"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o rywalizacji z Wiktorią. Zarzuciła jej nieczystą grę?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę?

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a Wiktoria i Kejti zaciekle walczą o Łukasza. Jak piękna brunetka ocenia zmyśle zagrywki Wiki? Szczerze odpowiedziała.

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria, ruszyły do natarcia. Z najlepszych przyjaciółek, dziewczyny stały się największymi rywalkami.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Kejti z "Hotelu Paradise" szczerze o rywalizacji z Wiktorią

Klaudia El Dursi już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Po przywróceniu Wiktorii do show wydawało się, że jej relacja z Miłoszem wreszcie weszła na właściwe tory i od teraz tych dwoje będzie tworzyć nierozłączny duet. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, bo podczas z pozoru niewinnej gry w "Koło Ryzyka", chłopak licząc, że wylosuje kolejną randkę ze swoją partnerką, postawił wszystko na jedną kartę i... przegrał. Miłosz musiał opuścić "Hotel Paradise", a jego miejsce w rajskim hotelu zajął pewny siebie Łukasz. 

- Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - mówił o sobie nowy mieszkaniec "Hotelu Paradise".

Hotel Paradise 4: Nowy uczestnik Łukasz
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Chęć budowania stabilnej relacji i nastawienie na wygraną sprawiło, że chłopak szybko stał się obiektem zainteresowania nie tylko przebojowej singielki Kejti, ale też opuszczonej przez Miłosza Wiktorii. Co ciekawe, doszło nawet do tego, że dziewczyny z najlepszych koleżanek szybko stały się największymi rywalkami, robiącymi wszystko, by na Rajskim Rozdaniu zostać wybraną przez Łukasza. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Widzowie uważają, że Łukasz szybko odpadnie? "On tu nie pasuje"

Znana z zamiłowania do rywalizacji Wiki, była nieustępliwa i niemal na każdym kroku starła się towarzyszyć nowemu mieszkańcowi "Hotelu Paradise". Słodkie słowa i zalotne uśmiechy się opłaciły, bo to właśnie z nią Łukasz spędził znacznie więcej czasu, co szybko zostało zauważone przez pozostałych atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze.

- Wiki będzie tu chciała zostać jak najdłużej i wiem, że potrafi zamotać w głowie - ocenił całą sytuację telewizyjny partner Nany. - Od samego początku mi mówiła, że ona chce się tu utrzymać jak najdłużej, więc ona się tutaj utrzymuje. Miłosz odszedł i chyba sentymenty do Miłosza razem z nim - dodał.

Również na Pandorze obie panie wyraźnie starały się zaznaczyć swoją pozycję i to, że obie są żywo zainteresowane Łukaszem.

- Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria.

- Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti.

Wiktoria zapomniała już o Miłoszu w Hotelu Paradise?
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise

Tak też się stało. I choć obie zapowiadały sportową rywalizację, to wspólne randki Wiktorii i Łukasza, a także zmyślny plan Janka i Mateusza mający odsunąć Kejti od nowego chłopaka sprawiły, że wielu widzów "Hotelu Paradise" zaczęło zadawać sobie pytanie, czy rywalizacja dziewcząt aby na pewno była fair play.

- Co sądzisz o Wiktorii? - wciąż dopytują Kejti jej fani.

- Mam dużo pytań na temat tejże osoby, więc odpowiem. Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - wyznała. - Widzicie tylko urywek tego, co działo się naprawdę. Czymś było spowodowane zachowanie uczestników i moje względem Wiki. I nie jest to hejt, wyraziłam swoje zdanie, bo nie pytaliście - dodała.

Myślicie, że te słowa sugerują, że to właśnie Wiktoria zostanie wybrana przez Łukasza na najnowszym Rajskim Rozdaniu, a może mają być zapowiedzią tego, co Wiki szykuje w natarciu tuż przed eliminacyjną ceremonią? Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na najnowszy odcinek "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show

Kejti z
Instagram @kejti_hotelparadise4

"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
Instagram @lukasz_hotelparadise4 , Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
W "Hotelu Paradise" gra toczy się o wysoką stawkę, a uczestnicy robią wszystko, by utrzymać się w show. Ostatnio program opuściła Kejti. Łukasz żałuje swojego wyboru?

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiają, że widzowie miłosnego hitu TVN 7 nie mogą narzekać na brak emocji. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria zaczęły walczyć o nowego mieszkańca rajskiego hotelu. - Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - mówiła gorzko o zachowaniu Wiktorii Kasia.  Niemal do ostatnich chwil przed Rajskim Rozdaniem obie panie nie kryły swojej determinacji i tego, że zrobią naprawdę wiele, by zostać w programie. I gdy Kejt liczyła, że Łukasz postawi a bezpieczną opcję i zrezygnuje z zauroczonej Miłoszem Wiktorii, ten zaskoczył wszystkich i na ceremonii eliminacyjnej postawił na Wiki. Czy teraz żałuje tej decyzji? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria tłumaczy się z obrażania Ohy: "Po co kręcić spiny"   Łukasz żałuje, że wyrzucił Kejti z "Hotelu Paradise"? Ostatnie dni w  "Hotelu Paradise"  były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.  Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas emocjonującej gry w "Koło Ryzyka" wylosował przymusowe wymeldowanie się z rajskiego hotelu. Jego miejsce zajął kochający motoryzację i kickboxing Łukasz. Chłopak od razu stał się obiektem zainteresowania przebojowej singielki Kejti i opuszczonej przez Miłosza Wiktorii, z którą automatycznie został dopasowany. - Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria. - Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti. Tak też się stało. Podczas...

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Widzowie rozwścieczeni powrotem Wiktorii i Miłosza. "Żenujące" - komentują
Wielki powrót Wiktorii i Miłosza do "Hotelu Paradise" podzielił internautów. Niektórzy widzowie hitu TVN 7 nie zostawili na produkcji suchej nitki. Padły naprawdę mocne słowa.

Historia Wiktorii i Miłosza z 4. edycji "Hotelu Paradise" brzmi niczym scenariusz komedii romantycznej, podszyty tragedią. Choć los płatał im różne figle i wielokrotnie rzucał kłody pod nogi, para po raz kolejny wróciła do rajskiego hotelu, by zawalczyć o swoje uczucia. Nie trzeba było długo czekać, by w sieci zawrzało. Internauci są oburzeni taką decyzją produkcji i nie zostawiają na niej suchej nitki. Widzowie "Hotelu Paradise" oburzeni powrotem Wiktorii i Miłosza Finał 4. edycji "Hotelu Paradise"  zbliża się wielkimi krokami, a atmosfera na rajskim Zanzibarze coraz bardziej się zagęszcza. Po najnowszym "Rajskim Rozdaniu" z programem po raz drugi pożegnała się Wiktoria . Dziewczyna od samego początku nie miała w rajskim hotelu łatwego życia. Najpierw weszła na wojenną ścieżkę z pozostałymi uczestnikami, a po pamiętnej Pandorze, została wyrzucona z programu przez telewizyjnego partnera - Miłosza, który szybko pożałował swojej decyzji . Wiki zaledwie po kilku dniach została przywrócona do show, jednak i tym razem nie mogła zbyt długo cieszyć się swoim związkiem. Niestety efektem bezlitosnych zasad Miłosz po przegranej konkurencji musiał spakować się i  zrobić miejsce nowemu Łukaszowi , który automatycznie stał się partnerem Wiki. Choć nowy uczestnik niemal do samego końca zapewniał Wiktorię o swoje lojalności, to podczas najnowszego "Rajskiego Rozdania" postawił na Ingę, odsyłając Wiktorię do domu po raz drugi. Wiktoria nie kryła wciekłości, a  swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza  wyraziła na forum, co wywołało konsternację wśród mieszkańców "Hotelu". I gdy wydałoby się, że już nic nie może nas zaskoczyć, stało się coś, co Łukasz przewidział tuż przed "Rajskim Rozdaniem". Miłosz wrócił do...

Wiktoria miażdzy Ohę w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" już nie tęskni za Miłoszem? Próbuje nawiązać kontakt z nowym Łukaszem i przy okazji uderza w Ohę! Przesadziła?

Decyzja o tym, że Miłosz musi opuścić "Hotel Paradise" zszokowała wszystkich, a Wiktoria nie potrafiła powstrzymać się od płaczu. Jeszcze chwilę wcześniej wydawali się być parą nie do ruszenia, a "rajskie rozdanie" wcale nie napawało ich stresem. Niestety chwila zapomnienia wystarczyła, aby ponownie dały się we znaki bezlitosne programowe zasady. Po odejściu Miłosza, Wiktoria została sparowana z nowym Łukaszem. Według uczestników, Wiktoria bardzo szybko odnalazła się w nowej parze, co wypomnieli jej podczas "Pandory":  - Dlaczego wszystkim się wydaje, że już zapomniałaś o Miłoszu? - Jest mi strasznie przykro - zaczęła. Będzie powtórka z kontrowersyjnej "Pandory"? Zobaczcie, co sądzą o zachowaniu Wiktorii jej koledzy z programu. Przy okazji Wiktoria mocno wbiła szpilę nieobecnej już w programie Osze. Doczeka się odpowiedzi? Zobaczcie, co o niej powiedziała!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor o nękaniu Wiktorii: "Wróciła na własne życzenie" "Hotel Paradise": Wiktoria już zapomniała o Miłoszu? Relacja Miłosza i Wiktorii w " Hotelu Paradise " była zawiła. Od początku ich do siebie ciągnęło, jednak uczestniczka wzbudzała niechęć wśród innych mieszkańców "Hotelu". Miłosz kierując się dobrem grupy postanowił odesłać Wiktorię do domu , jednak potem nie potrafił pogodzić się ze swoją decyzją . Nie musiał długo czekać, aby dostać drugą szansę na odbudowanie relacji z partnerką. Wiktoria wróciła do programu i wybaczyła uczestnikowi. Ta radość nie potrwała jednak długo, ponieważ w konsekwencji jednego z zadań, został wyeliminowany z programu . Wiktoria automatycznie została sparowana z nowym Łukaszem, który wszedł na jego miejsce. Dziewczyna wpasowała się w gusta nowego i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik