Nana i Łukasz z czwartej edycji "Hotelu Paradise" zapowiadali, że rozstaną się w pokojowych i przyjaznych warunkach. Tak się jednak nie stało. Od miesiąca jesteśmy świadkami medialnej przepychanki tej dwójki. Tym razem to egzotyczna piękność wbiła szpile ekspartnerowi. Ta wyznała, że ich związek wbrew pozorom nie był idealny.

Reklama

"Hotel Paradise 4": Nana atakuje Łukasza

Ta dwójka przez długi czas tworzyła zgrany duet. Nie tylko na szklanym ekranie w czasie czwartej edycji hitowego show, ale przede wszystkim w codziennym życiu, poza kamerami. Nie ma się więc czemu dziwić, że rozstanie Nany i Łukasza z "Hotelu Paradise 4" zszokowało ich fanów. Wówczas jednak para informowała, że rozstaje się z szacunkiem, w pokojowej atmosferze. Czas jednak wszystko zweryfikował, a po przyjacielskiej atmosferze pomiędzy tą dwójką nie ma nawet śladu. Nana z "Hotelu Paradise" nieustannie uderza w Łukasza, a ten nie pozostaje dłużny. Teraz przyszła pora na kolejny krok uczestniczki show.

Instagram @nanamajos

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta schudła już 20 kilogramów! Zdradziła nam, jak tego dokonała

Nana z "Hotelu Paradise" udostępniła na swoim Instagramie filmik, który pokazuje, jak mężczyzna powinien traktować swoją kobietę. Ten wzbudził sporo emocji pośród jej obserwatorek, które w licznych wiadomościach pochwaliły się, że u boku swoich mężczyzn czują się jak prawdziwe księżniczki. Wówczas Nana także podzieliła się swoimi doświadczeniami:

- Zazdro dziewczyny. Też kiedyś miałam czekoladę, kwiaty. I doceniałam to, więc mam nadzieję, że Wy też doceniacie, bo nie wszyscy mają tak kolorowo - napisała.

Nana nie omieszkała jednak napomknąć także o swoim ostatnim związku i uderzyć w Łukasza, sugerując, że w tej relacji nie mogła liczyć na dobroć swojego mężczyzny.

Zobacz także
Instagram @nanamajos

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay zaskoczył wyznaniem o Elizie: "Będzie taką matką". Coś jest na rzeczy?

Reklama

Myślicie, że jej ekspartner znowu zareaguje na zaczepkę uczestniczki? Już ostatnio Łukasz z "Hotelu Paradise 4" ostro odpowiedział Nanie. Jednocześnie jednak zasugerował, że nie chce kontynuować tematu byłego związku, gdyż jest on już zakończony. Jak myślicie? Czy faktycznie tak będzie? A może medialna batalia dopiero się rozkręci?

Instagram @nanamajos
East News, Adam Jankowski/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama