"Hotel Paradise 3": Marcin reaguje na hejt po zdradzie
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Marcin nie przejmuje się uczuciami Nathalii?! Pokazał, jak reaguje na hejt 

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise 3" widzowie nie zostawili na Marcinie suchej nitki. Uczestnik opublikował nagranie, na którym pokazał, jak reaguje na hejt. Takiego komentarza nikt się nie spodziewał. Przesadził?

Choć przez długi czas Marcin uchodził za jednego z najbardziej lubianych uczestników "Hotelu Paradise 3", widzowie uważają, że pora najwyższa, by chłopak wrócił do domu. Jeszcze kiedy Nathalia była w programie, fani mocno komentowali zachowanie jej partnera, jednak po tym, jak dziewczyna odpadła, rozpoczęło się prawdziwe apogeum. Najpierw internauci zarzucali uczestnikowi, że bardzo szybko załatał dziurę w sercu, a później ostro zareagowali na jego seks z Karą. A teraz, podczas ostatniej "puszki Pandory", Marcin dolał oliwy do ognia. Kiedy padło pytanie, co chłopak zrobiłby, gdyby Nathalia wróciła do programu, widzowie nie wierzyli własnym uszom. Co na to Kara? Mimo że Marcinowi mocno się oberwało, wygląda na to, że nie ma zamiaru przejmować się negatywnymi komentarzami. Pokazał, jak reaguje na hejt internautów. Przesadził? 

"Hotel Paradise 3": Luiza skrytykowała Rajską Wyrocznię

"Hotel Paradise 3": Widzowie ostro krytykują zachowanie Marcina

Marcin rozwścieczył widzów do czerwoności! Fani programu nie ukrywają, że zdecydowanie stoją po stronie Nathalii, która bardzo przeżyła zachowanie Marcina, o czym wspomniała w swoich mediach społecznościowych. Czy jednak Kara, która obecnie jest w nim parze może czuć się bezpieczna? Wygląda na to, że Marcin, który najpierw szalał za Nathalią i nawet obiecywał spotkanie jej mamie, by później stwierdzić, że nie jest gotowy na nic poważnego, a następnie starać się o względy Kary, jest jedną wielką niewiadomą. 

Nie wiem. Mam totalną pustkę w głowie, dlatego też dzisiaj nad ranem dużo czasu myślałem o tym. Sam sobie zadaje to pytanie i nie znam odpowiedzi - mówił, zapytany o to, co by zrobił, gdyby w "Hotelu Paradise 3" znowu pojawiła się Nathalia.

Odpowiedź Marcina zdecydowanie nie przypadła do gustu widzom, a także poruszyła samą Karę, która chwilę później stwierdziła, że sama nie wie, co łączy ją i Marcina. Fani "Hotelu Paradise 3" stwierdzili, że uczestnik nie ma honoru i nie tylko wykazał się brakiem szacunku wobec Nathalii, ale i bawi się Karą, rozkochując w sobie dziewczynę tak samo, jak jej poprzedniczkę! Pod postem na oficjalnym profilu programu na Instagramie, internauci postanowili wyrzucić z siebie to, co tak naprawdę myślą o Marcinie. 

- Marcin jak dla mnie totalne zero. Gość bez żadnych zasad i honoru. Wypadałoby mieć chociaż odrobinę szacunku do Natalii, ale jeśli myśli się fiu*em, zamiast mózgiem to tak się kończy 🤦‍♀️
- Sypianie z Natką to była przyjacielska relacja🤣🤣żenada
- Tak tęskni a bzyka inna 🤦🏻‍♀️
- Oszust i Kłamca 😢 Już go wystarczy w Hotelu
- Stracił dużo w moich oczach
- Mega przykre. Rozkochał jedną, teraz drugą.. a nie będzie raczej z żadną
- A gadał mamie Natalii, że przyjedzie. Porażka.

Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" najwyraźniej nie mają zamiaru wybaczyć Marcinowi zdrady Nathalii i wygląda na to, że długo o tym nie zapomną. Czy swoim zachowaniem uczestnik przekreślił swoje szanse na wygrana? Jego słowa, sugerujące, że nie wytrzymałby w programie bez seksu zdecydowanie nie działają na jego korzyść. Teraz do negatywnych komentarzy postanowił odnieść się sam Marcin. Jego reakcja jest co najmniej zaskakująca. 

Marcin z "Hotelu Paradise 3" nie przejmuje się uczuciami Nathalii?

Po tym, jak Nathalia opublikowała na swoim Instagramie szczery wpis, dotyczący tego, jak poczuła się dowiadując się o zdradzie Marcina, widzowie jeszcze bardziej stanęli po jej stronie. Wygląda jednak na to, że Marcin za nic ma negatywne komentarze na swój temat. Kontrowersyjny uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zaprezentować na swoim InstaStory, jak reaguje na hejt internautów. Takiego komentarza nikt się nie spodziewał. Marcin opublikował nagranie, na którym... rozgląda się dookoła, a następnie uśmiecha się od ucha do ucha, a jego wydźwięk jest bardzo ironiczny. 

Kiedy widzę komentarze w sieci ❤️ - dodał Marcin.

Spodziewaliście się takiej reakcji z jego strony? Fani nie ukrywają, że ich zdaniem zachowanie Marcina to zupełny brak szacunku wobec Nathalii. Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia zdradziła, że wraca do programu?! Marcin będzie miał problem! 

Co Marcin myśli, widząc negatywne komentarze na swój temat? Nagranie, które opublikował na swoim Instagramie nie pozostawia żadnych wątpliwości. Takiego zachowanie po uczestniku "Hotelu Paradise 3" nikt się nie spodziewał. Jak widać, chłopak nie ma zamiaru przejmować się hejtem, który zaczął się po tym, jak na jaw wyszła jego zdrada wobec Nathalii.

marcin_grajoszek

Fani uważają również, że Marcin zachowuje się nie fair w stosunku do Kary. Nawet Krystian postanowił zapytać się Marcina, czy w ogóle liczy się z jej uczuciami. 

Co zrobi Marcin, jeżeli Nathalia faktycznie wróci do programu? Cóż, nikt nie ma wątpliwości, że nie byłoby to zbyt miłe spotkanie, a widzowie mają nadzieję, że jeżeli do tego dojdzie, Nathalia nie pozostanie mu dłużna i wyrzuci go z "Hotelu Paradise 3".

Nathalia odpadła z
Mat. prasowe
 

"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 
Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost:  Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno.  Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy "Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię?  Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem.  Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę:  Ja na przestrzeni tych kilku...

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise 3" mieszkają ze sobą?
marcin_grajoszek
TV-Show
"Hotel Paradise": Kryzys w związku Marcina i Kary?! Fani wściekli na uczestnika. Co na to Kara?
Fani "Hotelu Paradise" są wściekli na Marcina za to jak potraktował Karę i sądzą, że powinna go zostawić! Co takiego zrobił uczestnik? Kara zabrała głos

Czy nad związkiem Kary i Marcina właśnie zawisły ciemne chmury? Ta dwójka uczestników " Hotelu Paradise 3 " od początku budziła spore kontrowersje i mało kto wierzył, że postanowią kontynuować wspólną przygodę po programie. Ku zaskoczeniu widzów, Marcin - który przed kamerami mówił, że nie jest gotowy na poważną relację - zmienił zdanie, a niedługo po zakończeniu emisji hitowego show TVN7, on i Kara potwierdzili swój związek . Od tego czasu para nie przestaje zalewać swoich obserwatorów romantycznymi zdjęciami i filmikami, jednak jak się okazuje - internauci nie do końca wierzą w szczerość ich uczuć, a szczególnie w szczerość uczuć Marcina. Dlaczego? Wszystko przez jego zachowanie! Kiedy fani "Hotelu Paradise 3" rozpoczęli dyskusję pod jednym ze zdjęć kontrowersyjnego uczestnika, nagle głos zabrała sama Kara. Dziewczyna postanowiła szczerze wyznać, jak naprawdę wygląda ich związek.  "Hotel Paradise": Kara staje w obronie Marcina Kiedy Marcin i Kara opuścili Zanzibar, przez długi czas musieli się ukrywać ze swoim uczuciem. Ostatnio jednak dowiedzieliśmy się, że Kara przeprowadziła się do Marcina do Opola, a teraz mają zamiar razem zamieszkać w Warszawie. Cóż, te kroki są naprawdę poważnie, czy jednak aby na pewno w ich związku jest tak kolorowo? Kiedy Marcin opublikował na Instagramie nowe zdjęcie z Karą, podpisując je romantycznymi słowami z piosenki "You And Me" Shallou'a, pod postem natychmiast pojawiły się głosy oburzonych internautów, a wszystko przez komentarz Kary i zachowanie jej chłopaka!  😍❤️tęsknie za tobą 🥺 - napisała dziewczyna, sugerując, że obecnie nie spędza czasu z Marcinem. Fani zaczęli zastanawiać się, gdzie jest Kara i dlaczego nie ma jej razem z Marcinem, jednak po chwili ich uwagę...

"Hotel Paradise 3": Nathalia o puszcze pandory
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3" Nathalia zdradziła, jak naprawdę wyglądała Pandora! Fani nie mieli o tym pojęcia
Ostatnia Puszka Pandory przed finałem "Hotelu Paradise 3" była pełna emocji, a fani długo czekali na konfrontację Nathalii z Marcinem i Karą. Uczestniczka zdradziła, czego widzowie nie widzieli w telewizji!

Nathalia, Marcin i Kara w ostatnim czasie budzili największe emocje wśród fanów trzeciej edycji " Hotelu Paradise ".  Po tym jak piękna tancerka odeszła z programu widzowie nie mogli uwierzyć w to, jak szybko jej partner odnalazł pocieszenie w ramionach innej, a na Marcina i Karę wylała się fala negatywnych komentarzy. Ku zdziwieniu widzów ta dwójka doszła naprawdę daleko i obecnie walczy o miejsce w finale. Tym, jak potoczyły się ich losy na Zanzibarze, była zdziwiona również sama Nathalia, która na ostatniej Puszcze Pandory zdecydowanie nie szczędziła gorzkich słów . Kiedy dziewczyna zmierzyła się ze swoim byłym partnerem i jego nową wybranką, emocje dosłownie sięgnęły zenitu. Okazuje się jednak, że widzowie "Hotelu Paradise 3" mogli zobaczyć jedynie ułamek Puszki Pandory, a Nathalia postanowiła zdradzić, co naprawdę wydarzyło się podczas tego spotkania.  "Hotel Paradise 3": Nathalia o Puszcze Pandory Kara i Marcin nie ukrywali, że ostatnia Puszka Pandory to coś, czego naprawdę się obawiają. Para bała się, że pozostali uczestnicy nie zrozumieją ich sytuacji, i w tym przypadku się nie pomylili. Kiedy trzy finałowe pary spotkały się na plaży z byłymi mieszkańcami Hotelu, to właśnie Kara i Marcin otrzymali najwięcej pytań i przykrych słów. Fani kontrowersyjnego programu, po tym co zobaczyli na antenie, byli godni podziwu wobec Nathalii, która ich zdaniem była naprawdę opanowana. Okazuje się jednak, że tak naprawdę Puszka Pandory wyglądała nieco inaczej, a Nathalia właśnie postanowiła zdradzić widzom nieco więcej.  Kiedy jedna z obserwatorek Nathalii na jej profilu na Instagramie stwierdziła, że dziewczyna zadała Marcinowi i Karze zdecydowanie za mało pytań, odpowiedź Nathalii zaskoczyła fanów "Hotelu Paradise 3".  Pytań było...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik