Edyta Górniak zostanie jurorką w "Mam talent"?

TVN walczy o Edytę Górniak! Gwiazda dostała propozycję zostania jurorką Mam talent? Kogo zastąpi?

Edyta Górniak zostanie jurorką w "Mam talent"?

Edyta Górniak dostała propozycję zostania jurorką w programie "Mam talent"! Okazuje się, że stacja TVN już od kilku miesięcy walczy o to, aby piosenkarka wzięła udział w zbliżającej się 9. edycji show. Według informacji Faktu pierwsze rozmowy z piosenkarką odbyły się już po koncercie sylwestrowym, na którym była jedną z największych gwiazd. Tabloid donosi, że Edyta Górniak mogłaby zająć miejsce Agnieszki Chylińskiej, która chciałaby ponoć zrezygnować z udziału w najnowszej edycji "Mam talent".

Są jeszcze inne scenariusze. Gdyby jednak Chylińska się skusiła i została w show, to wymienią Małgorzatę Foremniak na Edytę. A kolejna wersja zakłada, że zaproponują jej udział w „Aplauz, aplauz", bo do jego powrotu też się przymierzają - przyznaje informator tabloidu.

Jak udało nam się ustalić, trwają rozmowy z piosenkarką nie tylko na temat show, ale również wydarzenia muzycznego, które odbędzie się jesienią w TVN. Na razie diwa zajęta jest koncertami. W najbliższy weekend zagra w Olszynie, a już na początku maja weźmie udział w wielkim koncercie dla Telewizji Publicznej z okazji rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. 

 

 

Chcielibyście zobaczyć Edytę Górniak w programie "Mam talent"? Diva udowodniła już w programie "The Voice of Poland",  że w roli jurorki sprawdza się świetnie!

 

Zobacz także: Robert Janowski o Edycie Górniak: "Mogłaby śpiewać na każdej scenie świata, jednak..."

 

Edyta Górniak pojawi się w programie "Mam talent"?

Czy piosenkarka zastąpi Agnieszkę Chylińską?

 

Więcej na temat Edyta Górniak Mam Talent
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13