"Hotel Paradise 3" Krystian zostawi Basie i zmieni parę?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7! 

Basia i Simon imprezowali bez swoich partnerów z "Hotelu Paradise 3". W sieci pojawiły się nagrania ze spotkania nad jeziorem! Czy powstały nowe pary?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" pokazali relację z wielkiej imprezy. Okazuje się, że część grupy z trzeciej edycji hitu TVN 7 wybrała się poza miasto i zorganizowała przyjęcie nad jeziorem. Na imprezie nie zabrakło Basi i Simona, ale bez ich partnerów z programu! Basia i Simon bawili się bez Krystiana i Bibi. Zobaczcie  zdjęcia z imprezy uczestników "Hotelu Paradise"! Sprawdźcie, kto pojawił się na spotkaniu. 

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Kto towarzyszył Basi z "Hotelu Paradise" na imprezie?

Wielki finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Jeszcze tylko kilka dni i poznamy zwycięzców najnowszej odsłony hitu TVN 7. Krystian zdradził ostatnio, że ostatnie odcinki programu będą dla niego wyjątkowo emocjonujące. 

Kochani muszę wam się z czegoś zwierzyć. Niestety, ale najbliższe odcinki będą dla mnie bardzo, bardzo ciężkie. Dużo emocji, trochę mnie poniosło z czego nie jestem dumny, ale to już była końcówka programu, nie dźwignąłem tego. Trochę odwaliłem, ale takie jest życie. Następne odcinki będą dla mnie ciężkie ale postarajcie się mnie zrozumieć, jestem wybuchowy no i niestety...- zdradził w relacji na InstaStories. 

Krystian dodał również, że finał "Hotelu Paradise" będzie naprawdę wyjątkowy i bardzo emocjonujący. 

Będzie bardzo grubo, takiej końcówki sezonu jeszcze nie było. Mogę was zapewnić, że  będzie petarda- mówił na nagraniu opublikowanym w sieci.

Dziś z pewnością wszyscy fani zastanawiają się nie tylko nad tym, kto wygrał program, ale również nad tym czy wszystkie pary, które powstały w "Hotelu Paradise" przetrwały próbę czasu. Czy dwie pary z najdłuższym stażem w programie utrzymały swoje związku? Odpowiedź poznamy dopiero za kilka dni, ale już teraz możecie zobaczyć, jak i z kim imprezują prywatnie. Okazuje się, że wczoraj część uczestników "Hotelu Paradise" bawiło się na imprezie nad jeziorem. Na spotkaniu pojawili się: Nathalia, Basia, Krzysiek, Simon, Kuba, Sara i Justyna. 

Co ciekawe na imprezie zabrakło Krystiana i Bibi... Zobaczcie sami, jak bawili się uczestnicy "Hotelu Paradise3"!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara zaczepia Nathalię na Instagramie! Złośliwie nawiązała do sytuacji z Marcinem?!

Uczestnicy "Hotelu Paradise" zaprzyjaźnili się na planie programu i do dziś utrzymują ze sobą kontakt. Ostatnio część uczestników wybrała się na imprezę nad jeziorem, a w sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia z tego spotkania. Na imprezie nie zabrakło Krzyśka, Simona, Basi, Nathalii, Sary, Kuby i Justyny z trzeciej edycji programu.

Uczestnicy
Instagram nathalia_fok/basia.pedlowska_hotelparadise3

Widać, że wszyscy świetnie się bawili, jednak na imprezie zabrakło Krystiana i Bibi. Czyżby związki Basi i Simona nie przetrwały po programie? Dlaczego Basia bawiła się bez swojego partnera z "Hotelu Paradise"? Może Krystian po prostu miał inne obowiązki i nie mógł pojawić się na imprezie? Być może po finale show poznamy prawdę.

Uczestnicy
Instagram

Na imprezie nie zabrakło Kuby i Justyny, którzy dość krótko byli w "Hotelu Paradise", ale jak widać mocno zżyli się z pozostałymi uczestnikami. Justyna w wyprostowanych włosach wygląda zupełnie inaczej niż w programie!

Justyna z
Instagram nathalia_fok

Na imprezie pojawił się również Mariusz "Juras" Jurek. Jak widać, świetnie bawił się w towarzystwie Sary! Spójrzcie tylko, jak czule ją przytula. Przypominamy, że Mariusz pojawił się w "Hotelu Paradise" zamiast Kamila, którego Karolina wyrzuciła z programu. 

Uczestnicy
Instagram kubawojcik_official

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu! 
Wszyscy uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" razem oglądali finał programu. Jak Krystian zareagował na widok Basi? Czy Basia powiedział swoim fanom, że rozstała się z Krystianem?

Basia z "Hotelu Paradise" razem z pozostałymi uczestnikami obejrzała wielki finał programu, a po emisji odcinka pokazała krótkie nagranie na którym razem z Krystianem zwrócili się do fanów hitu TVN7. Jak już wiemy związek Basi i Krystiana nie przetrwał próby czasu - o czym Krystian powiedział przed naszą kamerą. Na jej instagramie pojawiło się jednak nagranie z uczestnikiem! Co zdradzili?  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" dziękują fanom Relacja między Basią i Krystianem narodziła się na oczach widzów. Uczestników "Hotelu Paradise" połączyło prawdziwe uczucie i wydawało się, że ich związek przetrwa po programie. To właśnie oni zwyciężyli trzecią edycję hitu TVN7 i decyzją Krystiana, który rzucił kulą, podzielili się wygraną z Bibi i Simonem. Niestety, jak już informowaliśmy związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Krystian w wywiadzie dla Party.pl przyznał, że dość szybko po programie podjęli decyzję o rozstaniu.  Teraz jednak Basia spotkała się z Krystianem na wielkiej imprezie, gdzie wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" oglądali ostatni odcinek programu. Jesteśmy już po finale, wszystko się skończyło, jest bardzo dużo emocji, ale najważniejsze, że widzimy się wszyscy razem- relacjonowała Basia. W pewnym momencie Basia podeszła do Krystiana! - Jak się czujesz?- zapytała Basia. - Jak chcesz- odpowiedział Krystian. Nie no, jest zaj***ście.  - Dziękujemy wam kochani, że byliście z nami przez cały czas, kibicowaliście nam, trzymaliście za nas kciukim, a reszty się dowiecie niedługo....- mówiła tajemniczo Basia. - Bardzo niedługo dodał- Krystian.  Czyżby Basia miała na myśli informację o rozstaniu z Krystianem? Zobacz także: ...

Bibi i Simon wrócą do siebie? Komentarz Krystiana z "Hotelu Paradise 3"
Instagram/bibi.hotelparadise3/Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi wrócą do siebie? Krystian skomentował rozstanie uczestników!
Wiadomość o rozstaniu Bibi i Simona wstrząsnęła fanami "Hotelu Paradise 3". Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian. Uczestnik zdradził wielką rzecz!

W środę 30 czerwca Simon i Bibi przekazali za pomocą mediów społecznościowych bardzo przykrą wiadomość. Najpierw obszerny wpis oraz wideo na swoim profilu na Instagramie zamieścił przystojny uczestnik "Hotelu Paradise 3", a następnie głos w sprawie zabrała ulubienica widzów . Niestety, Bibi i Simon postanowili się rozstać , co wywołało w fanach programu naprawdę skrajne emocje. Jedni pocieszali celebrytów, inni wściekali się na Bibi. Tymczasem rozstanie tej dwójki postanowiła skomentować Kara , która przy okazji wbiła im małą szpilę, a teraz na temat swojej największej konkurencji z "Hotelu Paradise 3", wypowiedział się Krystian. Czyżby to jeszcze nie był koniec ich historii? Zwycięzca kontrowersyjnego show zdradził jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem? Basia się wygadała! Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" wrócą do siebie?! Jest komentarz Krystiana Kiedy Simon postanowił otworzyć się przed swoimi obserwatorami i zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym przyznał, że jego związek z Bibi dobiegł końca, dowiedzieliśmy się, że nie było to ich pierwsze rozstanie. Wszystko wskazuje na to, że finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zerwali ze sobą po zdradzie Simona , jednak wtedy postanowili dać sobie drugą szansę. Jak wiemy, historia lubi się powtarzać, więc czy i tym razem zatoczy koło? Kiedy jeden z internautów zapytał Bibi, czy ona i Simon wrócą do siebie , ta nie dała jednoznacznej odpowiedzi i stwierdziła, że niczego nie można być pewnym. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian.  Krystian, który wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że z Simonem łączy go wyjątkowa więź. Nic więc dziwnego, że kiedy...

Z kim jest Basia z "Hotelu Paradise 3"?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Z kim tak naprawdę jest Basia po programie? Kolejne zdjęcie wywołało burzę
Czy związek Basi i Krystiana z "Hotel Paradise 3" przetrwał po programie? Fani są pewni, że nie! Właśnie na Instagramie pojawił się kolejny dowód

Im bliżej finału, tym więcej spekulacji jeśli chodzi o przyszłość bohaterów "Hotelu Paradise 3". Najwięcej emocji wzbudzają oczywiście pary, które są sobie najbliższe w show - Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Jeśli chodzi o Basię i Krystiana, fani są pewni, że po programie uczestnicy nie są już razem! W sieci znaleźli niepodważalne dowody,  a my chyba mamy kolejny...  Czy Basia jest z Mariuszem z "Hotelu Paradise 3"?!  Basia i Krystian są typowani jako faworyci do zwycięstwa całej trzeciej edycji show. Finał już 3 czerwca na antenie TVN 7, więc dopiero wtedy przekonamy się, czy rzeczywiście ich związek przetrwał. Uczestnicy nie mogą zdradzać absolutnie niczego, co byłoby związane z finałem show, ale ślady pozostawiane przez nich w sieci można interpretować na wiele sposób. I tak oto jakiś czas temu wielu widzów i fanów Basi stwierdziło, że ta jest w związku z... Krzysztofem!  Jeszcze wcześniej oliwy do ognia dodał nasz wywiad z samym Krystianem, który dość chłodno mówił o relacji z Basią jeszcze w trakcie programu.  Teraz zaś intrygujące zdjęcie pokazał Mariusz, uczestnik programu, który w show nie był długo, ale zyskał ogromną sympatię widzów. Na jego Instagramie ukazała się właśnie fotka z Basią Pędlowską, która trzyma rękę na jego ramieniu. Fani od razu zaczęli komentować: Pasujecie do siebie A może oni są parą ...bo raczej Basia z Krystianem nie jest bo do Warszawy się nie przeprowadzila Fajna z Was para Czy rzeczywiście Basia jest z Mariuszem? Zdjęcie wykonane przez  _fotografia_noemi zrobiło niemałe zamieszanie wśród fanów. Warto jednak dodać jedną rzecz...   Kto z kim jest i kto się z kim trzyma po "Hotelu Paradise 3"? Trzecia edycja show była nagrywana...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik