Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Ola poznała Michała dzięki bratu! Paweł Hałabuda wystąpił w Warsaw Shore! 

"Hotel Paradise": Ola poznała Michała dzięki bratu! Paweł Hałabuda wystąpił w Warsaw Shore! 

Związek Oli i Michała rozwinął się w ekspresowym tempie! Nie dało się nie zauważyć, że zażyłość Oli, która nie była gotowa na żadną relację z pozostałymi członkami ekipy, i nowego uczestnika jest bardzo emocjonalna i namiętna. 

Widzowie byli źli na Olę już od momentu, w którym przyznała się Luizie, że na kogoś czeka. Michał oznajmił pozostałym mieszkańcom "Hotelu Paradise", że jest kolegą brata Oli i poznali się na wspólnej imprezie. Okazuje się, że brat Oli Hałabudy to również gwiazda telewizyjna! Paweł Hałabuda był uczestnikiem "Warsaw Shore"! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli: "To nie jest moja przyjaciółka"

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Brat Oli z "Hotelu Paradise" to uczestnik Warsaw Shore

Ola i Michał wpadli po uszy! Ich relacja na ekranie TVN7 trwa dopiero kilka dni, a zauroczeni w sobie uczestnicy przekraczają kolejne granice namiętności. Pozostali mieszkańcy hotelu nie mogą uwierzyć w zachowanie Oli i mają jej za złe, że nie jest z nimi szczera. 

Ola i Michał deklarują, że nie było pomiędzy nimi relacji przed programem, chociaż nawet widzowie twierdzą inaczej. Nowy uczestnik zdradził jednak, że poznał Olę, ponieważ jest siostrą jego przyjaciela. Okazuje się również, że Paweł Hałabuda wcale nie jest taki anonimowy, jakby mogło się wydawać! Brat Oli z 3. edycji "Hotelu Paradise" wystąpił w kontrowersyjnym formacie MTV pt. "Warsaw Shore". Co prawda nie zagrzał tam miejsca zbyt długo ale jest wymieniany jako jeden z byłych uczestników, którzy przewinęli się przez dotychczasowe edycje.  W sieci znajduje się również archiwalne zdjęcie Pawła oraz Oli z jednego z warszawskich klubów. 

Ola i Michał swoją relacją bardzo podpadli pozostałym uczestnikom. Czy dostaną od nich szansę na to, aby pielęgnować to, co się pomiędzy nimi zaczęło dziać? Simon i Bibi w dzisiejszym odcinku muszą wskazać dwie osoby, które są typowane do opuszczenia programu, następnie pozostali uczestnicy będą głosować. Czy zagrożeni okażą się być właśnie Ola i Michał? A może dostaną jeszcze jeden kredyt zaufania? W programie zaczyna robić się gorąco, a od Oli zaczyna odwracać się nawet Luiza, co do tej pory było nie do pomyślenia... 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani show są pewni, że Ola i Michał jednak byli parą przed programem! "Było widać, jak byli za sobą stęsknieni"

Tak wygląda brat Oli Hałabudy. To właśnie przez niego poznali się Michał i Ola jeszcze przed programem "Hotel Paradise". 

Opublikowany przez BAL Piątek, 2 grudnia 2016

Czy relacja Oli i Michała przetrwa? Uczestnicy są wściekli na nią za ukrycie przed nimi prawdy. Czy Ola zapłaci za nieszczerość najwyższą cenę? Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise".

Ola i Michał z
Mat. prasowe

Zobacz także
"Hotel Paradise":Luiza i Bibi

"Hotel Paradise 3": Widzowie ostro o zachowaniu Luizy! "Osiągnęłaś dno". Dostało się też Bibi!

Ola z "Hotelu Paradise 3" podpadła internautom

"Hotel Paradise 3": Uczestnicy wyrzucą Olę z programu? Uczestniczka wszystkich okłamała!

 

Ola i Michał "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Brat Oli komentuje jej związek z Michałem. Zaskakujące komentarze: "Będziesz wujkiem"
Co brat Oli sądzi o tym, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise 3" pomiędzy jego siostrą a Michałem? Nieoczekiwanie nawiązał do tego, jak ich ze sobą poznał!

Ola i Michał to zdecydowanie duet, który w trzeciej edycji " Hotelu Paradise " wzbudził największe kontrowersje. Chemia pomiędzy tą dwójką była tak mocna, że pozostali uczestnicy nie mogli uwierzyć, że Olę - która do tej pory odrzucała zaloty wszystkich chłopaków - i Michała nic wcześniej nie łączyło. Kiedy wyszło na jaw, że oboje znali się już w prywatnym życiu, mieszkańcy rajskiego hotelu zirytowani faktem, że to na jego wejście czekała przez cały program, postanowili wyrzucić ją z programu , a ich decyzja doprowadziła Olę niemalże do ataku histerii. Teraz do ich pierwszego spotkania nawiązał brat Oli - Paweł, którego wielu może kojarzyć z innego, kontrowersyjnego programu, a mianowicie "Warsaw Shore" . Jego komentarz wywołał masę spekulacji.  "Hotel Paradise 3": Brat Oli o poznaniu siostry z Michałem Kiedy Ola i Michał spotkali się w "Hotelu Paradise 3", od początku było wiadomo, że żadna inna uczestniczka nie ma u chłopaka szans. Nowy mieszkaniec rajskiego hotelu przyznał, że Ola zawsze mu się podobała i jak widać z wzajemnością, jednak dopiero kiedy znaleźli się przed kamerami emocje wzięły górę, a chłopak zebrał się na odwagę, by wykonać krok w stronę siostry swojego przyjaciela! Nieoczekiwanie brat Oli postanowił zabrać głos w sprawie pierwszego spotkania tej dwójki. Jak zareagował na to, co wydarzyło się pomiędzy nimi w programie? Ja się pytam co z tego będę miał że zapoznałem was na imprezie? 😂😂😂  - napisał pod najnowszym postem Michała. Jak widać Paweł bacznie śledził rozwój sytuacji pomiędzy Olą a Michałem. Jego komentarz wywołał spekulacje fanów, które naprawdę mogą wprowadzić uczestników w spore zakłopotanie.  - życie pokaże, bo możesz jako brat mieć wydatki😂 -...

Ola i Luiza z "Hotelu Paradise" wciąż się przyjaźnią? Nowy wpis Oli wywołał dyskusję
Instagram @ola.hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Ola wybaczyła Luizie?! Widzowie przecierają oczy: "Przecież cię zdradziła!"
Nowy post Oli z "Hotelu Paradise 3" na temat przyjaźni Luizą wywołał dyskusję w sieci! Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie? Ten wpis wiele wyjaśnia.

Ola i Luiza w trakcie wspólnego pobytu w " Hotelu Paradise " miały problem ze znalezieniem idealnego partnera. Brak zaangażowania w relacje z mężczyznami sprawił, że miały czas na pielęgnowanie swojej przyjaźni, co po pewnym czasie dawało się we znaki pozostałym uczestnikom show. Dziewczyny uwielbiały konspirować i wymyślać wspólne plany działania. Wszystko zmieniło się w momencie, jak do programu dołączył Michał, a Ola straciła dla niego głowę. Decyzją uczestników, zaledwie kilka dni później Ola musiała pożegnać się z programem. A Luiza? Luiza przyznała, że Ola miała na nią zły wpływ! Jakie są ich relacje po programie i po tym, jak Ola usłyszała wszystko, co pod jej nieobecność mówiła o niej przyjaciółka? Widzowie nie mogą w to uwierzyć. Zobaczcie, co w sieci napisała Ola.  Zobacz także:  „Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po "Hotelu Paradise" Relacje Oli i Luizy zaczęły się rozluźniać w momencie, w którym Ola przyznała koleżance, że czeka aż do programu wejdzie jej dobry kolega. Dziewczyna doskonale wiedziała na jaką datę miał bilet na Zanzibar, a że termin minął już dawno, zaczęła się martwić, że mogło coś się zmienić. Luiza poczuła się dotknięta tym, że Ola mówi jej o tym tak późno. Gdy Michał dołączył do ekipy "Hotelu Paradise" Ola już prawie nie miała czasu dla koleżanki. Pozostali uczestnicy również poczuli się oszukani przez Olę i przy najbliższej okazji postanowili się jej pozbyć . Luiza po odejściu Oli przyznała innym uczestniczkom:  Trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ. (...) Cały czas mnie ciągnęło do was wszystkich, żeby mieć z...

Hotel Paradise 3: Ola odpadła z programu, a w sieci zawrzało! Mocne komentarze internautów
Mat. prasowe
TV-Show
Hotel Paradise 3: Ola odpadła z programu, a w sieci zawrzało! Mocne komentarze internautów
Jak fani programu zareagowali na wydarzenia w ostatnim odcinku? Internauci żałują, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"?

To już pewne, Ola pożegnała się z "Hotelem Paradise". W najnowszym odcinku uczestnicy musieli zdecydować, kto opuści program i wskazali, że to właśnie Ola powinna wrócić już do domu. Uczestniczka hitu TVN7 nie ukrywała, że jest zaskoczona decyzją kolegów i żałowała, że nie dali jej szansy na stworzenie związku z Michałem, który zaledwie kilka dni temu dołączył do "Hotelu Paradise". A jak na całą sytuację zareagowali fani show? Po emisji odcinka w sieci zawrzało! Internauci żałują, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"? Ola w "Hotelu Paradise" była od samego początku, ale z żadnym z uczestników nie nawiązała bliskiej relacji. Co ciekawe, jakiś czas temu Ola w rozmowie z Luizą przyznała, że czeka na pewnego chłopaka, który ma pojawić się w programie. I rzeczywiście w "Hotelu Paradise" kilka dni temu pojawił się Michał. Ola i nowy uczestnik bardzo szybko się do siebie zbliżyli, a ich zachowanie mogło wskazywać, że znali się już wcześniej. Ola i Michał zapewniali, że przed rajskim hotelem nie łączyła ich żadna relacja, ale ich koledzy z programu im nie uwierzyli i dziś powiedzieli głośno, że  poczuli się oszukani przez Olę.  Niestety, decyzją większości uczestników Ola musiała pożegnać się z programem . Jak skomentowali to internauci? Okazuje się, że fani "Hotelu Paradise" nie byli zbyt łaskawi dla Oli... - Paaa Olka 🖐️Jak to się mówi? Karma wraca. Dobra decyzja 💪 - „Dlaczego nam to zrobili”, a dlaczego ty rozbiłaś parę Basi i Krystiana, pomimo iż wiedziałaś, że miedzy nimi jest uczucie? Karma wróciła i to bardzo szybko :) - 👏👏👏🙌🙌🙌 Już wiesz jak się czuła Basia, czekałam na ten moment od dawna i jak to powiedziałaś karma wróciła 👏👏🙌🙌 -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik