Im bliżej finału, tym więcej spekulacji jeśli chodzi o przyszłość bohaterów "Hotelu Paradise 3". Najwięcej emocji wzbudzają oczywiście pary, które są sobie najbliższe w show - Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Jeśli chodzi o Basię i Krystiana, fani są pewni, że po programie uczestnicy nie są już razem! W sieci znaleźli niepodważalne dowody, a my chyba mamy kolejny...

Reklama

Czy Basia jest z Mariuszem z "Hotelu Paradise 3"?!

Basia i Krystian są typowani jako faworyci do zwycięstwa całej trzeciej edycji show. Finał już 3 czerwca na antenie TVN 7, więc dopiero wtedy przekonamy się, czy rzeczywiście ich związek przetrwał. Uczestnicy nie mogą zdradzać absolutnie niczego, co byłoby związane z finałem show, ale ślady pozostawiane przez nich w sieci można interpretować na wiele sposób. I tak oto jakiś czas temu wielu widzów i fanów Basi stwierdziło, że ta jest w związku z... Krzysztofem! Jeszcze wcześniej oliwy do ognia dodał nasz wywiad z samym Krystianem, który dość chłodno mówił o relacji z Basią jeszcze w trakcie programu. Teraz zaś intrygujące zdjęcie pokazał Mariusz, uczestnik programu, który w show nie był długo, ale zyskał ogromną sympatię widzów.

Na jego Instagramie ukazała się właśnie fotka z Basią Pędlowską, która trzyma rękę na jego ramieniu. Fani od razu zaczęli komentować:

Pasujecie do siebie

A może oni są parą ...bo raczej Basia z Krystianem nie jest bo do Warszawy się nie przeprowadzila

Fajna z Was para

Czy rzeczywiście Basia jest z Mariuszem? Zdjęcie wykonane przez _fotografia_noemi zrobiło niemałe zamieszanie wśród fanów. Warto jednak dodać jedną rzecz...

_fotografia_noemi

Zobacz także

Kto z kim jest i kto się z kim trzyma po "Hotelu Paradise 3"?

Trzecia edycja show była nagrywana już jakiś czas temu, a uczestnicy są w Polsce od dawna i uwielbiają spędzać ze sobą czas. Niedawno część ekipy wybrała się na wspólny wypad pod Kraków - pojawili się tam właśnie Basia i Mariusz, ale również Simon, Nathalia czy Sara. Zabrakło Bibi (partnerki Simona), Marcina czy właśnie Krystiana, a fani są pewni:

Brak Bibi i Krystiana mówi sam za siebie .. wielka szkoda ????????

Dla fanów Bibi i Simona mamy jedna dobre wiadomości - niedawno para wybrała się na romantyczną randkę! Trzymacie za nich kciuki?

Instagram @bibi.hotelparadise3

Uczestnicy "Hotelu Paradise 3" mówią o sobie wprost: rodzina!

Jestem ogromną szczęściarą, że mam takich ludzi dookoła siebie ❤️ Z Nimi to na koniec świata a nawet i jeszcze dalej ???????? Życzę Wam dzisiaj dużo uśmiechu i tego abyście potrafili doceniać osoby, które ma się z boku.. - napisała Basia na Instagramie.

Wtórował jej Mariusz:

Tyle różnych osobowości, tyle różnych charakterów a mimo to nadal mamy wspólny język???? ciesze się, ze Was mam

A także Justyna:

Dziękuję za cudownie spędzony czas ! Najpiękniejsze co przyniósł mi program to LUDZIE - najwspanialsi, najpozytywniejsi, najukochańsi - WY ❤️ pragnę takich wyjazdów więcej i częściej ! ????

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama