Klaudiusz Ševković i Piotr Gulczyński spędzili razem święta
EastNews
TV-Show

Gwiazdorzy "Big Brothera" spędzili święta razem! Jak wyglądają po 20 latach od emisji show?

Klaudiusz Ševković i Piotr Gulczyński razem po 20 latach!

Gwiazdorzy pierwszej, legendarnej edycji "Big Brothera" udowadniają, że w programach tego typu można znaleźć przyjaźń na lata! A mowa o Klaudiuszu Ševkoviviu i Piotrze Gulczyńskim, którzy spędzili razem tegoroczne święta! Jak wyglądają niemal 20 lat od emisji show? 

"The Voice of Poland 12": Piotr Lato z "Big Brothera" zaśpiewa z partnerką! Przejdą do kolejnego etapu?

Gulczas i Klaudiusz z "Big Brothera" wciąż się przyjaźnią! Jak wyglądają dziś?

W marcu 2021 od emisji pierwszej edycji "Big Brothera" minie już 20 lat! Mimo wszystko jego uczestnicy, choć nie są aktywni medialnie, wciąż pozostają w pamięci i sercach widzów. Szczególną sympatią cieszą się Klaudiusz Ševković i Gulczas, którzy zakolegowali się już w domu Wielkiego Brata. Po zakończeniu show próbowali robić karierę w show-biznesie - m.in. w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz...". W 2004 roku wzięli razem udział w czwartej edycji "Baru", założyli także, z innym uczestnikiem "Big Brothera" trio, nazywane Sękocińscy DJ-e. Dziś w mediach pojawią się sporadycznie, ale za pomocą Instagrama nie dają o sobie zapomnieć! 

Zobacz także: Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką "Big Brothera". Dziś ma 40 lat i jest babcią! Jak wygląda teraz?

Jak wyglądają niemal 20 lat od emisji "Big Brothera"? Zobaczcie sami! Bardzo się zmienili?

Oglądaliście "Big Brothera"?

Klaudiusz Ševković i Piotr Gulczyński spędzili razem święta
EastNews

 

Gabi Drzewiecka
East News
Newsy
Gabi Drzewiecka o "Big Brotherze". Czy będzie kolejna edycja? Kto ją poprowadzi?
Gabi Drzewiecka o "Big Brotherze". Czy będzie kolejna edycja? Kto ją poprowadzi?

Program "Big Brother" powrócił na antenę telewizji TVN w 2019 roku. Pierwsza edycja po reaktywacji okazała się być ogromnym hitem i szybko podjęto decyzję o emisji kolejnej odsłony reality show. Prowadzącą program została Agnieszka Woźniak-Starak, dla której praca przy tej produkcji, była naprawdę ważna. Niestety, z powodu tragicznych wydarzeń w życiu osobistym, prezenterka nie mogła podjąć się prowadzenia drugiej edycji "Big Brothera". Wtedy też zastąpiła ją w tej roli Gabi Drzewiecka.  Zobacz także:  Madzia Wójcik z "Big Brothera" potwierdza rozstanie z Olehem: "Złamałeś mi serce!" Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Gabi. Zapytaliśmy, czy w planach jest kolejna edycja "Big Brothera". Dziennikarka wyjawiła nam również, czy odstąpi rolę prowadzącej Agnieszce Woźniak-Starak, gdyby prezenterka "Dzień dobry TVN", chciała ponownie podjąć się pracy przy reality show.  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Karolina Pachniewicz Big Brother
East News
Newsy
Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką "Big Brothera". Dziś ma 40 lat i jest babcią! Jak wygląda teraz?
Pamiętacie Karolinę Pachniewicz z 1. edycji "Big Brothera"? Co teraz robi? Gdzie mieszka? Czym się zajmuje zawodowo?

Karolina Pachniewicz była jedną z uczestniczek pierwszej, polskiej edycji „ Big Brothera ”. Kiedy wzięła udział w reality-show miała zaledwie 21 lat. Po programie próbowała swoich sił w filmie „Gulczas, a jak myślisz”, ale potem szybko usunęła się z show-biznesu. Obecnie Karolina Pachniewicz ma 40 lat, mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii i jakiś czas temu została babcią. Czym zajmuje się zawodowo? Zobaczcie, co teraz dzieje się w życiu Karoliny Pachniewicz! Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką 1. edycji  "Big Brothera" Karolina Pachniewicz dała się zapamiętać fanom „Big Brothera” jako pewna siebie i przebojowa młoda kobieta. W reality-show głośno było o jej relacji z Grzegorzem Milecem, a kiedy mężczyzna opuścił show, Karolina niedługo po nim wyszła na własne życzenie z domu Wielkiego Brata. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Karolina Pachniewicz po programie nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery w show-biznesie, a obecnie po 19 latach od zakończenia emisji „Big Brothera” najmłodsza uczestniczka pierwszej edycji programu wiedzie spokojne, rodzinne życie w Wielkiej Brytanii. Czym obecnie zajmuje się Karolina Pachniewicz? Karolina Pachniewicz po zakończeniu studiów wyjechała za granicę. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii z partnerem i została przyszywaną babcią, ponieważ córka jej partnera ma dzieci. Uczestniczka „Big Brothera” jak sama przyznaje na Instagramie jest oczarowana wnuczką i często maluje jej portrety. Zawodowo pracuje jako tłumaczka, a jej pasją jest malarstwo i gotowanie. Jej dzieła są rozwieszone w całym domu i chętnie pokazuje je na swoim Instagramowym koncie. Zobaczcie, jak teraz wygląda Karolina Pachniewicz! Zobacz także:   Kamil z "Big Brothera" podjął bardzo ważną...

Uczestnicy Big Brothera
East News
TV-Show
Klątwa "Big Brothera"? Kilku uczestników reality show zmarło w tajemniczych okolicznościach...
Klątwa "Big Brothera"? Kilku uczestników reality show zmarło w tajemniczych okolicznościach...

Już w niedzielę 17 marca wraca Big Brother. Show wraca niemal dokładnie po 18 latach Pierwszy odcinek polskiej edycji "Big Brothera" został wyemitowany 3 marca 2001 roku. Jej uczestnicy z dnia na dzień stali się gwiazdami, o których dyskutowali wszyscy. Gulczas, Klaudiusz, Manuela - do tej pory uchodzą za kultowe postaci w polskiej popkulturze. Uczestnicy kolejnych edycji "Big Brothera" również bardzo szybko zyskiwali popularność. Niektórzy twierdzą jednak, że nad tym programem wisi klątwa... Tajemnicze zgony uczestników reality show Pierwszą uczestniczką "Big Brothera", którą miała dotknąć wspomniana klątwa, była Anna Baranowska. Kobieta wzięła udział w 1. edycji show TVN. Niestety, widzowie nie zapałali do niej sympatią i Anna pożegnała się z programem jako pierwsza. Później słuch po niej zaginął. Aż do momentu, gdy okazało się, że jej ciało znaleziono w mieszkaniu jej partnera. Śledczy ustalili, że prawdopodobną przyczyną jej śmierci było zatrucie alkoholem. Anna Baranowska to nie jedyna osoba, którą miała dotknąć klątwa programów typu reality show. Aż dwóch uczestników "Baru" (show emitowane przez Polsat w latach 2002-2004 - przyp. red.) również nie żyje. Marian Majewski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego ciało znaleziono pod koniec marca 2011 roku na torach kolejowych w Pardubicach w Czechach. Być może mężczyzna sam odebrał sobie życie. Tak jak jego kolega z programu - Roman Szewczyk zmarł w szpitalu tuż po tym, jak w sylwestrową noc oblał się benzyną i podpalił.  Myślicie, że klątwa reality show naprawdę istnieje? Będziecie oglądać najnowszą edycję? Zobacz także:  Pamiętacie córkę Klaudiusza Sevkovica z "Big Brothera"? Teraz Vanessa jest prawdziwą seksbombą! ZDJĘCIA

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner