Kamil "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3". Nathalia wiedziała jak Kamil potraktuje Karolinę?! Niechcący zdradziła to na transmisji z Olą?

Nathalia i Ola z "Hotelu Paradise" podczas wspólnej relacji na żywo na Instagramie skomentowały zaskakującą decyzję Kamila, który mocno namieszał w ostatnim odcinku hitu TVN7.

Nathalia i Ola z "Hotelu Paradise" podczas wspólnej relacji na żywo na Instagramie skomentowały zaskakującą decyzję Kamila, który mocno namieszał w ostatnim odcinku hitu TVN7. Po emisji programu w sieci zawrzało- widzowie byli zszokowani decyzją uczestnika, który podczas Rajskiego Rozdania zdecydował, że chce być z Olą i wyeliminował z "Hotelu Paradise" Karolinę. Jak zachowanie Kamila komentują Ola i Nathalia?

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Ola i Nathalia komentują decyzję Kamila

Ostatnie "Rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise" było wyjątkowo emocjonujące. Kamil od samego początku był przekonany, że podczas ostatecznego wyboru będzie chciał tworzyć parę z Karoliną. Uczestnik programu zapewniał ją, że to właśnie ona może czuć się bezpieczna, a Olę ostrzegł, że nie zamierza jej wybierać. Ola spakowała swoje walizki i była pewna, że wkrótce będzie musiała wrócić do domu. Jak już wiemy, podczas "Rajskiego rozdania" nastąpił nagły zwrot akcji - za Kamilem stały Ola i Karolina, a uczestnik w ostatniej chwili zdecydował, że będzie w parze z Olą! 

Jak teraz komentuje to Ola? 

Jak sami widzieliście, ja Kamila nie namawiałam żeby mnie wybrał, sama byłam w szoku więc po prostu szczerze mówiąc byłam trochę zła na niego, że tak potraktował Karolinę i dlatego była taka moja reakcja, nie spodziewałam się jego żadnego ruchu, to było pod wpływem emocji- w rozmowie z Nathalią mówiła Ola. Ja powiedziałam, że nie chcę z nim spać, bo prostu każdy był do niego negatywnie nastawiony i każdy był w szoku, ja sama byłam w szoku- dodała.

A jak całe zamieszanie oceniła Nathalia?

Nerwy były okropne, nikt się nie spodziewał, że takie coś może się wydarzyć. Jednak Kamil podszedł do wszystkich i powiedział, jaka jest jego decyzja a jego decyzją była Karolina, a on nagle wybrał Olę.

Przyznała jednak, że tuż przed "rajskim rozdaniem" przeczuwała, że jednak to może nie być Karolina. Czym zdradził się Kamil? 

Karolina też była przygotowana, że ją wybierze, ale miałam przeczucie, że może podziać się inaczej, bo przy barze Kamil zapytał mnie, kogo bym wybrała. Pomyślałam: "Czemu on mnie pyta?" Widziałam, że się waha, już wtedy kminił czy przypadkiem nie wybrać Ciebie - podsumowała w rozmowie z Olą 

A Wy co sądzicie o zachowaniu Kamila?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Ostry hejt na Olę i Luizę po ostatniej Pandorze! "Szczyt hipokryzji". Luiza odpowiedziała!

Ola nie ukrywa, że była w szoku kiedy usłyszała, że Kamil chce być z nią w parze.

Kamil zaskoczył wszystkich swoją decyzją. Chociaż ostatecznie zdecydował się uratować Olę na "rajskim rozdaniu" naraził się nie tylko Karolinie, która pożegnała się z programem ale i pozostałym uczestnikom. 

Hotel Paradise: Decyzja Kamila zszokowała widzów
Mat. prasowe

Zobacz także
Hotel Paradise 3: Ola i Luiza

"Hotel Paradise 3": Ostry hejt na Olę i Luizę po ostatniej Pandorze! "Szczyt hipokryzji". Luiza odpowiedziała!

Klaudia El Dursi na planie "Hotelu Paradise"

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi jest na Zanzibarze z rodziną. Jak synowie radzą sobie ze szkołą?

 

Hotel Paradise: Decyzja Kamila zszokowała widzów
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Widzowie nie mogą wybaczyć Kamilowi, że wyrzucił Karolinę! "Brak honoru". Mocno mu się oberwało
Kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise", to kolejne wielkie emocje, których dostarczył nam Kamil. Jego decyzja została ostro skrytykowana przez widzów. Co piszą fani show?

Kamil mocno podpadł widzom "Hotelu Paradise"  po ostatnim Rajskim Rozdaniu. Już wtedy gdy przyczynił się do odpadnięcia Basi, w sieci rozpętała się burza. Ale teraz zrobiło się jeszcze bardziej gorąco! Wszystko przez to, że pomimo wcześniejszych deklaracji, które złożył Karolinie, wybrał... Olę. Zobaczcie, co na ten temat sądzą widzowie programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Ostry hejt na Olę i Luizę po ostatniej Pandorze! "Szczyt hipokryzji". Luiza odpowiedziała! "Hotel Paradise": Widzowie wściekli na Kamila. Ostro skomentowali jego decyzję Trzecia edycja "Hotelu Paradise" co chwila dostarcza nam wielu emocji. Widzowie z pewnością nie mogą narzekać na nudę w show, bo co chwila dochodzi do zwrotów akcji, które wywracają sytuację w programie do góry nogami. W ubiegłym tygodniu z programem pożegnała się Basia, a tego nie spodziewał się kompletnie nikt. Do eliminacji Basi przyczyniła się nie tylko Luiza, ale też Kamil, który zdecydował się wtedy wybrać Sarę. Oczywiście na Kamila poleciały gromy, ale teraz chłopak podpadł widzom jeszcze bardziej. Tuż przed ostatnim Rajskim Rozdaniem było niemal pewne, że Kamil wybierze Karolinę. Z tego też względu Ola była poważnie zagrożona, ale mimo tego, zdecydowała się podejść do chłopaka z nadzieją, że w ostatniej chwili zmieni zdanie. Jej ryzyko opłaciło się, bo Kamil mimo wcześniejszych deklaracji złożonych Karolinie, wybrał właśnie Olę.  Widzowie show są w szoku i nie mogą wybaczyć chłopakowi tego zagrania. Zdaniem fanów było to bardzo nieeleganckie i fałszywe. - Jakiś żart? 🤷🏻‍♂️ co on ma w głowie 🙈 - Ale frajerska akcja - Powiem tylko fałsz i obłuda i brak honoru faceta  - Szkoda, mógł zbudować fajną relację z...

Luiza, Bibi i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Tego nie spodziewali się nawet uczestnicy!
Rajskie Rozdanie już za nami. Kto tym razem pożegnał się z "Hotelem Paradise 3"?

Kto od miecza wojuje, ten mieczem ginie - to słynne powiedzenie najlepiej podsumowuje to, co wydarzyło się podczas rajskiego rozdania w " Hotelu Paradise 3 ". Od kilku dni atmosfera pomiędzy uczestnikami jest coraz bardziej napięta, a Krystian w dalszej części ma zamiar realizować swój plan i wkluczyć z programu tych, którzy przyczynili się do odpadnięcia Basi! Na pierwszej linii ognia stanęła Ola i Luiza, jednak ostateczne decyzje pozostałych uczestników sprawiły, że na słonecznym Zanzibarze ponownie zagrzmiało. Kto opuścił "Hotel Paradise 3"? "Hotel Paradise 3": Kto odpadł z programu?  W ostatnich dniach uwaga wszystkich zdecydowanie skupiła się na Luizie i Oli. Dziewczynom najpierw oberwało się od widzów, którzy w licznych komentarzach wyrazili swoje nadzieje, że obie niebawem pożegnają się z programem, a podczas ostatniej Puszki Pandory suchej nitki nie zostawili na nich również pozostali uczestnicy . Kolejny dzień w "Hotelu Paradise 3" również nie zwiastował nic dobrego, bo do akcji wkroczyła nowa uczestniczka - Karolina, która szczególnie dla Oli okazała się prawdziwym zagrożeniem. Kamila, który tworzył parę z drugą, żeńską połówką Luizy, Karolinie doradzał nawet Simon, a Krystian tylko zacierał ręce widząc, jak jego diabelski plan się ziszcza. Co więcej, nawet Kamil zapewnił, że to Karolina może czuć się przy nim bezpieczna.  Chcę pisać historię, w której jesteś ty.Z Olą jestem w parze, ale ja chciałbym czegoś, co będzie mocniejsze niż tylko układ. Na przykład ciebie dotykam, nie uciekasz. Jesteś bardziej otwarta jeżeli chodzi o w twoją uczuciowość, dotyk - mówił na randce z Karoliną. - Ja jestem człowiekiem, który potrzebuje bliskości. Karolina tez jest taką osobą. Od Oli tego nie czuję -...

Karolina i Kamil z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani show cieszą się, że Karolina wyeliminowała Kamila! "Karma wraca"
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", z programem pożegnał się Kamil. Fani nie ukrywają, że ich zdaniem, zasłużył sobie na taki los...

W 3. edycji "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje! Ostatnio znów byliśmy świadkami ciekawego zwrotu akcji w programie. Z programu odpadł Kamil, który został wyeliminowany przez... Karolinę. Jej decyzja najwyraźniej ucieszyła fanów programu. Patrząc na komentarze, które pojawiły się w sieci nie ma wątpliwości, że widzowie nie mogli wybaczyć Kamilowi jego ostatniego zachowania na Rajskim Rozdaniu. Zobaczcie, co na ten temat sądzą fani! Zobacz także:  "Hotel Paradise 3: Nathalia krytykuje Kamila. "To nie było fajne" "Hotel Paradise": Decyzja Karoliny spodobała się fanom show Chociaż dopiero co było Rajskie Rozdanie, podczas którego pożegnaliśmy Karolinę, to jednak produkcja show zadbała o to, aby dostarczyć nam jeszcze większych emocji. Tuż po tym, jak Karolina wymeldowała się z hotelu, spotkała się z nią jeszcze Klaudia El Dursi razem z... nowym uczestnikiem. Prowadząca show oznajmiła żegnającej się z programem dziewczynie, że ma do wykonania jeszcze jedno bardzo ważne zadanie - musi podjąć decyzję, czyje miejsce zajmie nowy chłopak.  Karolina bez dłuższego namysłu wskazała Kamila. Ta decyzja chyba nikogo nie zdziwiła - w końcu z jego rąk Karolina odpadła z programu, chociaż chłopak wcześniej zadeklarował się, że podczas Rajskiego Rozdania dziewczyna może mu zaufać. Wygląda na to, że decyzję dziewczyny doskonale rozumieją również fani show. Już chwilę po Rajskim Rozdaniu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których widzowie nie kryli swojego oburzenia postawą Kamila. Teraz z kolei cieszą się, że Karolina właśnie tak rozegrała swoją ostatnią decyzję w show. - Super Karolina się zachowała i mu powiedziała jak wracała z Kamilem jedyna osoba, która nie bała się szczerze komuś coś powiedzieć. Teraz czas na Olę i Luizę, aby się spakowały...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik