Kamil "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3". Nathalia wiedziała jak Kamil potraktuje Karolinę?! Niechcący zdradziła to na transmisji z Olą?

Kamil "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

Nathalia i Ola z "Hotelu Paradise" podczas wspólnej relacji na żywo na Instagramie skomentowały zaskakującą decyzję Kamila, który mocno namieszał w ostatnim odcinku hitu TVN7. Po emisji programu w sieci zawrzało- widzowie byli zszokowani decyzją uczestnika, który podczas Rajskiego Rozdania zdecydował, że chce być z Olą i wyeliminował z "Hotelu Paradise" Karolinę. Jak zachowanie Kamila komentują Ola i Nathalia?

Ola i Nathalia komentują decyzję Kamila

Ostatnie "Rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise" było wyjątkowo emocjonujące. Kamil od samego początku był przekonany, że podczas ostatecznego wyboru będzie chciał tworzyć parę z Karoliną. Uczestnik programu zapewniał ją, że to właśnie ona może czuć się bezpieczna, a Olę ostrzegł, że nie zamierza jej wybierać. Ola spakowała swoje walizki i była pewna, że wkrótce będzie musiała wrócić do domu. Jak już wiemy, podczas "Rajskiego rozdania" nastąpił nagły zwrot akcji - za Kamilem stały Ola i Karolina, a uczestnik w ostatniej chwili zdecydował, że będzie w parze z Olą! 

Jak teraz komentuje to Ola? 

Jak sami widzieliście, ja Kamila nie namawiałam żeby mnie wybrał, sama byłam w szoku więc po prostu szczerze mówiąc byłam trochę zła na niego, że tak potraktował Karolinę i dlatego była taka moja reakcja, nie spodziewałam się jego żadnego ruchu, to było pod wpływem emocji- w rozmowie z Nathalią mówiła Ola. Ja powiedziałam, że nie chcę z nim spać, bo prostu każdy był do niego negatywnie nastawiony i każdy był w szoku, ja sama byłam w szoku- dodała.

A jak całe zamieszanie oceniła Nathalia?

Nerwy były okropne, nikt się nie spodziewał, że takie coś może się wydarzyć. Jednak Kamil podszedł do wszystkich i powiedział, jaka jest jego decyzja a jego decyzją była Karolina, a on nagle wybrał Olę.

Przyznała jednak, że tuż przed "rajskim rozdaniem" przeczuwała, że jednak to może nie być Karolina. Czym zdradził się Kamil? 

Karolina też była przygotowana, że ją wybierze, ale miałam przeczucie, że może podziać się inaczej, bo przy barze Kamil zapytał mnie, kogo bym wybrała. Pomyślałam: "Czemu on mnie pyta?" Widziałam, że się waha, już wtedy kminił czy przypadkiem nie wybrać Ciebie - podsumowała w rozmowie z Olą 

A Wy co sądzicie o zachowaniu Kamila?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Ostry hejt na Olę i Luizę po ostatniej Pandorze! "Szczyt hipokryzji". Luiza odpowiedziała!

Ola nie ukrywa, że była w szoku kiedy usłyszała, że Kamil chce być z nią w parze.

Kamil zaskoczył wszystkich swoją decyzją. Chociaż ostatecznie zdecydował się uratować Olę na "rajskim rozdaniu" naraził się nie tylko Karolinie, która pożegnała się z programem ale i pozostałym uczestnikom. 

Hotel Paradise: Decyzja Kamila zszokowała widzów
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27