Kto pod maska Deszczu w Mask Singer
Mat. prasowe
TV-Show

Finał "Mask Singer": Czy Deszczem jest gwiazda "365 dni"?! Widzowie nie mają wątpliwości! 

Kto zdaniem widzów znajduje się pod maską Deszczu w "Mask Singer"? Fani programu są niemalże pewni, że rozwiązali zagadkę!

Emocje związane z "Mask Singer" sięgają zenitu. W grze pozostało tylko trzech uczestników. W finale "Mask Singer", który wyemitowany zostanie 7. maja 2022 roku, wystąpią Kogut, Bocian oraz Deszcz. I chociaż widzowie mają już swoje typy, szczególnie dużo komentarzy pojawia się na temat tego, kto może kryć się pod maską Deszczu. Czy to możliwe, że tym kimś jest gwiazda "365 dni" Blanki Lipińskiej? Fani programu mają mocne argumenty!

"Mask Singer": Barbara Kurdej-Szatan szczerze o zwycięstwie Nataszy Urbańskiej

Mask Singer": Natasza Urbańska kryje się pod maską Deszczu?

W najbardziej strzeżonym programie rozrywkowym TVN-u pt. "Mask Singer" zmierzyło się aż 12 gwiazd, które do momentu ściągnięcia przebrania musiały dbać o swoją anonimowość. W półfinale okazało się, że Słońcem z "Mask Singer była Beata Kozidrak. Fakt ten nie był aż tak dużym zaskoczeniem dla fanów, ponieważ odcinek wcześniej produkcja "Mask Singer" zaliczyła wpadkę, a fani wokalistki od razu poznali jej charakterystyczny głos. Widzowie oburzyli się, że Beata Kozidrak nie dostała się do finału "Mask Singer". Zasady to jednak zasady, więc ostatecznie w ostatecznym starciu zmierzą się Kogut, Bocian i Deszcz. Widzowie mają już swoje typy. W sprawie tego, kto jest Kogutem w "Mask Singer" wygadał się dziennikarz TVN24. 

Mocne teorie pojawiają się także w kwestii tego, kto może chować się za przebraniem Deszczu. Sądząc po występach, nie ma wątpliwości, że to osoba, która czuje się na scenie jak ryba w wodzie, a dodatkowo ma fenomenalny głos. Podczas cotygodniowych odcinków przed występem danego uczestnika pojawiały się także wskazówki. Dzięki tym zebranym o Deszczu, widzowie sądzą, że... mają do czynienia z Nataszą Urbańską! 

Deszcz w Mask Singer
x-news

Zobacz także: "Mask Singer": Widzowie wiedzą już, kto kryje się pod maską Koguta? Zbliża się wielki finał

Widzowie "Mask Singer" w komentarzach analizowali wskazówki, które mogą świadczyć o tym, że Deszczem w "Mask Singer" jest Natasza Urbańska: 

- Natasza Urbańska na 100% była podpowiedź, że uprawiała lekkoatletykę w Warszawie w klubie Legii
- Oczywiście, że Natasza, była podpowiedź o tym, że była dwa razy na Eurowizji
- Natasza Urbańska, były wstążki do gimnastyki artystycznej, a w Legii uprawiała ten sport|
- Natasza Urbańska. Jestem tylko ciekawa, co znaczyła podpowiedź z pastą i szczoteczką do zębów 
- To z teledysku, jak tuliła umywalkę - napisał internauta, mając na myśli teledysk do piosenki "Rolowanie". 

Adam Jankowski Reporter

Zobacz także: Tatiana Okupnik została jurorką w "Mask Singer"! Jak dziś wygląda wokalistka?

Natasza Urbańska to nazwisko, które w typowaniach fanów padło najwięcej razy. Niektórzy jednak zastanawiają się czy pod maską Deszczu nie kryje się jednak Doda, (którą de facto również typowali przy Róży, którą ostatecznie okazała się Dorota Gardias), a także Cleo czy nawet Sylwia Grzeszczak. Kto faktycznie ukrywa się pod maską Deszczu? Wszystkie tajemnice zostaną odkryte już dziś wieczorem podczas wielkiego finału "Mask Singer". 

Kogut, Bocian i Deszcz kto wygra finał Mask Singer
Mat. prasowe

Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Typy widzów
Mat. prasowe
TV-Show
Finał "Mask Singer": Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Ostatnie typowanie widzów
Czy widzowie będą zaskoczeni po dzisiejszym finale "Mask Singer"? Maja swoje mocne typy, co do Koguta, Deszczu i Bociana. Słuszne?

Przed nami wielki finał "Mask Singer", w którym w wokalnych bitwach zmierzyło się ze sobą aż 12 uczestników. W finałowym starciu pozostali: Kogut, Deszcz oraz Bocian. Kto kryje się za spektakularnymi przebraniami? Widzowie mają mocne typy. Czy któryś z nich okaże się prawdziwy? Zobaczcie, kto według fanów "Mask Singer" przebrał się za Koguta, Bociana i Deszcz.  Finał "Mask Singer": Kogut, Bocian i Deszcz zdemaskowani przez widzów?  "Mask Singer" to najbardziej tajemniczy format stacji TVN od lat. Uczestnicy swój angaż trzymali w tajemnicy nawet przed najbliższymi. Dorota Gardias ukryła udział w "Mask Singer" nawet przez córką, chociaż Hania niemalże rozpoznała mamę w Róży po głosie! Tuż przed finałem z "Mask Singer" odpadło Słońce , którym była Beata Kozidrak. Za spektakularnymi kreacjami kryli się także Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino, Grzegorz Skawiński, Daria Ładocha, Barbara Kurdej-Szatan, Qczaj, czy Marcin Miller. Widzowie byli oburzeni zachowaniem jurorów, jak maskę ściągnał Kot.  Do zdemaskowania pozostało tylko trzech uczestników. W wielkim finale "Mask Singer" w muzycznej bitwie zmierzą się Kogut, Deszcz i Bocian.  Widzowie typują, kim jest Bocian w "Mask Singer" Patrząc na stroje nie sposób odgadnąć, kto może się kryć pod przebraniem. Seria podpowiedzi jednak naprowadziła nie tylko fanów, a nawet jurorów na fakt, że Bocianem w "Mask Singer" mogłaby być Ania Karwan. Szczegółem kłaniającym ku temu był motyw ptaków, wytatuowany na przedramieniu wokalistki, pasujący do jednej z podpowiedzi. Widzowie jednak do roli Bociana w "Mask Singer" typują także m. in. Natalię Nykiel, Mandarynę czy Natalię Szroeder.  Zobacz...

Beata Kozidrak w Mask Singer jako Słońce
mat. prasowe/TVN/Mirosław Sosnowski
TV-Show
"Mask Singer": Beata Kozidrak jako Słońce odpadła z show. Widzowie oburzeni! 
Słońcem w hitowym show TVN "Mask Singer" była sama Beata Kozidrak. Niestety, królowa polskiej sceny pożegnała się z show, co nie podoba się fanom.

Za nami półfinałowy odcinek "Mask Singer", w którym został zdemaskowany kolejny uczestnik. Tym razem padło na Słońce, pod którym ukrywała się sama Beata Kozidrak. Już sam fakt, że królowa polskiej sceny muzycznej wzięła udział w takim programie był sporym zaskoczeniem. Jeszcze większym, że wokalistka odpadła z "Mask Singer", bo według widzów... była najlepsza! Beata Kozidrak jako Słońce w "Mask Singer" W półfinale "Mask Singer" w TVN zobaczyliśmy występy Deszczu, Bociana, Koguta i Słońca. Decyzją publiczności oraz detektywów (w tej roli gościnnie pojawiła się Tatiana Okupnik)  z programem musiało pożegnać się Słońce. Potem okazało się, że ten kostium należy do... Beaty Kozidrak . Widzowie już wcześniej podejrzewali, że to właśnie ona jest Słońcem, a wszystko za sprawą małej wpadki w jednym z odcinków "Mask Singer".   Fani show są jednak bardzo niepocieszeni tym, że Beata pożegnała się z "Mask Singer", bo według większości była... najlepsza! Rozgoryczeni piszą:  - Brak Beatki w finale duży błąd - Niesprawiedliwe, totalna ustawka. Beata był najlepsza❤️ a kogut już dawno powinien zdjąć maskę zamiast zamiast Słońca  - Potwornie niesprawiedliwy odcinek... - Skandal, że odpadła! Najmocniejsze ogniwo wokalne i sceniczne obok Deszczu. A Wy co sądzicie?  Zobacz także:  "Mask Singer": Dziennikarz TVN zdradził, kto kryje się pod maską Koguta! W finale "Mask Singer" zobaczymy Koguta, Bociana i Deszcz (na zdjęciu). Fani typują, że Deszczem jest Natasza Urbańska, zaś tożsamość Koguta miał zdradzić dziennikarz TVN 24.  A Wy macie swoje typy?  Beata Kozidrak na swoim Instagramie pokazała kulisy pracy w "Mask...

Finał Mask Singer kto wygrał program
Mat. prasowe
TV-Show
Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? Wiadomo, kto był Kogutem, Bocianem i Deszczem
Już wiadomo, kto krył się pod maskami Koguta, Bociana i Deszczu. Znamy zwycięzcę pierwszego sezonu "Mask Singer"

Za nami wielki finał "Mask Singer"! Kto wygrał program? W ostatecznym starciu zmierzyli się ze sobą Kogut, Deszcz i Bocian. Wiadomo już kto jest zwycięzcą pierwszej edycji "Mask Singer"! Wszyscy finaliści ściągnęli maski. Czy typowania widzów się sprawdziły?  Finał "Mask Singer": Kto wygrał program?  Poznaliśmy właśnie tożsamość trojga gwiazd, które zmierzyły się w finale "Mask Singer" w kostiumach Deszczu, Bociana i Koguta. Uczestnicy stanęli do muzycznych pojedynków wykonując kultowe utwory "YMCA Village People" oraz "Love Me Again" John'a Newman'a. Czy typowania widzów się sprawdziły? Przypomnijmy, że widzowie najczęściej obstawiali, że w przebraniu Deszczu w "Mask Singer" pojawiła się Natasza Urbańska, w przebraniu Koguta w "Mask Singer" występował Krzysztof Skórzyński a w przebraniu Bociana w "Mask Singer" była Anna Karwan. Czy przewidywania widzów się sprawdziły? Tajemnica została ujawniona i poznaliśmy tożsamości wszystkich finalistów!  Finał "Mask Singer": Krzysztof Skórzyński jest Kogutem! Widzowie byli pewni tego, niemalże od pierwszych odcinków. Pod maską Koguta skrywał się Krzysztof Skórzyński. W trakcie programu pojawiło się wiele wskazówek naprowadzających na dziennikarza. W pewnym momencie nawet dziennikarz TVN 24 wygadał się, kto jest Kogutem z "Mask Singer". Dzisiaj jednak wszystko zostało potwierdzone!  W ostatnich podpowiedziach jasne było, że ma coś wspólnego z polityką oraz, że pracował w serwisie informacyjnym. Programowi detektywi czyli jurorzy mieli więc pewności, że może chodzić o dziennikarza. Ostatecznie jednak w typowaniu wymienili Piotra Jaconia, Jarosława Kuźniara, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik