Seweryn i Magda z Rolnik szuka żony biorą ślub
Screen z Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magda biorą ślub! Znamy datę. "Marzyłem o takim życiu"

Seweryn z "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu. Zdradził konkretną datę. Razem z ukochaną Magdą wspominali swoje początki oraz kryzysy.

Marta Manowska w świątecznym odcinku odwiedziła pary, które dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" odnalazły swoje drugie połówki. Jedni poznali się w trakcie trwania show, inni już po. Jednym z uczestników odcinka specjalnego był Seweryn, który wyjawił, że planuje ślub z Magdą. Zakochani zdradzili konkretną datę. Para opowiedziała również o tym, jak się poznali oraz o kryzysach, które musieli przezwyciężyć. 

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

"Rolnik szuka żony": Magda i Seweryn o kulisach poznania 

Seweryn był uczestnikiem 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki, wybrał jednak Marlenę, z którą popadł w konflikt. Para próbowała sobie wyjaśnić pewne kwestie, jednak każda rozmowa kończyła się tylko awanturą. Po zakończeniu emisji show Seweryn znalazł swoją drugą połówkę - Magdę. W świątecznym odcinku zdecydował się opowiedzieć, jak się poznali. 

- Niektórym udaje się w programie, niektórym poza nim. Nie każda osoba ma odwagę stanąć przed kamerami i brać w tym wszystkim udział. Ten program dodał mi odwagi w stosunku do kobiet, wcześniej tego nie miałem. Zgadaliśmy się na kawę. Wpadliśmy na siebie w sklepie w Pile. I tak się zaczęło. Jedno spotkanie, drugie, trzecie. - powiedział Seweryn.

- A, że miło się rozmawiało, te tematy nie miały końca... - dodała Magda. 

Para poznała się przypadkiem, a ich uczucie zapłonęło. Jakiś czas temu ogłosili zaręczyny, a teraz zdradzili termin ślubu!

 

Rolnik szuka żony Seweryn i Magda
screen z odcinka

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert Filochowscy o synach: "Czasami opadają nam już siły"

Seweryn i Magdalena świetnie się dogadują oraz mają wspólne pasje. Narzeczona rolnika kocha podróże, Seweryn do tej pory był jednak typem domatora. Okazało się, że ukochana zaraziła go swoim hobby i od tamtej pory zwiedzają świat razem. W czasie rozmowy przyznali, że nie zawsze było kolorowo, a czasami zdarzały im się poważne kryzysy. 

- Myślę, że my się już po tym czasie dotarliśmy. Kryzysy wcześniej się pojawiały. My się rozchodziliśmy i wracaliśmy do siebie - powiedział Seweryn. 
- Dla mnie najgorsze było przeprowadzić się z miasta na wieś - dodała Magda. 

Jak w takim razie odnalazła się na gospodarstwie rolnika? Okazuje się, że znaleźli złoty środek! Seweryn zajmuje się zwierzętami oraz polem, a jego partnerka agroturystyką.

Rolnik szuka żony Serweryn i Magda opowiadają jak się poznali
screen z odcinka

"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magda biorą ślub. Zdradzili datę

Magda i Seweryn z "Rolnik szuka żony" przy okazji występu w świątecznym odcinku zdradzili, że... planują ślub! 

- Nie różnimy się w podejściu do życia. - powiedział Seweryn. 
- Myślę, że się odnaleźliśmy we wszechświecie jako te dwie zaginione dusze - dodała Magdalena. 
- Kochamy się. Jesteśmy z Magdą zaręczeni. W przyszłym roku na wiosnę ślub! To jest to czego szukałem. Marzyłem o takim życiu. - podsumował młody rolnik. 

Para planuje swoje wesele już od dłuższego czasu, jednak pandemia pokrzyżowała im plany. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku im się uda. Życzymy również parze dużo szczęścia! Niedawno swój ślub przeżywali Krzysztof i Bogusia. Na ślub zdecydowali się także Joanna i Kamil, jednak na ich wesele trzeba będzie jeszcze poczekać do lata 2022 roku. 

Rolnik szuka żony Magda i Seweryn o kryzysach
screen z odcinka

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
TV-Show
Rolnik szuka żony: Będzie kolejny ślub! Seweryn mówi wprost o zaręczynach i ślubie z Magdą
Rolnik szuka żony: Będzie kolejny ślub! Seweryn mówi wprost o zaręczynach i ślubie z Magdą

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawił się Seweryn, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników szóstej edycji hitowego programu TVP1. Początkowo widzowie bardzo polubili młodego rolnika, jednak kiedy kandydatki pojawiły się w jego domu, internauci zaczęli go ostro krytykować. Dlaczego? Ponieważ  Seweryn w tajemnicy przed pozostałymi kandydatkami utrzymywał kontakty ze swoją faworytką, Marleną, również poza programem. Sprawa wyszła na jaw dzięki Dianie, która powiedziała rolnikowi, że Marlena zdradziła jej całą prawdę. Seweryn miał żal do Marleny, że się wygadała, ale ostatecznie dał jej szansę i próbował stworzyć z nią związek. Niestety, bardzo szybko okazało się, że ich relacje są mocno napięte. W jednym z odcinków doszło między nimi do ostrej awantury przed kamerami. Ostatecznie Seweryn i Marlena postanowili nie kontynuować relacji. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ostre wyzwiska, groźby, łzy! Tak wyglądało rozstanie Marleny i Seweryna Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaręczy się z Magdą? Seweryn jednak nie poddał się i znalazł prawdziwą miłość. Już od jakiegoś czasu układa sobie życie z inną kobietą - Magdaleną, którą poznał po programie. Para jest razem już rok i trzy miesiące, i ich związek cały czas się rozwija. Wszyscy zastanawiają się, czy para ma poważniejsze plany. Czy myślą już o zaręczynach, ślubie i dzieciach? U nas bardzo dużo w życiu się pozmieniało. Magda zagościła w moim życiu na dłuższy czas. Cała układanka układa się w jedną całość - powiedział Seweryn. Magda jest równie szczęśliwa jak Seweryn. Niestety ma teraz dużo pracy - musi bowiem łączyć swoją obecną pracę, którą wykonywała przed poznaniem Seweryna - i nadal ja wykonuje, jak i pomoc Sewerynowi w...

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Seweryn i Magda z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Partnerka rolnika zareagowała na plotki! 
Rozstanie w Rolnik szuka żony? Marlena, partnerka Seweryna, dementuje informacje na temat ich rozstania!

Seweryn i Magda z "Rolnik szuka żony" są razem? Para nie przechodzi kryzysu w swoim związku? Kobieta opublikowała w sieci nowe zdjęcia, które najwyraźniej są komentarzem do ostatnich doniesień dotyczących jej relacji z Sewerynem! Magdalena pokazała, jak i z kim spędziła miniony weekend. Zobaczcie, jak rozprawiła się z plotkami na swój temat.  Magda i Seweryn z "Rolnik szuka żony" wciąż razem! Seweryn był jednym z uczestników szóstej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. Niestety, jak już wiemy w show nie znalazł tej jedynej - Seweryn nie związał się z żadną ze swoich kandydatek. Kilka miesięcy później rolnik zdradził, że jego serce jest już zajęte. Seweryn w "Pytaniu na Śniadanie" przyznał, że spotyka się z tajemniczą Magdą. My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne- mówił w programie TVP. Fani "Rolnika" po raz pierwszy zobaczyli ich razem w świątecznym odcinku programu. Później internauci mogli śledzić dalsze losy Magdy i Seweryna za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta chętnie publikowała w sieci zdjęcia z partnerem. Również sam rolnik założył konto na Instagramie. Niestety, kilka dni temu chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zaczęli zastanawiać się, czy Seweryn i Magda wciąż są razem. Po tym, jak Magda skasowała wspólne zdjęcia z partnerem, a rolnik usunął profil z Instagrama w mediach zawrzało. Teraz Magdalena pokazała nowe fotki i tym samym odniosła się do plotek na temat swojego związku! A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny....

Seweryn i Magda z Rolnik szuka żony wzięli ślub
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magda już po ślubie! ZDJĘCIE
Seweryn z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wziął ślub z piękną Magdą. Para młoda nie pokazała jeszcze żadnych zdjęć, ale zrobił to jeden z gości! Zobaczcie suknię ślubną wybranki rolnika.

Seweryn z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wziął ślub z piękną Magdą! Sami zainteresowani nie pokazali jeszcze zdjęć z ceremonii, która odbyła się kilka dni temu. Zrobiła to jedna z przyjaciółek panny młodej, wstawiając do sieci film, na którym Seweryn i Magda tańczą do hitu "Shallow". Dzięki temu zobaczyliśmy, na jaką suknię zdecydowała się żona rolnika! Seweryn z "Rolnik szuka żony 6" po ślubie! Seweryn wziął udział w szóstej edycji hitowego show TVP 1 "Rolnik szuka żony". Rolnik nie znalazł tam jednak miłości, jednak kilka miesięcy po finale, pochwalił się swoją narzeczoną, Magdą. Oboje wystąpili w jednym ze świątecznych odcinków, wtedy Seweryn z "Rolnik szuka żony" zdradził szczegóły swojego ślubu ! Uroczystość miała odbyć się wiosną tego roku, jednak pandemia pokrzyżowała plany pary, dlatego też wesele odbyło się w czerwcu! Zdjęcia i nagrania ze ślubu rolnika pokazała jedna z przyjaciółek panny młodej, sama Magda zdecydowała się opublikować tzw. "weselną bramę", czyli przeszkodę dla nowożeńców w drodze na swój ślub oraz kilka ujęć z poprawin po ślubie.  Pozostaje nam czekać na więcej fotek!  Sewerynowi i Magdzie serdecznie gratulujemy! Warto przypomnieć, że wkrótce ślub biorą również Asia i Kamil z poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony"!  Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie. Fanki są pod wrażeniem jej figury! "Rolnik szuka żony": Adam Kraśko z 1. edycji schudł 15 kilogramów w 4 tygodnie! Fani: "Super wyglądasz"

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik