoją następczynię ostro zareagowała.

O, brzydka jest - skomentowała.

Problem w tym, że panowie, a w szczególności Michał, nie podzielali jej zdania. 

Bardzo ładna, długie nogi, zgrabna, no w moim typie - podsumował. - Wcześniej już myślałem, żeby zmienić parę, bo Oha nie jest za bardzo w moim typie. Bardzo się ucieszyłem, bo problem się dla mnie rozwiązał, przyszła fajna dziewczyna i chce być z nią w parze - stwierdził Michał.

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natalia o eliminacji Darka: "Jestem z siebie dumna, a co do kumpli..."

Kiedy długonoga blond piękność pojawiła się na plaży, Michał nie był w stanie kryć uśmiechu. Nowa uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" to 23-letnia Sara z Dębicy, która na co dzień pracuje jako kelnerka w hotelu. Dziewczyna nie ukrywa, że jest bardzo rozrywkowa i otwarta, a to z pewnością pomoże jej w związaniu przyjaźni na wyspie.

Jestem dość odważną osobą, lubię ryzykować, robić nowe rzeczy i wychodzić ze strefy komfortu. Na pewno jestem spontaniczna, pełna energii i uśmiechnięta. No i zwariowana. Lubię dobrze się bawić, jeździć na festiwale. Nie walczę o faceta jakoś 100%, to on musi zrobić pierwszy krok - mówiła o sobie. - Wkładam we wszystko moje serce i jestem szczera. Nie lubię grać - dodała Sara.

Hotel Paradise 4: Sara
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

"Hotel Paradise": Michał z łatwością wymienia Ohę na Sarę

Sara przypadła nie tylko do gustu Michałowi, ale również Wiktorii, która natychmiast powitała nową uczestniczkę otwartymi ramionami i nie ukrywała, że bardzo cieszy się na jej przyjście. Cóż, dla Wiktorii to w końcu szansa, by mieć w programie damskiego sprzymierzeńca, po tym jak Miłosz stanął po jej stronie i wyznał dziewczynie, że wszyscy są przeciwko niej. Ta nowa przyjaźń zdecydowanie nie spodobała się pozostałym mieszkankom "Hotelu Paradise", które nawet nie ukrywały swojej wściekłoścJest , a i do Ohy w końcu dotarło, że Sara jest dla niej prawdziwym zagrożeniem 

- Nie czuje się przez nią zagrożona. Poza tym nie jest w Twoim typie - stwierdziła Oha.

- Nie no trochę jest. Ogółem chciałem dziś z tobą porozmawiać na nasz temat i chciałem powiedzieć, że będę chciał być może zmienić parę - odparł jej zakłopotany Michał.

Te słowa zdecydowanie nie przypadły uczestniczce do gustu, a kiedy Michał dodał, że nie ma zamiaru informować jej co dzieje się w w jego nowej parze i chce być lojalny wobec Sary, Oha stwierdziła, że nadszedł najwyższy czas na to, żeby... pożegnał się z "Hotelem Paradise".

Ja jestem głupia, ale on jest jeszcze głupszy - stwierdziła w rozmowie z Przemkiem tłumacząc, że nie zamykanie przez niego deski klozetowej, to wystarczy powód, by wyrzuć go z programu. 

Hotel Paradise 4: Sara
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? 

Uczestnicy spiskują przeciwko sobie! Wiadomo, kto odpadnie z "Hotelu Paradise 4"?!

Nowa para - Michał i Sara, mogą okazać się naprawdę mocnymi przeciwnikami, bo jak widać ta dwójka bardzo przypadła sobie do gustu, a chłopak - w przeciwieństwie do niektórych - zamiast zdaniem grupy, chce kierować się tym własnym. Za taką postawę Oha chce go "odpulić", jednak czy jako singielka nie zostanie "odpulona" pierwsza? Swój plan mają również Wiktoria i Miłosz!

Mam zamiar dziewczynom mówić, że plan zostaje taki sam, ale usuniemy kogoś prawdopodobnie z hotelu. Będzie ciekawie! - wyznał chłopak przed kamerami.

Co więcej, jak przyznała Wiktoria, ona i Miłosz stwierdzili, że jako pierwsza do odstrzału pójdzie Launo, a wszystko przez jej zachowanie wobec uczestniczki. Jest tylko jeden drobny szczegół - Wiktoria nie wie, że Miłosz stwierdził, że zdanie co do swojego wyboru może zmienić w ostatniej chwili. Za to Miłosz nie do końca jest świadomy tego, że niektórzy uczestnicy mają zamiar pozbyć się jego!

Jeżeli Miłosz nie odpuli Wiktorii teraz, to trzeba wyrzucić Wiktorię i Miłosza - stwierdziła Launo w rozmowie z Przemkiem. 

Kto jako pierwszy z tej grupy będzie miał 15 minut na spakowanie walizek? Cóż, jedno jest pewne - tym razem wszystko leży w rękach Miłosza.

Miłosz Pesta w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny... "Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza , bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza! Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły...

Krzysztof miażdzy Ohę za zachowanie wobec Sary
Instagram @oha_hotelparadise4 @krzysztof_swist_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof miażdży Ohę: "Dno i dwa metry mułu" 
Krzysztof z 3. edycji "Hotelu Paradise" skomentował również skandaliczną Pandorę! "Kobieta kobiecie takie coś?". Oha zabrała głos. Żałuje?

Krzysztof z "Hotelu Paradise" mocno podsumował zachowanie Ohy podczas odcinka, w którym do programu dołączyła Sara. Uczestnik nie mógł uwierzyć w wypowiedziane przez nią słowa względem nowej.  Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu Oha nie pozostała dłużna i bardzo szybko odpowiedziała na jego komentarz, jednak jej słowa mogą zaskoczyć. Będzie kolejna afera?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem "Hotel Paradise": Krzysztof mocno komentuje zachowanie Ohy Atmosfera wokół " Hotelu Paradise " w ostatnich dniach jest naprawdę gorąca. Oburzenie wśród widzów wywołała zapowiedź ostatniej Pandory, podczas której Wiktoria, po usłyszeniu pytania, "Jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą" i zaraz po tym, jak dowiedziała się, że plan wyrzucenia jej z programu był pomysłem Miłosza, wybiegła z płaczem. Widzowie określili atmosferę w programie jako toksyczną, a o ostatniej Pandorze mówili: " Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia ". Głos zabrał również Pan Lektor, który tłumaczył, dlaczego produkcja nie zareagowała i podkreślił, że Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc , a mogła to zrobić w każdym momencie. Po burzy jaka wybuchła w sieci, oświadczenie wydała również stacja TVN. Swoim zachowaniem zszokowała także Oha, a to wszystko z powodu jej zachowania tuż po tym, jak do programu dołączyła Sara . Na widok nowej Oha zawyrokowała: "O, brzydka jest", jednak z tym nie zgodził się jej dotychczasowy partner Michał. W wyniku ostatniego zadania to właśnie on automatycznie musiał sparować się z nową, co go nawet ucieszyło.  Oha, po dołączeniu nowej nie czuła zagrożenia z jej strony, co niestety okazało się bardzo złudne. Michał...

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha o zachowaniu uczestników wobec niej. "Bardzo przykro"
Oha dowiedziała się, co mówili o niej uczestnicy w "Hotelu Paradise 4"! Jak na to zareagowała? Dziewczyna nagrała zaskakujący komentarz.

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" budzi w widzach ogromne emocje, a to, co niekiedy ma miejsce na słonecznym Zanzibarze o wiele bardziej niż raj, przypomina piekiełko. Jedną z uczestniczek, która budzi największe kontrowersje wśród fanów show jest Wiktoria, znano jako "Oha". Niestety, choć do tej pory dziewczyna była pewna swojej przyszłości na wyspie, teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania, bo większość uczestników nie chce stworzyć z nią pary! Co więcej, o niektórych rzeczach, które dzieją się w "Hotelu Paradise", jak na przykład przykrych komentarzach na swój temat, dziewczyna dowiedziała się dopiero w trakcie emisji programu! Oha postanowiła skomentować zachowanie chłopaków, a w szczególności Miłosza! Oha z "Hotelu Paradise 4" komentuje zachowanie chłopaków wobec niej Oha z czwartej edycji "Hotelu Paradise" musi mierzyć się nie tylko z przykrymi komentarzami internautów, ale również męskiej części kontrowersyjnego show. Uczestniczka, która ostatnio przepraszała za swoje zachowanie Wiktorię , teraz sama przekonała się na własnej skórze, jak to jest, kiedy ktoś knuje za twoimi plecami. Ostatnio okazało się, że Oha może stać się jedną z najbardziej zagrożonych uczestniczek. Podczas rozmów mieszkańców "Hotelu Paradise" z Klaudią El Dursi wyszło na jaw, że większość z chłopaków definitywnie nie chce stworzyć z nią nigdy pary! Tym samym Oha stanęła w jednym rzędzie z Miłoszem i Michałem, a pozostali uczestnicy wyrzucili jednego z graczy przed Rajskim Rozdaniem!   Choć Osze się upiekło i z show pożegnał się Michał, dziewczyna boleśnie przekonała się o tym, co sądzą o niej pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise". Teraz kiedy obserwatorzy Ohy zapytali ją, jak...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak