Akcja w "Hotelu Paradise 3" zdecydowanie nie zwalnia tempa. Choć emocje po tym, jak - przez decyzję Bibi i Simona - z programem musiała pożegnać się Sara jeszcze nie opadły, produkcja już dostarczyła nam kolejnych wrażeń. A to za sprawą nowego uczestnika. Tym razem, jako pierwsi poznali go panowie, a ich miny mówiły same za siebie. Wygląda na to, że nawet uczestnicy, którzy byli pewni swojej pozycji, właśnie poczuli się zagrożeni. Kim jest Michał?

Reklama

Kim jest Michał, nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3"

Kiedy Klaudia El Dursi postanowiła porwać chłopaków, nikt nie spodziewał się, że właśnie poznają nowego uczestnika. Gdy na plaży zobaczyli oni wysokiego, wysportowanego, przystojnego bruneta, zdecydowanie nie było im do śmiechu.

- Bardzo wysoki, tak nabity cały, jakiś terminator, gladiator tutaj wszedł - skomentował Simon.

- No będzie konkurencja tutaj z nim - podsumował Marcin.

Żaden z uczestników nie miał wątpliwości, że chłopak wpadnie w oko dziewczynom, a niektórym pozostała jedynie nadzieja, że ich partnerki wykażą się wiernością. Kim jest Michał? Nowy uczestnik trzeciej edycji "Hotelu Paradise" to 25-latek, który na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji.

Chciałbym być szczęśliwym człowiekiem, a co za tym idzie robić to, co sprawia mi przyjemność. Od lat jestem związany ze sportem. Przez ostatnie kilka lat są to mieszane sztuki walki i mam nadzieje, że uda mi się w tym roku zadebiutować zawodowo. W programie chcę być sobą. Nie chcę się chwytać żadnych tanich sztuczek. Jeżeli ktoś będzie nieszczery wobec mnie, na pewno dam mu znać, że mi się to nie podoba - mówił sam o sobie.

Nieustępliwy, zawzięty, charakterny - tak w trzech słowach można posumować Michała, który przyznał, że lubi wyzwania i z pewnością nie będzie bał się walczyć z chłopakami o mieszkanki rajskiego hotelu. Co więcej, pierwszą bitwę uczestnicy stoczyli już podczas spotkania na plaży. Po tym jak Krzysztof, Mariusz, Simon, Marcin i Krystian po krótce opisali swoje partnerki, Michał wybrał trzech uczestników, z którymi zmierzył się na kajakach. Okazało się, że w tym pojedynku pokonał go jedynie Krzysiek, a Simon i Mariusz musieli pogodzić się z gorzkim smakiem przegranej i pozwolić swoim partnerkom udać się na randkę z nowym uczestnikiem.

Bibi czy Ola? Która z dziewczyn zrobi na Michale lepsze, pierwsze wrażenie? Tu okazuje się, że nie takie pierwsze, bo kiedy Michał zobaczył Olę, nie mógł uwierzyć własnym oczom!

Zobacz także

Olka, co Ty tutaj robisz? - powiedział podczas randki.

Jak się okazuje, Ola i Michał to starzy znajomi. Czy nowy uczestnik to chłopak, o którym Ola szeptała w sypialni Luzie i na którego wejście czekała przez cały program?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": To koniec związku Nathalii i Marcina? "Zaczyna bajerować wszystkie dziewczyny"!

W "Hotelu Paradise 3" pojawił się nowy uczestnik! Której z dziewczyn przystojny brunet o imieniu Michał zawróci w głowie?

Mat. prasowe

Póki co będzie mógł odbić partnerkę Simonowi lub Mariuszowi. To Bibi czy Ola okaże się jego pierwszym wyborem? Wszyscy zastanawiają się, czy to na jego wejście do programu czekała Ola!

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama