Finał Mask Singer kto wygrał program
Mat. prasowe
TV-Show

Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? Wiadomo, kto był Kogutem, Bocianem i Deszczem

Już wiadomo, kto krył się pod maskami Koguta, Bociana i Deszczu. Znamy zwycięzcę pierwszego sezonu "Mask Singer"

Za nami wielki finał "Mask Singer"! Kto wygrał program? W ostatecznym starciu zmierzyli się ze sobą Kogut, Deszcz i Bocian. Wiadomo już kto jest zwycięzcą pierwszej edycji "Mask Singer"! Wszyscy finaliści ściągnęli maski. Czy typowania widzów się sprawdziły? 

"Mask Singer": Barbara Kurdej-Szatan szczerze o zwycięstwie Nataszy Urbańskiej

Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? 

Poznaliśmy właśnie tożsamość trojga gwiazd, które zmierzyły się w finale "Mask Singer" w kostiumach Deszczu, Bociana i Koguta. Uczestnicy stanęli do muzycznych pojedynków wykonując kultowe utwory "YMCA Village People" oraz "Love Me Again" John'a Newman'a. Czy typowania widzów się sprawdziły? Przypomnijmy, że widzowie najczęściej obstawiali, że w przebraniu Deszczu w "Mask Singer" pojawiła się Natasza Urbańska, w przebraniu Koguta w "Mask Singer" występował Krzysztof Skórzyński a w przebraniu Bociana w "Mask Singer" była Anna Karwan. Czy przewidywania widzów się sprawdziły? Tajemnica została ujawniona i poznaliśmy tożsamości wszystkich finalistów! 

Finał "Mask Singer": Krzysztof Skórzyński jest Kogutem!

Widzowie byli pewni tego, niemalże od pierwszych odcinków. Pod maską Koguta skrywał się Krzysztof Skórzyński. W trakcie programu pojawiło się wiele wskazówek naprowadzających na dziennikarza. W pewnym momencie nawet dziennikarz TVN 24 wygadał się, kto jest Kogutem z "Mask Singer". Dzisiaj jednak wszystko zostało potwierdzone! 

W ostatnich podpowiedziach jasne było, że ma coś wspólnego z polityką oraz, że pracował w serwisie informacyjnym. Programowi detektywi czyli jurorzy mieli więc pewności, że może chodzić o dziennikarza. Ostatecznie jednak w typowaniu wymienili Piotra Jaconia, Jarosława Kuźniara, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Jarosława Boberka. 

Kogutem z "Mask Singer" okazał się być Krzysztof Skórzyński!

Wiadomo, kto jest Deszczem w Mask Singer
Mat. prasowe

Zobacz także: QUIZ z "Mask Singer": Kogut, Deszcz i Bocian w finale! Pamiętacie, kto krył się pod pozostałymi maskami?

Finał "Mask Singer": Natasza Urbańska jako Deszcz wygrała program!

Natasza Urbańska wygrywa "Mask Singer"! Natasza Urbańska ukrywała się pod przebraniem Deszczu. W finale okazała się być bezkonkurencyjna i to właśnie ona zdobywa Złotą Maskę w finale "Mask Singer"! 

Podczas finałowej prezentacji zdradziła, że jest związana z filmem "365 dni" oraz, że pierwsze duże pieniądze zarobiła dzięki fryzurze. Wspomniała również, że zaczynała od akrobatyki. Planowała podbić Europe, co można zrozumieć, jako startowanie w konkursie Eurowizji. W programach rozrywkowych mimo niekwestionowanego talentu jej się nie szczęściło, jednak tym razem było inaczej! Natasza Urbańska jako Deszcz wygrała "Mask Singer" i zdobyła Złotą Maskę! Gratulujemy! 

Wiadomo, kto jest Deszczem w Mask Singer
Mat. prasowe

Zobacz także: Finał "Mask Singer": To oni ukrywali się pod maskami! Lista uczestników

Finał "Mask Singer": Anna Karwan jest Bocianem! 

Bocian ściągnął maskę! Bocianem z "Mask Singer" okazała się być Anna Karwan. Dokładnie tak, jak najczęściej obstawiali widzowie. Przełomowym momentem był odcinek, w którym jeden z jurorów wpadł na trop Anny Karwan, przypominając sobie o jej tatuażu jaskółek, który ma na przedramieniu. Ten trop okazał się strzałem w 10.! Jednak, aby się o tym przekonać musieliśmy czekać aż do wielkiego finału "Mask Singer"! 

Bocian w finałowej wizytówce w "Mask Singer" wspomniał o przemocy, której otwarcie się sprzeciwia. Przebrana gwiazda wspomniała również medytacji oraz trudnej relacji z gitarą, na której zdarza jej się grać ale ciągle się uczy. Wspomniała również, że swoja karierę zaczynała w chórkach i trwało to długo, zanim udało jej się przebić jako solistce. 

Jurorzy typowali takie nazwiska jak: Kasia Stankiewicz, Kayah, Hanna Banaszak, Mela Koteluk. Ostatecznie pod maską Koguta w "Mask Singer" kryła się Anna Karwan! 

Wiadomo, kto jest Bocianem w Mask Singer
Mat. prasowe

Natasza Urbańska komentuje wygraną w Mask Singer
TV-Show
"Mask Singer": Natasza Urbańska komentuje zwycięstwo i zdradza: "Janusz był wtajemniczony"
Natasza Urbańska jako Deszcz wygrała "Mask Singer". Skomentowała swoje zwycięstwo i zdradziła kilka sekretów z programu!

Natasza Urbańska okazała się być niepokonana w "Mask Singer". W przebraniu Deszczu wygrała najbardziej tajemniczy program TVN. Dziś pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" ze Złotą Maską i opowiedziała o swoich emocjach po zwycięstwie:  Do mnie to jeszcze nie dociera - przyznała.  W programie śniadaniowym zachwyciła w pięknym szarym garniturze. Zobaczcie nowe zdjęcia paparazzi.  Natasza Urbańska komentuje zwycięstwo w "Mask Singer": "To mi dało dużo swobody Znamy już pełną listę uczestników "Mask Singer".  Wczoraj odbył się wielki finał show, który wygrała Natasza Urbańska. W ostatecznym starciu okazało się, że pod maską Deszczu w "Mask Singer" kryła się gwiazda "365 dni" Natasza Urbańska, Pod maską Koguta krył się Krzysztof Skórzyński, a pod maską Bociana w 'Mask Singer" kryła się Anna Karwan.  Widzowie byli zachwyceni zwycięstwem Nataszy Urbańskiej w "Mask Singer".  Od razu zauważyli, że musiała wystąpić anonimowo by wreszcie wygrać jakiś program rozrywkowy. Dziś w "Dzień Dobry TVN" swoje zwycięstwo w "Mask Singer" skomentowała sama Natasza Urbańska:  Cudownie, do mnie to jeszcze nie dociera ale... Ten program od początku był dla mnie abstrakcyjny ale też taki właśnie był. W trakcie tego programu odkryłam, że ta maska, ta piękna kropla... To była walka z ciężkością, środek ciężkości się przechylał. Ta maska..., że ja byłam anonimowa, że ja odkryłam odwagę, że ja śpiewam takie dźwięki, których jakby Natasza by nie zaśpiewała. To mi dało dużo swobody - wyznała.  Zobacz także:  Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? Wiadomo, kto był Kogutem, Bocianem i Deszczem Natasza Urbańska...

Natasza Urbańska komentuje wygraną w Mask Singer
East News, Adam Jankowski/REPORTER
TV-Show
"Mask Singer": Widzowie komentują zwycięstwo Nataszy Urbańskiej: "Jedyna rzecz, którą wygrała"
Natasza Urbańska jako Deszcz wygrała "Mask Singer". "Co za emocje" - przyznała. Widzowie: "W pełni zasłużona wygrana!"

Stało się! Natasza Urbańska zwyciężyła swój pierwszy program rozrywkowy.Natasza Urbańska w "Mask Singer" była Deszczem i okazała się być bezkonkurencyjna niemalże od pierwszego odcinka. To ona sięgnęła po Złotą Maske, a na gorąco skomentowała swoje zwycięstwo w sieci:  Co za emocje - zaczęła swój wpis.  Internauci są zachwyceni wynikiem finału pierwszej edycji "Mask Singer".  "Mask Singer": Natasza Urbańska komentuje swoją wygraną O tym, że Natasza Urbańska może brać udział w "Mask Singer" spekulowano już od kilku odcinków. Widzowie typowali, że gwiazda "365 dni" może być Deszczem w "Mask Singer" . Kogutem w "Mask Singer" okazał się Krzysztof Skórzyński, a pod maską Bociana kryła się Anna Karwan. Tak też wyglądały ostatnie typowania widzów w "Mask Singer'. Teraz domysły się potwierdziły a zwyciężczynią programu została Natasza Urbańska.  Piosenkarka skomentowała swoje zwycięstwo w Mask Singer na Instagramie:  Co za emocje 🥹 Dziękuję Wam ! 💧💙 Jutro opowiem więcej w @dziendobrytvn !         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial) Zobacz także:  Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? Wiadomo, kto był Kogutem, Bocianem i Deszczem Reakcje widzów "Mask Singer" na zwycięstwo Nataszy Urbańskiej Widzowie "Mask Singer" są bardzo zadowoleni z wygranej Nataszy Urbańskiej. Nie szczędzą jej komplementów i przyznają, że jako...

Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Typy widzów
Mat. prasowe
TV-Show
Finał "Mask Singer": Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Ostatnie typowanie widzów
Czy widzowie będą zaskoczeni po dzisiejszym finale "Mask Singer"? Maja swoje mocne typy, co do Koguta, Deszczu i Bociana. Słuszne?

Przed nami wielki finał "Mask Singer", w którym w wokalnych bitwach zmierzyło się ze sobą aż 12 uczestników. W finałowym starciu pozostali: Kogut, Deszcz oraz Bocian. Kto kryje się za spektakularnymi przebraniami? Widzowie mają mocne typy. Czy któryś z nich okaże się prawdziwy? Zobaczcie, kto według fanów "Mask Singer" przebrał się za Koguta, Bociana i Deszcz.  Finał "Mask Singer": Kogut, Bocian i Deszcz zdemaskowani przez widzów?  "Mask Singer" to najbardziej tajemniczy format stacji TVN od lat. Uczestnicy swój angaż trzymali w tajemnicy nawet przed najbliższymi. Dorota Gardias ukryła udział w "Mask Singer" nawet przez córką, chociaż Hania niemalże rozpoznała mamę w Róży po głosie! Tuż przed finałem z "Mask Singer" odpadło Słońce , którym była Beata Kozidrak. Za spektakularnymi kreacjami kryli się także Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino, Grzegorz Skawiński, Daria Ładocha, Barbara Kurdej-Szatan, Qczaj, czy Marcin Miller. Widzowie byli oburzeni zachowaniem jurorów, jak maskę ściągnał Kot.  Do zdemaskowania pozostało tylko trzech uczestników. W wielkim finale "Mask Singer" w muzycznej bitwie zmierzą się Kogut, Deszcz i Bocian.  Widzowie typują, kim jest Bocian w "Mask Singer" Patrząc na stroje nie sposób odgadnąć, kto może się kryć pod przebraniem. Seria podpowiedzi jednak naprowadziła nie tylko fanów, a nawet jurorów na fakt, że Bocianem w "Mask Singer" mogłaby być Ania Karwan. Szczegółem kłaniającym ku temu był motyw ptaków, wytatuowany na przedramieniu wokalistki, pasujący do jednej z podpowiedzi. Widzowie jednak do roli Bociana w "Mask Singer" typują także m. in. Natalię Nykiel, Mandarynę czy Natalię Szroeder.  Zobacz...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik