Ola odpadła z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": uczestnicy wyrzucili Olę z programu! "Do końca się nie przyznała"

Z "Hotelu Paradise 3" odpadła Ola, a widzowie nie mogli powstrzymać się od komentarzy! Zachowanie uczestniczki mocno ich zdziwiło.

Odkąd w "Hotelu Paradise 3" pojawił się Michał, a uczestnicy przyłapali Olę na kłamstwie, nic już nie było takie samo. Co więcej koniec programu zbliża się coraz większymi krokami, a mieszkańcy rajskiego hotelu coraz bardziej myślą o wygranej. Kiedy nieoczekiwanie okazało się, że ktoś z nich opuści Zanzibar jeszcze przed Rajskim Rozdaniem, nikt nie mógł czuć się pewny.

Mariusz, ciebie typujemy na pierwszą osobę - powiedziała Bibi. - Tutaj wszyscy stawiamy na szczerość. Liczymy na to, żeby nikt nie kłamał, żeby wszyscy mówili szczerze co czują, jak jest. Drugą osobą będzie Ola. Michał był szczery, podszedł do nas i powiedział, że znał Olę przed programem i że wiedział, że Ola tutaj może być, a jak zapytaliśmy o to Olę, to skłamała - wytłumaczył ich decyzję Simon. 

Choć w głębi duszy wszyscy obstawiali, że Bibi i Simon, którzy mieli wytypować dwóch uczestników do eliminacji, postawią właśnie na Olę, ta niczego się nie spodziewała! Kiedy nadszedł czas decyzji, dziewczyna nie kryła swojego zaskoczenia. To, co później wydarzyło się w "Hotelu Paradise 3" wstrząsnęło widzami, którzy głośno komentowali zachowanie Oli!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pierwszy seks w 3. edycji programu! Bibi i Simon poszli na całość. Widzowie mocno podzieleni

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

"Hotel Paradise 3": Ola opadła z programu

Stając obok Mariusza, Ola wciąż łudziła się, że pozostali postanowią ją oszczędzić. Kiedy uczestnicy, jeden za drugim zaczęli oddawać swoje głosy na Olę, nie tylko ona nie mogła powstrzymać łez. Michał wręcz błagał pozostałych, by głosowali na Mariusza.

Dajcie nam szansę, a pokażemy wam, że chemia jest prawdziwa, proszę was o trochę serca - mówił oddając swój głos na Mariusza.

 

Niestety, ku rozpaczy tej dwójki, ostatecznie tylko Luiza i Kuba postanowili zagłosować przeciwko Mariuszowi. 

W ogóle się nie spodziewałam. I jest mi przykro, że przyszła osoba, z którą mogę stworzyć relację i doszło do tego, a zostałam postawiona przed takim wyborem. Są tu osoby, które nie wykazują od siebie nic, a nie zostały wybrane i jest mi przykro - mówiła zawiedziona Ola. 

Później było już tylko gorzej, bo Ola wpadła w prawdziwą histerię, a z jej sypialni dobiegały krzyki:

Jak oni mogli nam to zrobić?! Dlaczego nam to zrobili? Dlaczego w takim momencie? - krzyczała Ola.

Zanoszącego się płaczu Oli nie mógł opanować nawet sam Michał, który obiecywał, że długo tu nie zostanie i prosił, by ta na niego czekała. Czy ich uczucie faktycznie było prawdzie? Jak się okazuje, dla pozostałych uczestników zdecydowanie bardziej liczyła się szczerość Olki, którą Simon posumował jednym zdaniem:

Do końca się nie przyznała.

Choć Ola była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek, a widzowie wielokrotnie komentowali jej zachowanie, na jej rozstanie z Michałem naprawdę ciężko się patrzyło. Jednak nawet złamane serce dziewczyny nie powstrzymało internautów, którzy nadal twierdzą, że Ola udaje! Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że to najlepszy odcinek sezonu, a teraz czekają już tylko na to, kiedy z programu odpadnie Luiza, która ostatnio równie mocno zaszła im za skórę

- Śmieszyła mnie drama jaka Ola zrobiła bo przerywają jej budowanie relacji.. ojjj karma wraca.. już się zapomniało, że innych relacje niszczyło się z uśmiechem na twarzy.

- Zniszczyła po 3 tygodniach relacje Krystiana, a teraz takie sceny. HIPOKRYZJA

- Mina Oli bezcenna...😂😂 brawo dla Bibi i Samona👏👏👏👏 - piszą sympatycy show.

Wygląda na to, że widzowie wciąż nie zapomnieli Oli tego, co zrobiła w programie. Sądzicie, że uczestnicy podjęli dobrą decyzję? W sieci nie zabrakło również głosów, że bez Oli "Hotel Paradise 3" będzie bardzo nudny. 

Ola
Mat. prasowe

Decyzją pozostałych uczestników to Ola musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise 3". Jak się okazuje, kłamiąc, że nie wiedziała, że Michał wejdzie do programu, przekreśliła swoją szansę nie tylko na dalszą przygodę na Zanzibarze, ale również spędzenie więcej czasu z przystojniakiem. 

Ola i Michał z
Mat. prasowe

Zobacz także
Krystian i Basia "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Krystian powiedział całą prawdę! Zdradził za dużo?!

Simon Price w "Hotelu Paradise 3"

Niepokojący wypadek Simona w "Hotelu Paradise"?! Kolejny uczestnik będzie musiał zrezygnować z udziału w programie? 

 

Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Ola poznała Michała dzięki bratu! Paweł Hałabuda wystąpił w Warsaw Shore! 
"Hotel Paradise": Ola poznała Michała dzięki bratu! Paweł Hałabuda wystąpił w Warsaw Shore! 

Związek Oli i Michała rozwinął się w ekspresowym tempie! Nie dało się nie zauważyć, że zażyłość Oli, która nie była gotowa na żadną relację z pozostałymi członkami ekipy, i nowego uczestnika jest bardzo emocjonalna i namiętna.  Widzowie byli źli na Olę już od momentu, w którym przyznała się Luizie, że na kogoś czeka. Michał oznajmił pozostałym mieszkańcom " Hotelu Paradise ", że jest kolegą brata Oli i poznali się na wspólnej imprezie. Okazuje się, że brat Oli Hałabudy to również gwiazda telewizyjna! Paweł Hałabuda był uczestnikiem "Warsaw Shore"!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli: "To nie jest moja przyjaciółka" Brat Oli z "Hotelu Paradise" to uczestnik Warsaw Shore Ola i Michał wpadli po uszy! Ich relacja na ekranie TVN7 trwa dopiero kilka dni, a zauroczeni w sobie uczestnicy przekraczają kolejne granice namiętności. Pozostali mieszkańcy hotelu nie mogą uwierzyć w zachowanie Oli i mają jej za złe, że nie jest z nimi szczera.  Ola i Michał deklarują, że nie było pomiędzy nimi relacji przed programem, chociaż nawet widzowie twierdzą inaczej. Nowy uczestnik zdradził jednak, że poznał Olę, ponieważ jest siostrą jego przyjaciela. Okazuje się również, że Paweł Hałabuda wcale nie jest taki anonimowy, jakby mogło się wydawać! Brat Oli z 3. edycji "Hotelu Paradise" wystąpił w kontrowersyjnym formacie MTV pt. "Warsaw Shore". Co prawda nie zagrzał tam miejsca zbyt długo ale jest wymieniany jako jeden z byłych uczestników, którzy przewinęli się przez dotychczasowe edycje.  W sieci znajduje się również archiwalne zdjęcie Pawła oraz Oli z jednego z warszawskich klubów.  Ola i Michał swoją relacją bardzo podpadli pozostałym uczestnikom. Czy...

Simon, Kuba, Michał "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
Ogromne zmiany w "Hotelu Paradise 3"! Do programu wszedł jeszcze jeden uczestnik!
Konflikt pomiędzy przyjaciółkami, spisek uczestników i czarne chmury nad jedną z najmocniejszych par. W "Hotelu Paradise 3" właśnie zaczęło się naprawdę dziać, a w dodatku do programu doszedł jeszcze jeden chłopak!

Wszystko wskazuje na to, że w " Hotelu Paradise 3 " nadszedł czas, by rozpocząć prawdziwą grę i zaledwie 24 godziny wystarczyły, by życie uczestników programu wywróciło się do góry nogami. Najpierw zaczęło się od wejścia nowego chłopaka - Michała Choińskiego , który jak się okazuje, znał się z Olą już przed programem. Ta informacja rozzłościła pozostałych uczestników do granic możliwości, a od Oli zaczęła odwracać się nawet Luiza. Wychodzi jednak na to, że problemy pojawiły się nie tylko pomiędzy dziewczynami, które do tej pory były papużkami nierozłączkami, przez co widzowie nie szczędzili im mocnych komentarzy . Nad jedną z najmocniejszych par - Simonem i Bibi - wiszą ciemne chmury, a jakby emocji było mało, do programu właśnie wszedł jeszcze jeden nowy uczestnik. Zmiany w "Hotelu Paradise 3" Ostatni odcinek "Hotelu Paradise 3" dostarczył nam ogromnych emocji, a w ciężkim szoku byli nie tylko jego widzowie, ale też uczestnicy. Nagle wszyscy stwierdzili, że pora, by z programem pożegnała się Ola, a wszystko przez jej wcześniejsze zażyłości z Michałem. Choć obydwoje utrzymują, że przed programem nie byli w związku, Oli nie ufa już nawet Luiza, która dość mocno odczuła, że poszła w odstawkę. Po tym, jak Krzysztof przyłapał Michała i Olę na na namiętnym pocałunku, uczestnicy programu byli wściekli.  Jak będę miała tylko taką moc, to wezmę i Olę stąd wyrzucę. Nie będę patrzyła na Luizę - stwierdziła Bibi.  Bibi jednak też ma coraz większe powody do obaw, a wszystko przez Simona. Czy w parze, która do tej pory uchodziła za jedną z najmocniejszych właśnie pojawił się kryzys? Kiedy Simon dowiedział się, że Michał już wie, że Bibi jest zajęta, nie krył swojego niezadowolenia. Wszyscy stwierdzili, że jego zachowanie jest...

"Hotel Paradise":Luiza i Bibi
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Widzowie ostro o zachowaniu Luizy! "Osiągnęłaś dno". Dostało się też Bibi!
W 3. edycji "Hotelu Paradise" Luiza zdecydowanie jest jednym z "czarnych charakterów". Internauci w mocnych słowach podsumowali jej ostatnie zachowanie w programie. A dlaczego dostało się też Bibi?

Ostatnie odcinki 3. edycji "Hotelu Paradise" dostarczyły nam wielu emocji, ale wygląda na to, że te największe są dopiero przed nami! Bibi i Simon otrzymali list, z którego dowiedzieli się, że muszą wytypować dwie osoby, które staną przed pozostałymi uczestnikami. Mieszkańcy hotelu będą musieli później podjąć decyzję, który z wytypowanych przez Bibi i Simona uczestników, będzie musiał pożegnać się z programem.  Bibi i Simon zarzekali się, że jak tylko nadarzy się okazja, to z show wyrzucą Olę. Tymczasem wygląda na to, że teraz nie są już do tego tak skłonni. Z kolei, ku zdziwieniu fanów show, Luiza sama przyszła porozmawiać z Bibi i Simonem o Oli, wypowiadała się o niej dość nieprzychylnie i zdradziła jej sekret dotyczący Michała!  Fani show nie pozostawili na dziewczynach suchej nitki. Co sądzą o całej sytuacji? Zobaczcie! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli:  "To nie jest moja przyjaciółka" "Hotel Paradise": Internauci gorzko o Luizie i Bibi Odkąd w "Hotelu Paradise" pojawił się Michał, który okazał się być znajomym Oli , atmosfera wśród uczestników programu stała się dość napięta. Mieszkańcy hotelu nie mogą wybaczyć Oli, że do tej pory tylko grała, bo wiedziała, że do programu wejdzie jej znajomy. Dziewczyna dopiero teraz się otworzyła i zmieniła swoje zachowanie. Jej zmianę zauważyła również sama Luiza, która w minionym odcinku obgadała za plecami swoją przyjaciółkę i zdradziła Bibi oraz Simonowi jej sekret.  To zachowanie Luizy mocno nie spodobało się fanom show! - Luizo, swoją wypowiedzią osiągnęłaś dno dna i pokazałaś kolejny raz swoją prawdziwa, fałszywą twarz. - Taka przyjaciółka, a nie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik