Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Krystian i Basia zdradzili, jak wyglądały castingi do "Hotelu Paradise"
Instagram @krystianferretti
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Uczestnicy zdradzili jak wyglądał casting: "Na siłownię i minus pięć kg"

Szczere wyznanie Basi i Krystiana z "Hotelu Paradise"! Co musieli zrobić, aby dostać się do programu?

Basia i Krystian podczas wspólnej relacji na profilu player.pl na Instagramie zdradzili, jak wyglądał casting do "Hotelu Paradise"!  Ile trwała ich rozmowa z producentami i co musieli zrobić? Zwycięzcy trzeciej edycji hitu TVN7 opowiedzieli o tym, jak udało się im dostać do programu. Krystian usłyszał, że powinien zrzucić kilka kilogramów przed rozpoczęciem "Hotelu Paradise"!

"Hotel Paradise 3". Bibi komentuje zachowanie Krystiana w finale: "Było mi głupio"

Basia i Krystian o castingu do "Hotelu Paradise"

Finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Dokładnie w czwartek, 3 czerwca, widzowie zobaczyli ostatni odcinek randkowego show. Jak już wiemy, w ścisłym finale o zwycięstwo walczyli Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" wyrali Basia i Krystian, niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, Krystian w rozmowie z nami zdradził, że rozstali się z Basią tuż po zakończeniu programu. 

Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się- Krystian zdradził w rozmowie z reporterką Party.pl

Pomimo rozstania Basia i Krystian cały czas utrzymują ze sobą konktakt, a ostatnio wzięli udział we wspólnym wywiadzie dla player.pl na Instagramie. Była para podczas live'a odpowiedziała m.in. na pytanie o to, co musieli zrobić na castingu do "Hotelu Paradise!

- Ja tylko gadałam- zaczęła Basia.
- I pokazać się w stroju kąpielowym- przerwał jej Krystian.
- Trzeba było pokazać się w stroju kąpielowym, zdecydowanie, a tak nic więcej. Ja siedziałam chyba z godzinę na rozmowie- dodała Basia. 

Basia i Krystian w Hotelu Paradise
Instagram/@krystianferretti

A co podczas castingu usłyszał Krystian? Zwycięzca trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zaskoczył szczerym wyznaniem! 

Mi poszedł super, tylko mi powiedział Hubert, że "no słuchaj, czas iść na siłownię, minus pięć kilo". Cisnąłem na siłowni kilka miesięcy, schudłem więcej, ale taki był efekt jojo, bo jak przylecieliśmy na Zanzibar to dobrze karmili i w ogóle nam się nie chciało ćwiczyć i szybko wróciło- wyznał Krystian. 

Krystian
Mat. prasowe

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Basi i Krystiana z "Hotelu Paradise"? Chcielibyście wystąpić w randkowym programie prowadzonym przez Klaudię El Dursi? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian jest w związku z inną uczestniczką show? Miał go zdradzić jeden szczegół

Krystian zdradził, że podczas castingu usłyszał, że musi schudnąć przed rozpoczęciem "Hotelu Paradise". Wziął sobie do serca słowa z castingu, jednak podczas pobytu na rajskim Zanzibarze dopadł go efekt jojo. 

Krystian
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Cybulska w Top Model
Newsy
Schudła i została objawieniem "Top Model": Czekałam na ciebie
Faktycznie jest aż tak ładna?

Za nami drugi odcinek trzeciej edycji "Top Model". Jak na razie wśród sporej gromadki dziewczyn marzących o karierze w świecie modelingu nie znalazła się jeszcze uczestniczka, która całą swoją osobą mówi, że ma to "coś". Jednak wczoraj 18-letnia Anna Cybulska , gdy tylko pojawiła się na wybiegu, zachwyciła czwórkę jurorów. Ania w rozmowie wyznała, że od dwóch lat marzyła, aby wystąpić w programie. Specjalnie z myślą o "Top Model" schudła, a także nosiła aparat na zębach . Dziewczyna na castingu wystąpiła pierwszy raz w swoim życiu przed kamerami i pomimo swojej lekkiej nieśmiałości zachwyciła jurorów . - Bardzo zgrabne, rasowe nogi. Bardzo chętnie zobaczę Cię u siebie na pokazie - powiedział Dawid Woliński. Jednak najwięcej entuzjazmu uczestniczka wzbudziła w Katarzynie Sokołowskiej , która bardzo profesjonalnym spojrzeniem lustruje każdą dziewczynę. Jurorka obejrzała Anię ze wszystkich stron oraz zmierzyła jej wymiary . Gdy Cybulska zaprezentowała się w stroju kąpielowym, to reżyserka pokazów mody nie mogła napatrzeć się na nią. - Aniu, czekałam na Ciebie - wyznała Sokołowska. Jeśli Cybulska będzie bardziej pewna siebie, to z pewnością w programie zajdzie bardzo daleko. Jest piękna, fotogeniczna i i ma idealne proporcje, aby błyszczeć na wybiegach i podczas sesji fotograficznych. Widzicie w niej kolejną "Top Model"?

Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
Znamy zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Sonia i Łukasz czy Ata i Artur? 
Znamy zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Sonia i Łukasz czy Ata i Artur? 

Za nami finał drugiej edycji "Hotelu Paradise"! W wielkim finale o główną nagrodę zawalczyły dwie pary - Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Ata Postek i Artur Sargsyan. Niestety tylko jedna z par mogła stanąć na "rajskiej ścieżce" i wybrać - miłość czy pieniądze? Do kogo trafiła główna wygrana drugiej edycji!? Nie brakowało wielkich emocji! Poznajcie werdykt!  Zobacz także:  Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał Ata i Artur wygrywają "Hotel Paradise 2" O tym, które pary zmierzą się w ostatecznym starciu zadecydowali wszyscy uczestnicy " Hotelu Paradise 2 ". Tym samym ponownie na ekranie zagościli: Ania, Ivan, Kamil, Julia, Adam, Magda, Robert, Dominika i Bartek. Po kolei musieli pokazać swoje wsparcie, stając za wybraną parą. Tym samym za Sonią i Łukaszem stanęli: Bartek, Ania, Dominika. Natomiast za Atą i Arturem stanęli: Adam, Julia, Robert, Kamil, Magda, Ivan. Werdykt nie pozostawiał złudzeń. To właśnie Beata Ata Postek oraz Artur Sargsyan zawalczyli o główną nagrodę! Oboje musieli stanąć naprzeciw siebie na "rajskiej ścieżce". Dzieliło ich od wygranej kilka kroków, a każdy z nich oznaczał kolejne 10 tysięcy złotych. Jeżeli zdecydowaliby się rozwalić kulę na którymś z etapów, zabraliby ze sobą kwotę, która go oznaczała zostawiając partnera z niczym. Ani Ata ani Artur nie zdecydowali się jednak zniszczyć kuli na drodze do pola z kwotą 100 tysięcy złotych, co oznacza, że zgarniają całą pulę do podziału na pół. Dokładnie na taki sam krok zdecydowali się zwycięzcy pierwszej edycji Marietta Witkowska i Chris Ducci.  Gratulujemy zwycięzcom! To było bardzo emocjonujące ponad 2 miesiące programu!  Zobacz...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner