Karolina Pachniewicz Big Brother
East News
Newsy

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką "Big Brothera". Dziś ma 40 lat i jest babcią! Jak wygląda teraz?

Pamiętacie Karolinę Pachniewicz z 1. edycji "Big Brothera"? Co teraz robi? Gdzie mieszka? Czym się zajmuje zawodowo?

Karolina Pachniewicz była jedną z uczestniczek pierwszej, polskiej edycji „Big Brothera”. Kiedy wzięła udział w reality-show miała zaledwie 21 lat. Po programie próbowała swoich sił w filmie „Gulczas, a jak myślisz”, ale potem szybko usunęła się z show-biznesu. Obecnie Karolina Pachniewicz ma 40 lat, mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii i jakiś czas temu została babcią. Czym zajmuje się zawodowo? Zobaczcie, co teraz dzieje się w życiu Karoliny Pachniewicz!

"The Voice of Poland 12": Piotr Lato z "Big Brothera" zaśpiewa z partnerką! Przejdą do kolejnego etapu?

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką 1. edycji "Big Brothera"

Karolina Pachniewicz dała się zapamiętać fanom „Big Brothera” jako pewna siebie i przebojowa młoda kobieta. W reality-show głośno było o jej relacji z Grzegorzem Milecem, a kiedy mężczyzna opuścił show, Karolina niedługo po nim wyszła na własne życzenie z domu Wielkiego Brata. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Karolina Pachniewicz po programie nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery w show-biznesie, a obecnie po 19 latach od zakończenia emisji „Big Brothera” najmłodsza uczestniczka pierwszej edycji programu wiedzie spokojne, rodzinne życie w Wielkiej Brytanii.

Czym obecnie zajmuje się Karolina Pachniewicz?

Karolina Pachniewicz po zakończeniu studiów wyjechała za granicę. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii z partnerem i została przyszywaną babcią, ponieważ córka jej partnera ma dzieci. Uczestniczka „Big Brothera” jak sama przyznaje na Instagramie jest oczarowana wnuczką i często maluje jej portrety. Zawodowo pracuje jako tłumaczka, a jej pasją jest malarstwo i gotowanie. Jej dzieła są rozwieszone w całym domu i chętnie pokazuje je na swoim Instagramowym koncie.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Karolina Pachniewicz!

Zobacz także: Kamil z "Big Brothera" podjął bardzo ważną decyzję w sprawie związku z Ewą! "Albo grubo albo wcale"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez karolina pachniewicz (@bogoosha_)

Karolina Pachniewicz została babcią. W wolnej chwili maluje portrety ukochanej wnuczki.

Widać, że Karolina Pachniewicz znalazła swoje miejsce na ziemi. 

Tak wyglądała Karolina Pachniewicz w 1. edycji "Big Brothera".

Karolina Pachniewicz Big Brother
East News

Uczestnicy 1. edycji "Big Brothera". 

Big Brother 1 uczestnicy
East News

 

Big Brother Magda Wójcik
East News
Newsy
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!
Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Magda Wójcik z programu " Big Brother " zmieniła płeć? Taka plotka pojawiła się w mediach kilka dni temu. Wszystko z powodu wyznania uczestniczki, która podczas rozmowy z Olehem powiedziała, że kiedyś była mężczyzną i przeszła operację zmiany płci! Jak wyglądała ta rozmowa? Oleh:  A jak byłaś chłopakiem to jak miałaś na imię? Magda:  Michał. Mówiłam Ci przecież. Oleh:  A od zawsze mówiłaś na przykład „mówiłam”, takie końcówki? Magda:  Tak, no. Oleh:  Czyli zawsze czułaś się kobietą? Magda:  No. Chociaż czasami nadal czuję się tutaj mężczyzną. Bywa. Zależy od wszystkiego. Oleh:  A ile miałaś lat jak zrobiłaś tę operację, Michale? Magda:  Teenage. Ta rozmowa wywołała w mediach sporo zamieszania. Magda nadal przebywa w domu Wielkiego Brata, dlatego dziennikarze nie mogli jej spytać o to, czy rzeczywiście zmieniła płeć . Sprawę skomentował za nią jej przyjaciel Łukasz, który odszedł z programu tydzień przed finałem. Co zdradził na temat Magdy? Zobacz!

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News
Newsy
TVN potwierdza kolejną edycję "Big Brothera"! Już jest wybrana pierwsza uczestniczka
TVN potwierdza kolejną edycję "Big Brothera"! Już jest wybrana pierwsza uczestniczka

Już za kilka dni finał szóstej edycji "Big Brothera"! Reality show powróciło na nasze ekrany po 11 latach przerwy. Widzowie na samym początku nie byli zachwyceni odmienioną edycją programu. Ale z biegiem czasu przekonali się do nowego wystroju, innego Wielkiego Brata i teraz każdy zastanawia się, czy powstanie siódma edycja show? A my już wiemy!  Big brother - będzie kolejna edycja?  Nowego " Big Brothera " prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Pomagają jej  Małgorzata Ohme , Bartek Jędrzejak i Filip Chajzer. Ostatni z wymienionych dziennikarzy przez przypadek zdradził plany produkcji dotyczące siódmej edycji.  - Będzie mi was bardzo brakować (…) Oglądajcie nas jutro. Co jutro jest? Środa, a potem czwartek i ostatni "Big Brother Nocą". A potem niedziela i wielki finał. A potem wrzesień… Ale cicho… Do zobaczenia" – powiedział Filip Chajzer we wtorkowym wydaniu "Big Brother Nocą".   Zobacz także:   Co zrobi Łukasz, by Igor nie wygrał programu Big Brother? Posłuchajcie, co nam zdradził! Czy to oznacza, że 7. edycja zbliża się wielkimi krokami? Informacje potwierdza TVN. - Po sukcesie pierwszej edycji programu „Big Brother” zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku. Na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach "Big Brothera" widzowie poznają nową uczestniczką programu. Do mieszkańców dołączyła właśnie Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu - brzmi komunikat TVN. Dlaczego Karolina już weszła do Domu...

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News
Newsy
Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?
Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?

Wielkie zmiany w programie " Big Brother "! W kolejnym sezonie nie zobaczymy jednego z nowych prowadzących, który dołączył do szóstej edycji show. Produkcja jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, jednak prezenter postanowił nie czekać na oficjalną informację i sam oznajmił mediom i fanom wiadomość. Kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji programu? Spodziewaliście się, że to właśnie ta gwiazda odejdzie? "Big Brother" - kto odchodzi? W połowie marca po 11 latach przerwy powrócił "Big Brother". Szóstą edycję, która zakończyła się w czerwcu prowadzili  Agnieszka Woźniak-Starak , Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak i Małgorzata Ohme. Produkcja już zadecydowała o kontynuowaniu reality show i właśnie trwają castingi do nowego sezonu w Domu Wielkiego Brata. Wiadomo już, że "Big Brother" na antenę TVN7 powróci już jesienią. Kto wystąpi w kolejnej edycji? Jeszcze nie jest znane ani jedno nazwisko, ale wiadomo już, że niestety w siódmym sezonie nie zobaczymy jednego z prowadzących. Kto postanowił rozstać się z programem? Zobacz także:   Czy Madzia i Oleh z "Big Brothera" są jeszcze razem? Jak się okazuje w następnym sezonie nie zobaczymy Bartka Jędrzejaka ! Dziennikarz o swoim odejściu poinformował na Instagramie. wdając się w rozmowę z fanem. Na Wielkiej Arenie zastąpi go Filip Chajzer. Ale kto zastąpi Bartka?  Rozpoczynam inny projekt. "Big Brother" druga edycja już z Filipem Chajzerem - odpisał Jędrzejak fanowi zapytany o to, czy będzie w 7. edycji. Stacja TVN7 nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Czy wciąż szukają zastępstwa za pogodynka? Mamy nadzieję, że długo nie będą trzymać nas w niepewności!  Kto wygrał "Big Brothera"?  Szóstą edycję programu wygrała...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner