Czwarta edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje nas zaskakiwać i z pewnością dostarcza wielu emocji, a jedną z kwestii, która najbardziej porusza fanów kontrowersyjnego show jest para Wiktorii i Miłosza. Relacja tej dwójki uczestników już zaliczyła jeden upadek, i choć chłopak rozmawia z pozostałymi mieszkańcami rajskiego hotelu o pozbyciu się swojej partnerki, wygląda na to, że łączące ich uczucie jest silniejsze niż konspiry i zdanie pozostałych bohaterów "Hotelu Paradise 4". Czyżby Wiktoria i Miłosz okazali się parą, która przetrwa po programie? Nowy post Kasi wzbudził sporo emocji, a o tej relacji wypowiedział się jeszcze jeden z uczestników! Jakby tego było mało, głos zabrał nawet sam Miłosz. Ich sekret wyszedł na jaw?

Reklama

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise 4" są razem po programie?

Miłosz to jeden z tych uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise", który znalazł się w prawdziwej kropce, a wszystko przez... kobietę! Po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza i na chwilę stworzyła parę z Łukaszem, chłopak zdecydowanie stracił do niej zaufanie, a pozostali uczestnicy nie przestają podjudzać go przeciwko swojej partnerce. Cóż, chłopak jest pomiędzy młotem, a kowadłem i nie ukrywa, że Wiktoria nie tylko wizualnie bardzo go pociąga, ale również, że łączy ich coś wyjątkowego. Czyżby właśnie wyszło na jaw, że uczestnik czwartej edycji "Hotelu Paradise" po raz kolejny postanowił posłuchać głosu serca i on i Wiktoria są razem po powrocie z rajskiego Zanzibaru?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kuba miał poważny wypadek samochodowy. Jak się czuje?

Jak się okazuje, po zakończeniu programu przyjaźń nawiązała się pomiędzy Kasią i Miłoszem. Jak przyznała uczestniczka, która odpadła z show razem z ulubieńcem widzów - Kubą, ona i Miłosz są z jednego miasta i kontynuują swoją znajomość, a także wzajemnie się spierają. Oznacza to, że dziewczyna doskonale wie, co obecnie dzieje się w życiu jej kolegi, a w jej mediach społecznościowych właśnie pojawiło się nowe zdjęcie z Miłoszem i zaskakujący wpis, w którym wspomniała o Wiktorii!

Błagam @wiktoria_gasior nie bądź zła, ja tylko tego Pana do zdjęć pożyczyłam ????????????
No ale fajny ten @milosz_hotelparadise4, prawda? ???? - napisała Kasia.

Czyżby uczestniczka 4. edycji "Hotelu Paradise" właśnie zasugerowała, że Wiktoria i Miłosz postanowili być na wyłączność, a więc tworzą związek po programie? Pikanterii zdecydowanie dodał główny zainteresowany, który skomentował post swojej koleżanki w bardzo tajemniczy sposób.

@wiktoria_gasior póki co raczej nie planuje być zła tylko obojętna ???? - napisał Miłosz.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natalia o eliminacji Darka: "Jestem z siebie dumna, a co do kumpli..."

Co na to powiecie? Jeżeli Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise 4" faktycznie ukrywają swój związek, musimy przyznać, że naprawdę nieźle im to wychodzi. Uczestnicy kontrowersyjnego show nie opublikowali w mediach społecznościowych jeszcze ani jednego wspólnego zdjęcia, choć ich koledzy z programu już jakiś czas temu chwalili się fotkami swoich par z gorącego Zanzibaru. Co więcej, na temat relacji tej dwójki wypowiedział się jeszcze jeden uczestnik - Mateusz.

Zobacz także

Jasne, że lubiłem Wikę w hotelu i tak samo lubiłem Miłosza, i uwierzcie mi, ja byłem jedną chyba z niewielu osób, która im szczerze, naprawdę kibicowała - przyznał podczas Q&A z fanami.

Reklama

Sądzicie, że po zakończeniu emisji hitowego show TVN 7 uczestnicy ogłoszą nam wielką nowinę?

@wiktoria_gasior, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama