"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 

Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost: 

Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno. 

Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię? 

Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem. 

Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę: 

Ja na przestrzeni tych kilku tygodni, które spędziłem z Nathalią... Zbudowaliśmy bardzo mocną wieź, świetną relację i darzę ją całkiem innymi uczuciami. To są inne uczucia, które mam do do Ciebie (do Kary - przyp. red.) ale na tę chwilę nie wiem... Nie wiem. Mam totalną pustkę w głowie, dlatego też dzisiaj nad ranem dużo czasu myślałem o tym. Sam sobie zadaje to pytanie i nie znam odpowiedzi. 

Kara wyraźnie zawiedziona odpowiedzią Marcina miała mętlik w głowie i na pytanie, co ją łączy z uczestnikiem odpowiedziała: 

Sama nie wiem. Coś jest ale sama nie wiem co. 

Uczestnicy nie odpuszczali jednak Marcinowi. Dla wszystkich to nie do pojęcia, jak Marcin tak szybko mógł zmienić obiekt zainteresowania: 

Może po mnie nie widać tego, że jakoś mocno przeżywam ale wewnątrz tak jest i też myślę o niej. Tak, tęsknie za nią - odpowiedział Marcin 

"Hotel Paradise": Krystian gani Marcina za relacje z Karą. Staje po stronie Nathalii

Mimo swoich zapewnień na temat Nathalii, Marcin i Kara coraz śmielej okazują sobie uczucia. Ich pocałunki przy barze "Hotelu Paradise" zauważył Krystian i postanowił interweniować. W tamtym momencie nie widział jeszcze, że  Marcin i Kara zdecydowali się na seks w programie. Krystian postanowił przypomnieć koledze o uczuciach Nathalii: 

Jesteś Marcin odklejony. Jak cię lubię to... Nie mogłeś poczekać chwilę? (...) Nie jestem ślepy. Ze względu na Nathalie nie powinieneś się całować z Karą. Możesz się z tego śmiać ale będzie jej przykro. 

Wówczas Marcin przyznał się koledze, że razem z Karą mają już za sobą pierwsze zbliżenie: 

Jesteś naczelnym ru***czem "Hotelu Paradise" teraz. Zmłóciłeś dwie, nikt tego nie dokonał - podsumował Krystian 

Marcin przyznał, że nie wytrzymałby tyle czasu w "Hotelu Paradise" bez seksu. Krystianowi nie spodobało się to wyznanie i zapytał Marcina, czy myślał o uczuciach Kary i Nathalii: 

- Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno. 
- A myślisz też trochę o jej uczuciach? O Kary? Ona jest wkręcona też w opór. Chociaż mnie to roz*ierdala stary, że 2 dni temu była zauroczona w Kamilu i nagle jest...
- Marcin to Marcin - podsumował pewny siebie uczestnik 

Co sądzicie o nastawieniu Marcina? Myślał tylko o własnych potrzebach czy liczył się z uczuciami Nathalii i Kary? Myślicie, że jego relacja z Karą nabrała na sile po powrocie do Polski? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą

Marcin bardzo przeżywa swoje zbliżenie z Karą w "Hotelu Paradise". Ma świadomość, że mocno zranił Nathalię i zapewnił, że będzie chciał z nią porozmawiać na ten temat zanim wszystkiego dowie się z telewizji. Z kolei Kara bardzo mocno zauroczyła się uczestnikiem, a jego wyznanie podczas "puszki Pandory" na temat tego, że miałby problem z wyborem pomiędzy nią a Nathalią mocno ja zasmuciło. 

Mat. prasowe

W dodatku Marcin w rozmowie z Krystianem przy barze "Hotelu Paradise" przyznał, że nie wytrzymał by w programie bez bliskości z kobietami. Czy zabawił się uczuciami zarówno Nathalii jak i Kary? Nathalia po odcinku, w którym doszło do zbliżenia Marcina z Karą napisała: 

Znacznie gorzej ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób jaki do niej mówi, jego gesty i słowa; to wszystko brzmi dla mnie znajomo 💔 Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro.

A jak potoczyły się losy Marcina i Kary? Czy udało im się zbudować coś więcej po powrocie z "Hotelu Paradise"? 

Mat. prasowe

Nathalia z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że jedyną osobą, z którą nie utrzymuje kontaktu po programie jest Kara. Początkowo nie chciała zdradzać szczegółów, jednak po emisji ostatnich odcinków, już wiadomo jest, że chodzi o jej relację z Marcinem. Kara doskonale wiedziała co łączyło uczestnika i Nathalię, oraz miała świadomość w jakich okolicznościach ten duet się rozpadł. Mimo wszystko weszła w bliską relację z Marcinem, który wcześniej deklarował Nathalii, że nie interesują go związki. Czy relacja z Karą zmieniła jego podejście? Czy udało im się stworzyć coś więcej po programie? Tego z pewnością dowiemy się po wielkim finale 3. edycji "Hotelu Paradise". 

Marcin z Hotelu Paradise
mat. prasowe

Nathalia i Marcin z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Nathalia wściekła na związek Marcina i Kary. Fani komentują: "nic jej nie obiecywał"
W "Hotelu Paradise" byli i aktualni mieszkańcy wyznali sobie prawdę. Nathalia dowiedziała się, że Marcin zdradził ją z Karą. Ale czy na pewno? Fani są podzieleni.

Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise"  zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało , przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje -  przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację? Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?" Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie: Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was... A ja tam jestem za Marcinem 🙌 niczego Natce nie...

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą
Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise ". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie:  - Nathalia zobaczy to będzie płakać.  - Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie.  Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..." "Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary  Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką.  Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co...

Kara i Nathalia z "Hotelu Paradise" pogodziły się?
Instagram @kara_routman @nathalia_fok
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina? 
Nowe zdjęcia na profilu Kary z "Hotelu Paradise" podgrzało atmosferę wokół konfliktu z Nathalią. Uczestniczki się pogodziły?

"Hotel Paradise" to nie tylko miłość i przyjaźnie ale również konflikty! Ten najostrzejszy w skutkach zawiązał się pomiędzy Nathalią, Karą i Marcinem. Nathalia i Marcin do momentu pojawienia się w programie Kariny tworzyli duet nie do rozbicia. Niestety w pewnym momencie decyzją Krzyśka, Nathalia musiała opuścić program. Tego samego dnia do gry powróciła Kara i zawróciła w głowie uczestnikowi, który nie kończąc relacji z poprzednią partnerką, zauroczył się w drugiej! Nathalia nawet nie ukrywała swojej wściekłości podczas finałowej Pandory. Czuła się oszukana, upokorzona i zdradzona...  Czy wybaczyła już Karze, która odbiła jej Marcina? Na profilu Kary pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. To koniec konfliktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Czy uczestnicy utrzymują ze sobą relacje? "Teraz widzimy rzeczy, których nie widzieliśmy z programie" Nathalia i Kara z "Hotelu Paradise" pogodziły się?  Nathalia poprzez udział w programie zyskała nie tylko popularność ale przeżyła naprawdę ciężkie chwile. Uczestniczka powoli zakochiwała się w swoim programowym partnerze Marcinie, jednak on w pewnym momencie sprowadził ją na ziemię, twierdząc, że nie chce budować związku po powrocie do Polski. Nathalia wciąż jednak łudziła się, że uczestnik zmieni zdanie. Kiedy odpadła z programu, nie przypuszczała nawet, że tak mocno zawiedzie się na Marcinie.  Kiedy w programie po raz pierwszy pojawiła się Kara, wszystkie uczestniczki poczuły się zazdrosne. Nic dziwnego, nowa wpadła w oko wszystkim facetom! Jednak jej pierwszy pobyt w programie nie był zbyt długi, jednak wystarczył, aby Marcin zaczął się wahać. Kiedy po odejściu Nathalii, do programu powróciła Kara, jej relacja z Marcinem budowała się...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik