Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? 

Wiktoria i Miłosz to jedna z tych par "Hotelu Paradise 4", która budzi największe emocje. Ich relacja przetrwała próbę czasu?

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje nas zaskakiwać i z pewnością dostarcza wielu emocji, a jedną z kwestii, która najbardziej porusza fanów kontrowersyjnego show jest para Wiktorii i Miłosza. Relacja tej dwójki uczestników już zaliczyła jeden upadek, i choć chłopak rozmawia z pozostałymi mieszkańcami rajskiego hotelu o pozbyciu się swojej partnerki, wygląda na to, że łączące ich uczucie jest silniejsze niż konspiry i zdanie pozostałych bohaterów "Hotelu Paradise 4". Czyżby Wiktoria i Miłosz okazali się parą, która przetrwa po programie? Nowy post Kasi wzbudził sporo emocji, a o tej relacji wypowiedział się jeszcze jeden z uczestników! Jakby tego było mało, głos zabrał nawet sam Miłosz. Ich sekret wyszedł na jaw?

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise 4" są razem po programie?

Miłosz to jeden z tych uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise", który znalazł się w prawdziwej kropce, a wszystko przez... kobietę! Po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza i na chwilę stworzyła parę z Łukaszem, chłopak zdecydowanie stracił do niej zaufanie, a pozostali uczestnicy nie przestają podjudzać go przeciwko swojej partnerce. Cóż, chłopak jest pomiędzy młotem, a kowadłem i nie ukrywa, że Wiktoria nie tylko wizualnie bardzo go pociąga, ale również, że łączy ich coś wyjątkowego. Czyżby właśnie wyszło na jaw, że uczestnik czwartej edycji "Hotelu Paradise" po raz kolejny postanowił posłuchać głosu serca i on i Wiktoria są razem po powrocie z rajskiego Zanzibaru?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kuba miał poważny wypadek samochodowy. Jak się czuje?

Jak się okazuje, po zakończeniu programu przyjaźń nawiązała się pomiędzy Kasią i Miłoszem. Jak przyznała uczestniczka, która odpadła z show razem z ulubieńcem widzów - Kubą, ona i Miłosz są z jednego miasta i kontynuują swoją znajomość, a także wzajemnie się spierają. Oznacza to, że dziewczyna doskonale wie, co obecnie dzieje się w życiu jej kolegi, a w jej mediach społecznościowych właśnie pojawiło się nowe zdjęcie z Miłoszem i zaskakujący wpis, w którym wspomniała o Wiktorii!

Błagam @wiktoria_gasior nie bądź zła, ja tylko tego Pana do zdjęć pożyczyłam 😅🙈🖤
No ale fajny ten @milosz_hotelparadise4, prawda? 😈  - napisała Kasia.

Czyżby uczestniczka 4. edycji "Hotelu Paradise" właśnie zasugerowała, że Wiktoria i Miłosz postanowili być na wyłączność, a więc tworzą związek po programie? Pikanterii zdecydowanie dodał główny zainteresowany, który skomentował post swojej koleżanki w bardzo tajemniczy sposób.

@wiktoria_gasior póki co raczej nie planuje być zła tylko obojętna 😣 - napisał Miłosz.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natalia o eliminacji Darka: "Jestem z siebie dumna, a co do kumpli..."

Co na to powiecie? Jeżeli Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise 4" faktycznie ukrywają swój związek, musimy przyznać, że naprawdę nieźle im to wychodzi. Uczestnicy kontrowersyjnego show nie opublikowali w mediach społecznościowych jeszcze ani jednego wspólnego zdjęcia, choć ich koledzy z programu już jakiś czas temu chwalili się fotkami swoich par z gorącego Zanzibaru. Co więcej, na temat relacji tej dwójki wypowiedział się jeszcze jeden uczestnik - Mateusz. 

Jasne, że lubiłem Wikę w hotelu i tak samo lubiłem Miłosza, i uwierzcie mi, ja byłem jedną chyba z niewielu osób, która im szczerze, naprawdę kibicowała - przyznał podczas Q&A z fanami.

Sądzicie, że po zakończeniu emisji hitowego show TVN 7 uczestnicy ogłoszą nam wielką nowinę?

Hotel Paradise 4: Mateusz o Wiktorii i Miłoszu
@wiktoria_gasior, Instagram

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Hotel Paradise 4: Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić?!
@wiktoria_gasior, Instagram/@hotelparadise.tvn7, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?
Fani "Hotelu Paradise 4" nie kryją wzruszenia, jednak nie wszyscy cieszą się z powrotu Wiktorii do programu. Kto powinien się najbardziej bać? Uczestniczka opublikowała zaskakujący wpis!

Na ten moment widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" długo czekali! Wiktoria, która odpadła z programu z rąk swojego partnera, właśnie ponownie wkroczyła do raju i choć Miłosz nie krył swojego szczęścia, o niektórych z uczestników nie można powiedzieć tego samego. Czy dziewczyna, która była obgadywana za plecami, będzie miała zamiar się zemścić?! Wiktoria właśnie dodała zaskakujący post, w którym skomentowała swój powrót do "Hotelu Paradise"! Namiesza na rajskim Zanzibarze? Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4". Fani wzruszeni! Wiktoria to zdecydowanie ta z uczestniczek, która w czwartej edycji  "Hotelu Paradise" wzbudziła największe emocje. Ostatnio głośnym echem odbiło się zachowanie pozostałych uczestników wobec dziewczyny, a po linczu na Wiktorię , który miał miejsce podczas Puszki Pandory, widzowie zarzucili im znęcanie się nad koleżanką z programu. Niedługo później partnerka Miłosza pożegnała się z rajskim Zanzibarem, kiedy chłopak zamiast niej postanowił wybrać Ohę, czego szybko pożałował.  Po tych wydarzeniach fani nie zostawili na Miłoszu suchej nitki , a każdego dnia na wyspie uczestnik wręcz modlił się o powrót Wiktorii. Cóż, jego życzenia właśnie się spełniły, a Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4"!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Widzowie w szoku. Tuż przed "rajskim" uczestnicy wyrzucili...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner