Jurorzy Voice Senior - Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska i Witold Paszt
Mat. promocyjne
TV-Show

Finał The Voice Senior! Kto wygra? Są "przecieki" z występów finalistów

Finał The Voice Senior! Kto wygra? Są "przecieki" z występów finalistów

To już dziś wielki finał The Voice Senior! W show TVP zobaczymy po dwóch reprezentantów drużyn każdego z trenerów - Alicji Majewskiej, Izabeli Trojanowskiej, Witolda Paszta i Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Kto zdobył największe uznanie jury i sympatię widzów, kto wygra w dzisiejszym finale? Zobaczcie fragmenty ich występów oraz drogę do finału. Produkcja, na oficjalnym profilu show, pokazała właśnie "przecieki" z finału!

Zobacz także: Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin? 

Wróżka na scenie "The Voice Senior"?! Do jednej z jurorek powiedziała: "Jesteś bardzo kontrowersyjna"

Kto wygra The Voice Senior?

Już dziś wieczorem w finale show zmierzą się:

Z drużyny Izabeli Trojanowskiej - Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak

The Voice Senior, finaliści z drużyny Izabeli Trojanowskiej - Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak
Mat. promocyjne

Z drużyny Alicji Majewskiej - Kazimierz Górecki i Raisa Misztela

The Voice Senior, finaliści z drużyny Alicji Majewskiej - Kazimierz Górecki i Raisa Misztela
Mat. promocyjne

Z drużyny Witolda Paszta - Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski

The Voice Senior, finaliści z drużyny Witolda Paszta - Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski
Mat. promocyjne

Z drużyny Andrzeja Piasecznego - Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska

The Voice Senior, finaliści z drużyny Andrzeja Piasecznego - Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska
Mat. promocyjne

Konkurencja, trzeba przyznać, jest bardzo mocna. Macie już swojego faworyta? 

"Przecieki" z finału The Voice Senior

Tuż przed finałem produkcja uchyliła nieco rąbka tajemnicy, jak mogą wyglądać występy. Na profilu facebookowym pokazały się "przecieki" z show. Są hity Michaela Buble, Franka Sinatry, Ewy Demarczyk, czy Beaty Kozidrak. I jest power! Zobaczcie fragmenty z uczestnikami z drużyn Izabeli Trojanowskiej i Witolda Paszta:

 

 

A to finaliści z drużyn "Piaska" i Alicji Majewskiej. W repertuarze jest Tom Jones, czy Black Velvet Allany Myles:

 

 

 

 

A pamiętacie wcześniejsze występy finalistów? Zobaczcie czym podbili serca jury i publiczności w drocze do finału The Voice Senior:

Raisa Misztela z drużyny Alicji:

 

 

Kazimierz Górecki z druzyny Alicji:

 

 

Andrzej Szpak z drużyny Izabeli:

 

 

Andrzej  Nosowski z drużyny Izabeli:

 

 

Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja:

 

 

Anna Tchórzewska z drużyny Andrzeja:

 

 

Ewa Olszewska z drużyny Witolda:

 

 

Andrzej Pawłowski z drużyny Witolda:

 

 

Kogo polubiliście najbardziej?

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Kto wygrał "The Voice senior"? Wielki finał show TVP już za nami!
Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia?

Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia? Po kilku tygodniach muzycznej walki dowiedzieliśmy się, który uczestnik zdobył tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów. Zwycięzca wygrał 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. W finale usłyszeliśmy: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. Kto zachwycił swoim głosem w finale i wygrał show? Finał "The Voice Senior" Finał "The Voice Senior" został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowało się dwoje uczestników z drużyny każdego trenera. Po ich występach jurorzy musieli zdecydować, który wokalista przejdzie do drugiego etapu. W ścisłym finale znaleźli się: - Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego - Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej - Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka - Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak W drugim etapie finału show, który był już emitowany na żywo, to widzowie decydowali, który uczestnik powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior". Najwięcej głosów od widzów zdobyły siostry Szydłowskie! Jacek Kurski w finale show zaprosił siostry Szydłowskie na wielki sylewstrowy koncert TVP2.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"! Siostry...

Kto w The Voice Senior?
TV-Show
Kto zastąpi Urszulę Dudziak w "The Voice Senior"? Pojawiło się kolejne, mocne nazwisko! 
Kto w jury The Voice Senior? Znamy kolejne mocne nazwisko na liście kandydatów!

Jak już wiadomo, Urszula Dudziak przeszła z "The Voice Senior" do "The Voice of Poland". Od razu więc rodzi się pytanie - kto zastąpi wokalistkę w fotelu trenera muzycznego show dla osób powyżej 60. roku życia? Do niedawna na liście potencjalnych kandydatów najmocniejsze wydawało się nazwisko Małgorzaty Ostrowskiej. Jak podaje "Fakt", rockowa artystka ma poważną konkurentkę! Izabela Trojanowska w "The Voice Senior"?! A mowa o Izabeli Trojanowskiej! Jak podaje dziennik, producentom zależy, aby do Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Marka Piekarczyka, czyli jurorów z poprzedniej odsłony, dołączyła nowa gwiazda. Zarówno Ostrowska jak i Trojanowska mają ogromne szanse na zajęcie miejsca Urszuli Dudziak: Każda z pań ma inną energię. Producentom „The Voice Senior" zależy bardzo na piosenkarkach, które nigdy nie były jurorkami, a które jednocześnie są znane przez miliony Polaków  - czytamy w "Fakcie". Która z nich zasiądzie w jury "The Voice Senior"? Tego dowiemy się zapewne niebawem. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna zmiana, do której doszło w programie. Zamiast Tomasza Kammela w roli prowadzącego zobaczymy Rafała Brzozowskiego! Będzie mu towarzyszyć Marta Manowska: Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę - mówi Rafał Brzozowski, który wystąpił w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Czekacie na drugą edycję "The Voice Senior"? Zobacz także: Wybierz Show Roku 2020 w plebiscycie magazynu "Party" oraz...

Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Finał "The Voice Senior" wywołał ogromne emocje wśród internautów! Jak fani komentują zwycięstwo sióstr Szydłowskich?
Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów?

Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów? Wielki finał pierwszej edycji talent show dla osób po 60. roku życia już za nami. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku o tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów,  50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych walczyli: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. W ścisłym finale znaleźli się już tylko: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie. W wielkim finale to widzowie głosowali na swoich faworytów- ostatecznie okazało się, że najwięcej głosów otrzymały siostry Szydłowskie! Niestety, nie wszyscy fani show są zadowoleni z takiego wyniku. Finał "The Voice Senior" podzielił fanów show Tuż po ogłoszeniu wyników w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Część fanów gratulowała zwycięstwa Elżbiecie, Krystynie i Jolancie, a niektórzy nie ukrywali zdziwienia takim zakończeniem programu- dlaczego? Kto według internautów powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior"? Zdania są podzielone! - Gratulacje, ale Pan Janusz i Pan Władek to były najlepsze głosy. - Dla mnie faworytką była zdecydowanie Bogusia, przy utworze "Jaka róża taki cierń" uroniłam łzę :) Ale gratuluję wszystkim finalistom! Siostry również wspaniałe ❤️ - Szkoda, bo nie wygrał najlepszy, a najbardziej faworyzowane od początku siostry. Ich śpiew nie był najlepszy......

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner