Produkcja Rolnik szuka żony o zapłacie za oświadczyny w finale
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

Fani krytykują świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony". Co aż tak ich wzburzyło? 

W niedzielę wyemitowano świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". W komentarzach wybuchła burza. Co nie aż tak spodobało się widzom?

W niedzielę, 26 grudnia, stacja TVP wyemitowała długo wyczekiwany przez widzów świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedziła uczestników, którym udało się znaleźć miłość w show. Wielu osobom jednak nie spodobał się format odcinka, a w komentarzach wybuchła burza. Sprawdźcie, dlaczego!

"Rolnik szuka żony 9": Marta Manowska zachwycona Klaudią! "Z czasem zrozumiała, że jest..."

"Rolnik szuka żony": fani ostro oceniają świąteczny odcinek programu! 

W minioną niedzielę, 26 grudnia, fani programu "Rolnik szuka żony" zasiedli przed telewizorami, aby sprawdzić, co zmieniło się w życiu bohaterów oraz jak przygotowywali się do Bożego Narodzenia. Niestety, po emisji wśród wielu ochów i achów, nie zabrakło też gorzkich słów krytyki. Podczas, gdy część internautów pytała o swoich ulubionych uczestników, inni określili odcinek "nudnym". Marta Manowska, jak co roku pojawiła się u uczestników wszystkich edycji, aby porozmawiać z nimi o dowiedzieć się, co zmieniło się w ich życiu. W odcinku pojawili się bohaterowie poprzednich edycji, których widzowie pokochali. 

Marta oraz Paweł pochwalili się nowym mieszkaniem, które wspólnie remontują. Seweryn wraz z Magdą zdradzili, na kiedy planują ślub, a Małgosia i Paweł pokazali swoją rodzinę oraz przygotowania do świąt. Bogusia z Krzysztofem opowiedzieli o wspólnym życiu oraz o ślubie, który miał miejsce niedawno. Zaś Kamil z Joanną, którzy również zaprosili do siebie ekipę, opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że pomimo, że w programie pojawiło się tylu lubianych uczestników, widzowie nie są zadowoleni z tego, co zobaczyli w telewizji. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joasia i Kamil zdradzili przyjaciołom ślubne plany

W czym tkwi fenomen Rolnik szuka żony?
AKPA

W programie zabrakło m.in. Anny i Grzegorza Bardowskich czy Elżbiety z 8. edycji miłosnego hitu TVP, których widzowie uwielbiają. W komentarzach pojawiło się wiele pytań, a także negatywnych komentarzy. Fani byli bardzo podzieleni po obejrzeniu odcinka świątecznego. 

- Nudny odcinek czekałam na coś wow, a tu nic ciekawego, dużo skrojony odcinek, starzy rolnicy, po co komu to oglądać, dać tylko nowych rolników, którzy występowali w ostatniej edycji

- Zawsze mam wrażenie, że Małgosia z Pawłem zmęczona życiem i czeka aż pójdą kamery...

- Pominęli Bardowskich 

- Bardzo fajny, pozytywny odcinek. Ale powinny być tylko pary rolnikowe, więc zamiast Seweryna Bardowscy - pisali fani. 

Wielu widzów, miało jednak odmienną opinię... 

Święta Bardowskich z Rolnik szuka żony

Fani programu, w komentarzach bronili produkcji i pisali o tym, jak bardzo cieszą się szczęściem, tych którym udało się stworzyć szczęśliwe związki. 

- Napiszę list w końcu

- Oni (Kamil i Joanna przyp. red), tak samo jak Krzysztof z Bogusia... Takie osoby nadają sens programowi, ze są osoby które rzeczywiście szukają miłości a nie pokazania się... Gosię i Pawła obserwuje od kilku lat, tez wspaniali ludzie ❤️ jednak na tyle edycji to ta młoda para skradła moje serce 😍

- Najpiękniejsza miłość w programie❤️😍 

- Jest w nich tyle miłości, szacunku i ciepła do siebie nawzajem że aż miło patrzeć😍

- Bardzo miło was widzieć rolnicy szczęścia i miłości - pisali zachwyceni fani. 

Program "Rolnik szuka żony" pokazuje, że jeśli ma się otwarte serce i chęci, to  prawdziwą miłość można znaleźć w programie telewizyjnymi. Wszystkim parom życzymy dużo miłości! 

Paweł i Marta z Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen Rolnik szuka żony 8
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Święta u Marty i Pawła, szczęście Magdy i Seweryna. Co czeka nas w świątecznym odcinku?
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" już w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 21.15. Kogo tym razem odwiedziła Marta Manowska? Zaskoczeń nie brakuje!

Marta Manowska znów odwiedziła pary, które znalazły miłość dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Produkcja opublikowała w sieci zwiastun świątecznego odcinka i zobaczymy w nim nie tylko uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony", ale również osoby, które pojawiły się w pierwszych sezonach programów. Dużym zaskoczeniem jest pojawienie się Agnieszki i Roberta Filochowskich, którzy niedawno po raz kolejny zostali rodzicami oraz Magdaleny i Seweryna... Emocji z pewnością nie zabraknie! Kto pojawi się w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"? W finale 8. edycji "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzieli się, kto znalazł miłość w programie , a już niebawem świąteczny odcinek programu, w którym pojawią się m.in Bogusia i Krzysztof już jako małżeństwo oraz Joanna i Kamil. Pary opowiedzą o wspólnym życiu na gospodarstwie i zdradzą, jak program zmienił ich dotychczasową rzeczywistość. To nie wszystko! Marta Manowska odwiedziła też Martę i Pawła w ich nowym domu , Małgorzatę i Pawła Borysewiczów oraz Agnieszkę i Roberta Filochowskich. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Wiemy kiedy i gdzie obejrzeć specjalny odcinek świąteczny! A kto jeszcze pojawił się w zwiastunie? Zobaczcie całe nagranie. Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" na antenie TVP1 już 26 grudnia o godzinie 21.15. Internauci już nie mogą się doczekać świątecznego odcinka i w komentarzach piszą wprost, kogo chcieliby zobaczyć najbardziej. Okazuje się, że Agnieszka i Robert Filochowscy, którzy niedawno po raz drugi zostali rodzicami są bez wątpienia ulubioną parą widzów. Mnóstwo emocji wzbudza też Bogusia i Krzysztof. Jak wiadomo, w finale Marta Manowska zapowiedziała, że w świątecznym...

Rolnik szuka żony 9. edycja w Wielkanoc
Instagram/ rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zapowiada pierwszy odcinek 9. edycji. Fani apelują o jedno!
Na 9. sezon "Rolnik szuka żony" widzowie TVP czekają od dawna. Fani nie kryją zadowolenia, ale mają ważny apel i nie chcą powtórki z poprzedniego sezonu!

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy randkowy hit Telewizji Polskiej i już od ośmiu sezonów pomaga rolnikom znaleźć miłość i spełnić marzenie o rodzinie. Marta Manowska właśnie zapowiedziała zerowy odcinek 9. edycji, w którym widzowie zobaczą wizytówki potencjalnych kandydatów, a tymczasem fani apelują, aby w programie było więcej takich uczestników jak Kamil, a nie Stanisław czy Kamila... Słusznie? Pilot 9. edycji "Rolnik szuka żony" już w Wielkanoc! 9. edycja programu "Rolnik szuka żony" tradycyjnie na ekranie Telewizji Polskiej pojawi się we wrześniu, a już w Wielkanoc fani zobaczą zerowy odcinek nowej edycji, w którym zostaną zaprezentowane sylwetki uczestników. Zgodnie z zasadami piątka rolników, którzy otrzymają największą ilość listów pojawi się w programie. Marta Manowska zapowiedziała, że zerowy odcinek 9. edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w Lany Poniedziałek (18 kwietnia) o godz 21.15. Dzień dobry! Czy wiecie, że widzimy się już za 11 dni? Zerowy odcinek 9 edycji Rolnik szuka żony TVP w TVP1 w Lany Poniedziałek 18 kwietnia o 21:15 Marta pozdrawia! - czytamy na Facebooku "Rolnik szuka żony". Ostatnia edycja "Rolnik szuka żony"  wywołała niemałe kontrowersje ze względu na uczestników, którzy byli bardziej przedsiębiorcami niż rolnikami. To nie do końca spodobało się fanom randkowego hitu TVP i zatęsknili do poprzednich edycji, dlatego apelują w komentarzach: - Super. Oby nie było tym razem kandydatów i kandydatek co mają parcie na szkło lub szukają sezonowych pracowników. - Ciekawe czy będą pokazani prawdziwi rolnicy czy tacy co liczą na darmową reklamę? - Od odcinków i tak lepsze są komentarze   -...

Uczestnicy Rolnik szuka żony 8 w Familiadzie
fot. Gałązka, AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Rolnicy z 8. edycji już dziś zagoszczą na ekranach TVP2! 
Elżbieta, Krzysztof, Kamila, Kamil i Stanisław wystąpią dziś na TVP2 w słusznym celu! Wiemy, kiedy i gdzie ich oglądać!

Rolnicy z 8. edycji "Rolnik szuka żony" jeszcze raz zagoszczą na ekranach TVP. Tym razem jednak nie chodzi o świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" (jego emisja odbędzie się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  o godz. 21.15). Tymczasem dziś Kamila, Elżbieta, Kamil, Stanisław i Krzysztof ponownie pojawią się na ekranie i zawalczą o pieniądze w słusznym celu. Zobaczcie, o której i gdzie ich oglądać!  "Rolnik szuka żony": Rolnicy z 8. edycji w kolejnym programie Za nami finał 8. edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie brakowało emocji. Krzysztof i Bogusia są już po ślubie, Kamil i Joanna swój dopiero planują. Ich wesele wstępnie zaplanowane jest na lato 2022 roku. Elżbieta, Kamila i Stanisław nie znaleźli jednak miłości w programie. Stanisław dziś jest szczęśliwie zakochany w Ani, którą poznał po programie, Kamila wyznała, że również miała partnera ale aktualnie ponownie jest singielką, a Elżbieta po głośnym rozstaniu z Markiem, na razie nie szuka miłości.  Przygoda z rolników z 8. edycji "Rolnik szuka żony" nie skończyła się jednak na finale show. Kamila, Kamil i Elżbieta wystąpili w programie "Jaka to melodia". Widzowie dziwili się, dlaczego w tym składzie zabrakło Stanisława. Rolnik przyznał, że zrezygnował w ostatniej chwili i poprosił o zastępstwo. Jednak "Jaka to melodia" to nie była jednorazowa przygoda. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Tak będzie wyglądał świąteczny odcinek. Kolejne zaręczyny? Tym razem rolnicy w pełnym składzie (Kamil, Kamila, Krzysztof, Elżbieta i Stanisław) pojawią się w jednym ze świątecznych odcinków Familiady. Odcinek z udziałem gwiazd "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w Wigilię, 24 grudnia o godz. 14:00 na antenie TVP 2. ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik