To już pewne, Ola pożegnała się z "Hotelem Paradise". W najnowszym odcinku uczestnicy musieli zdecydować, kto opuści program i wskazali, że to właśnie Ola powinna wrócić już do domu. Uczestniczka hitu TVN7 nie ukrywała, że jest zaskoczona decyzją kolegów i żałowała, że nie dali jej szansy na stworzenie związku z Michałem, który zaledwie kilka dni temu dołączył do "Hotelu Paradise". A jak na całą sytuację zareagowali fani show? Po emisji odcinka w sieci zawrzało!

Reklama

Internauci żałują, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"?

Ola w "Hotelu Paradise" była od samego początku, ale z żadnym z uczestników nie nawiązała bliskiej relacji. Co ciekawe, jakiś czas temu Ola w rozmowie z Luizą przyznała, że czeka na pewnego chłopaka, który ma pojawić się w programie. I rzeczywiście w "Hotelu Paradise" kilka dni temu pojawił się Michał. Ola i nowy uczestnik bardzo szybko się do siebie zbliżyli, a ich zachowanie mogło wskazywać, że znali się już wcześniej. Ola i Michał zapewniali, że przed rajskim hotelem nie łączyła ich żadna relacja, ale ich koledzy z programu im nie uwierzyli i dziś powiedzieli głośno, że poczuli się oszukani przez Olę.

Niestety, decyzją większości uczestników Ola musiała pożegnać się z programem. Jak skomentowali to internauci? Okazuje się, że fani "Hotelu Paradise" nie byli zbyt łaskawi dla Oli...

- Paaa Olka ????️Jak to się mówi? Karma wraca. Dobra decyzja ????
- „Dlaczego nam to zrobili”, a dlaczego ty rozbiłaś parę Basi i Krystiana, pomimo iż wiedziałaś, że miedzy nimi jest uczucie? Karma wróciła i to bardzo szybko :)
- ???????????????????????? Już wiesz jak się czuła Basia, czekałam na ten moment od dawna i jak to powiedziałaś karma wróciła ????????????????
- Czekaj Olka jak to było, karma wraca ?
- ???????????????? karma kochana ????
- Basię też łączyło gorące uczucie z Krystianem a Ola im to odebrała knując swoje gierki i ,,Karma wraca’’.... - komentują fani na Instagramie.

Żałujecie, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ola poznała Michała dzięki bratu! Paweł Hałabuda wystąpił w Warsaw Shore!

Zobacz także

Ola pożegnała się z "Hotelem Paradise".

Będziecie tęsknić za Olą?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama