Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria, ruszyły do natarcia. Z najlepszych przyjaciółek, dziewczyny stały się największymi rywalkami.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"

Kejti z "Hotelu Paradise" szczerze o rywalizacji z Wiktorią

Klaudia El Dursi już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Po przywróceniu Wiktorii do show wydawało się, że jej relacja z Miłoszem wreszcie weszła na właściwe tory i od teraz tych dwoje będzie tworzyć nierozłączny duet. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, bo podczas z pozoru niewinnej gry w "Koło Ryzyka", chłopak licząc, że wylosuje kolejną randkę ze swoją partnerką, postawił wszystko na jedną kartę i... przegrał. Miłosz musiał opuścić "Hotel Paradise", a jego miejsce w rajskim hotelu zajął pewny siebie Łukasz.

- Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - mówił o sobie nowy mieszkaniec "Hotelu Paradise".

Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Chęć budowania stabilnej relacji i nastawienie na wygraną sprawiło, że chłopak szybko stał się obiektem zainteresowania nie tylko przebojowej singielki Kejti, ale też opuszczonej przez Miłosza Wiktorii. Co ciekawe, doszło nawet do tego, że dziewczyny z najlepszych koleżanek szybko stały się największymi rywalkami, robiącymi wszystko, by na Rajskim Rozdaniu zostać wybraną przez Łukasza.

Zobacz także: "Hotel Paradise" Widzowie uważają, że Łukasz szybko odpadnie? "On tu nie pasuje"

Zobacz także

Znana z zamiłowania do rywalizacji Wiki, była nieustępliwa i niemal na każdym kroku starła się towarzyszyć nowemu mieszkańcowi "Hotelu Paradise". Słodkie słowa i zalotne uśmiechy się opłaciły, bo to właśnie z nią Łukasz spędził znacznie więcej czasu, co szybko zostało zauważone przez pozostałych atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze.

- Wiki będzie tu chciała zostać jak najdłużej i wiem, że potrafi zamotać w głowie - ocenił całą sytuację telewizyjny partner Nany. - Od samego początku mi mówiła, że ona chce się tu utrzymać jak najdłużej, więc ona się tutaj utrzymuje. Miłosz odszedł i chyba sentymenty do Miłosza razem z nim - dodał.

Również na Pandorze obie panie wyraźnie starały się zaznaczyć swoją pozycję i to, że obie są żywo zainteresowane Łukaszem.

- Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria.

- Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti.

Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise

Tak też się stało. I choć obie zapowiadały sportową rywalizację, to wspólne randki Wiktorii i Łukasza, a także zmyślny plan Janka i Mateusza mający odsunąć Kejti od nowego chłopaka sprawiły, że wielu widzów "Hotelu Paradise" zaczęło zadawać sobie pytanie, czy rywalizacja dziewcząt aby na pewno była fair play.

- Co sądzisz o Wiktorii? - wciąż dopytują Kejti jej fani.

- Mam dużo pytań na temat tejże osoby, więc odpowiem. Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - wyznała. - Widzicie tylko urywek tego, co działo się naprawdę. Czymś było spowodowane zachowanie uczestników i moje względem Wiki. I nie jest to hejt, wyraziłam swoje zdanie, bo nie pytaliście - dodała.

Myślicie, że te słowa sugerują, że to właśnie Wiktoria zostanie wybrana przez Łukasza na najnowszym Rajskim Rozdaniu, a może mają być zapowiedzią tego, co Wiki szykuje w natarciu tuż przed eliminacyjną ceremonią? Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na najnowszy odcinek "Hotelu Paradise".

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show

Instagram @kejti_hotelparadise4
Reklama
Reklama
Reklama