Andrzej Piaseczny w "The Voice of Poland"
ONS
TV-Show

Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin? 

Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin? 

Andrzej Piaseczny podczas relacji na żywo skomentował aferę, która wybuchła po jego 50. urodzinach! Wokalista odpowiedział na pytania internautów o nagranie z imprezy, które na swoim profilu na Instagramie opublikował Nergal. Czy żałuje tego, że nagranie zostało opublikowane i co z jego pracą w TVP? Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice of Poland"?

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny ma żal do Nergala?

Ponad tydzień temu Andrzej Piaseczny ochodził swoje 50. urodziny. Okazało się wówczas, że artysta świętował m.in. w towarzystwie Majki Jeżowskiej oraz Nergala. Co ciekawe, lider zespołu  Behemoth opublikował w sieci nagrania z imprezy, na której padło wiele kontrowersyjnych słów. 

J***ć biedę! J***ć PiS i Konfederację i wszystkich k***a tam co tego- Andrzej Piaseczny krzyczał na jednym z nagrań. 

Nagrania zniknęły z sieci, ale o imprezie Andrzeja Piasecznego zrobiło się naprawdę głośno. Sprawę skomentowała nawet TVP! Chyba wszyscy zastanawiali się wówczas, czy artysta zniknie z "The Voice Senior". 

Skład jurorów formatu "The Voice..." jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie - taką odpowiedź otrzymał portal Plotek.pl od Centrum Informacji TVP.

Teraz Andrzej Piaseczny podczas relacji na żywo na Instagramie skomentował całe zamieszanie! Wokalista nie ukrywa, że żałuje, że nagranie z urodzin zostało opublikowane w sieci. 

Ja nie mam w zwyczaju obrażać się na znajomych. Oczywiście to, co przedostało się do publicznej wiadomości, czy co przedostało się do sieci znaleźć tam się nie powinno i to jest absolutnie jasne. Każdy z nas zachowuje się odrobinę inaczej kiedy jest człowiekiem publicznym, a odrobinę inaczej prywatnie- powiedział Andrzej Piaseczny. (...) no... impreza była przednia, to chyba wszyscy widzieli. Nie mam w zwyczaju się obrażać na ludzi, ale mam w zwyczaju wyciągać wnioski i z całą pewnością takie sytuacje nie  będą się powtarzać- dodał. 

Co jeszcze powiedział podczas relacji live na Instagramie? Andrzej Piaseczny odniósł się do kontrowersyjnych okrzyków "J***ć biedę! J***ć PiS", które usłyszeliśmy na nagraniach z jego urodzin. 

Toasty można wznosić na różne sposoby, tak jak mówię nagranie nie powinno przedostać się do publicznej przestrzeni, ale przedostało się i co do tych toastów- otóż nie wiem dlaczego ktoś się obraża na coś, czego być może nie rozumie, albo po prostu chciałby w taki obraźliwy sposób zinterpretować. Co to znacz "j***ć biedę" i kto jest autorem tego toastu, sloganu czy też hasła. Znacie takiego kabareciarza Rafał Pacześ- mówił wokalista. Rafał Pacześ po prostu wypowiedzial to sobie, nawet sprzedaje w internecie koszulki, stąd tego rodzaju sformuowanie to przedostało się do takiego języka popkulturowego i tego języka używamy. A co ono oznacza, na pewno nie żeby mieć w głębokim poważaniu biednych ludzi. Wznosząc tego rodzaju toast jest jasne, że życzymy sobie powodzenia, życzymy sobie tego, żeby bieda nas omijała- dodał.

Andrzej Piaseczny skomentował również okrzyk " J***ć PiS". 

Wiecie o tym, że mam swoje poglady polityczne, tak jak każdy z was. Wiecie również o tym,  że nie wypowiadam się zwykle na ten temat poza takimi miejscami kampanii wyborczych albo społecznych albo wszędzie tam, gdzie trzeba wyrazić swoją opinię. Ja w ogólę nie lubię polityków. Uważam, że wszyscy-może nie wszyscy, ale większość z nich, oszukuje nas po prostu. Każdy niezależnie od tego kim jest, to ma prawo do tego, żeby mieć swoje poglądy. Pewnie, gdybym spotkał pana prezydenta i wdał się z nim w pogawędkę natury politycznej używałbym zupełnie innego języka- mówił artysta.

Juror najnowszej edycji "The Voice Senior" skomentował przy okazji ostatnie oświadczenia TVP o kontrowersyjnych nagraniach. Czy jeszcze zobaczymy go w programie? Jak Andrzej Piaseczny odpowiedział na wpis jednego z internautów, że nie wyobraża sobie "The Voice Senior" bez wokalisty?

Nie wiem, może będzie ze mną. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z sytuacji, ale myślę sobie, że mogąc pracować w tym programie pozostając przy swoich poglądach, których nie ukrywa się, to jest jakaś wartość dodana. Czy będą miał taką szansę czy nie, no to już jest inna sprawa, ale każda sekunda, którą spędziłem w tym programie to są bardzo szczęśliwe chwile mojego życia i bardzo dziękuję za to przede wszystkim produkcji- mówił juror.

Myślicie, że Andrzej Piaseczny naprawdę zniknie z "The Voice Senior"?

Zobacz także: Nergal ostro komentuje aferę po 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego. Pogrąży go jeszcze bardziej?

Andrzej Piaseczny skomentował nagrania ze swoich urodzin.

Andrzej Piaseczny traci fanów?

Artysta nie ukrywa, że nie jest zadowolony, że nagrania trafiły do sieci.

Andrzej Piaseczny świętuje 50. urodziny wulgarnym toastem
Instagram

 

 

 

Jurorzy w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Łzy i pocałunek Andrzeja Piasecznego z uczestniczką w "The Voice Senior"! Mamy zwiastun!
Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia,  ruszy pierwsza edycja "The Voice Senior"!

Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia,  ruszy pierwsza edycja "The Voice Senior"! Po wielkim sukcesie "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" władze Telewizyjnej Dwójki postanowiły stworzyć muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia. Jak już wiemy, uczestników będą oceniać: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny.  Uczestnicy są wolnymi ludźmi, czyli mogą i chcą sobie pozwolić na coś, o czym marzyli całe życie. To jest dla nich nowe życie. Oni nie chcą zabłysnąć. Oni chcą po prostu się spełnić i fajnie zaśpiewać. I przeżyć to, co śpiewają- przyznała Urszula Dudziak.  A kto wystąpi w programie "The Voice Senior"? Na scenie zobaczymy m.in. emerytowanego górnika, taksówkarza z ponad 30-letnim stażem czy byłą pracownicę laboratorium. Jak poradzą sobie podczas przesłuchań w ciemno?  Do naszego programu przychodzą ludzie, którym wierzę. Oni naprawdę wiedzą o czym śpiewają. Jak mówili, nikt nie chciał ich słuchać, teraz posłuchają o czym śpiewają. Przysłowiowe wnuki zobaczą, jak świetne są ich babcie, dziadkowe. Ile potrafią, jaką mają radość, jaką mają energię- ocenił Marek Piekarczyk. Zobaczcie, co nasz czeka w "The Voice Senior"! Mamy gorący zwiastun nowego show TVP! Będziecie oglądać? Przypominamy, że program rusza 7 grudnia o godzinie 20:05 oczywiście na sntenie TVP2. Zobacz takze:  Czekacie na The Voice Senior? Są już pierwsze występy! Przy nim obróciły się wszystkie fotele! Będziecie oglądać "The Voice Senior"?

Jurorzy The Voice Senior
TV-Show
Czekacie na The Voice Senior? Są już pierwsze występy! Przy nim obróciły się wszystkie fotele!
Czekacie na The Voice Senior? Są już pierwsze występy! Przy nim obróciły się wszystkie fotele!

W ostatnią sobotę obejrzeliśmy ostatni odcinek 10. edycji The Voice of Poland. W bardzo wyrównanym finale wygrała podopieczna Barona i Tomsona z Afromental - ledwie świetna Alicja Szemplińska . Ledwie 19-letnia wokalistka podbiła w jubileuszowej edycji serca wszystkich - jurorów, publiczności w studio, w końcu widzów. Czy tak samo dobrze jak ona poradzi sobie ktoś dużo starszy? Już w tą sobotę startuje The Voice Senior, czyli dojrzała wersja The Voice of Poland! Śpiewających seniorów ocenią sławy polskiej i światowej sceny - Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Program poprowadzą - powierniczka sercowych sekretów w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości"  Marta Manowska oraz etatowy prowadzący show tego typu - Tomasz Kammel. Będziecie ogladać? The Voice Senior: James śpiewa "Wonderful Tonight" Erica Claptona W sieci możemy już zobaczyć próbkę tego, jak będą wyglądały występy seniorów. Na przykład Jamesa, który wykonał utwór Erica Claptona "Wonderful Tonight". Śpiewający senior przekonał jurorów - odwróciły się wszystkie fotele! Zobaczcie sami: Jak Wam się podobało? Będziecie oglądać? To już za 2 dni! Zobaczcie zwiastun:

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...

Po ogromnym sukcesie „ The Voice of Poland ” pojawił się format dla dzieci. „The Voice Kids” okazało się prawdziwym hitem, a Roksana Węgiel , która wygrała jedną z edycji robi ogromną karierę. Teraz przyszedł czas na edycję dla seniorów! Już od jakiegoś czasu słychać było o giełdzie nazwisk do składu jurorskiego. Nie było też wiadomo, kto miałby poprowadzić edycję dla emerytów. Tu najczęściej padało jednak nazwisko Marty Manowskiej , która ma już ogromne doświadczenie jako prowadząca programy „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Tomasz Kammel ujawnił ostateczny skład jury „The Voice Senior” i zdradził. Kto poprowadzi pierwszą edycję programu! Nie obyło się bez niespodzianek... Jury "The Voice Senior"! Pierwszą edycję "The Voice Senior" poprowadzi Marta Manowska i Tomasz Kammel. Tu obyło się bez niespodzianek, bo te dwa nazwiska były najczęściej typowane. Jednak, jeśli chodzi skład jury - tu niektóre nazwiska wywołały spore zaskoczenie. Okazuje się, że w fotelach jurorskich zasiądą: Alicja Majewska,  Urszula Dudziak,   Andrzej Piaseczny  oraz Marek Piekarczyk . Tomasz Kammel pod opublikowanym zdjęciem z trenerami "The Voice Senior" napisał: @voiceofpoland#voicesenior Oto nasza ekipa trenersko prowadząca. Będziecie ogladać czadowych wokalistow 60plus? Juz Wam mogę zdradzić, naprawdę mocna ekipa uhhh! - napisał Tomasz Kammel na I nstagramie Jak Internauci zareagowali na ekipę trenerów "The Voice Senior"? Pod zdjęciem składu trenerów pojawiło się mnóstwo komentarzy. Okazuje się, że fani są zachwyceni i już nie mogą się doczekać programu, który pojawi się już w jesiennej ramówce: Super skład! ❤️ Zapowiada się...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner