Ola Szwed, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Pakosińska w 2 odcinku Twoja twarz brzmi znajomo Ola Szwed jako Dawid Podsiadło Katarzyna Zielińska na planie show Polsatu Agnieszka Twardowska na planie show Polsatu Adam Fidusiewicz na planie show Polsatu
Ola Szwed, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Pakosińska w 2 odcinku Twoja twarz brzmi znajomo
Polsat/ Fot. Maciej Zawada
Co za odcinek!
1/11
Ola Szwed, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Pakosińska w 2 odcinku Twoja twarz brzmi znajomo
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Za nami drugi odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już pierwsze minuty programu były pełne emocji! „Trubadurzy”, bo właśnie w muzyków tego zespołu przeistoczyli się prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor wywołali w studio prawdziwą lawinę oklasków. Zaśpiewali „Znamy się tylko z widzenia”. 

 

 

2/11
Ola Szwed jako Dawid Podsiadło
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Ola Szwed wcieliła się w Dawida Podsiadło w przeboju „W dobrą stronę”.  

Wielkie brawa za alter ego w teledysku. Zakręciła mi się łza w oku bo to jest taki mocno społecznie teledysk. I warto sobie go obejrzeć parę razy. To wszystko udało się dzisiaj odzwierciedlić na tej scenie dzięki twojej charyzmie, bo nawet jeśli przez chwilę był to damski głos, to technika śpiewania w dwustu procentach Dawida Podsiadło. Brawo, mówiła zauroczona Kasia Skrzynecka.

3/11
Katarzyna Zielińska na planie show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Kasia Zielińska wylosowała Toni Braxton. Zaśpiewała „Un-break my heart”.

Jakby mnie przypalali żelazem to bym w życiu nie zgadła, że to ty. Troszeczkę mi brakowało osadzenia na oddechu, ale i tak jestem porażona przede wszystkim twoim talentem wokalnym, chwaliła artystkę Małgorzata Walewska.

4/11
Agnieszka Twardowska na planie show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Agnieszce Twardowskiej los wyznaczył do odwzorowania Celine Dion w przeboju „I’m Alive”.

Kiedy stanęłaś tam na tych trybach, na tej scenie, kiedy rozdziawiłaś tę swoją utalentowaną, cudowną buzię - wydobył się z ciebie dźwięk do złudzenia przypominający Celine - brzmi jeden do jednego. Nie dość, że śpiewałaś jak ona, to jeszcze wyglądasz jak ona. Fantastycznie, komplementował wokalistkę Bartek Kasprzykowski. 

5/11
Adam Fidusiewicz na planie show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Adam Fidusiewicz stał się wokalistą „Red Hot Chili Peppers. Jako Anthony Kiedis był łudząco podobny do oryginału. „Under the bridge” w jego wykonaniu chwaliła między innymi, Katarzyna Skrzynecka.

Może ciuteńkę odważniej można to było jeszcze zaśpiewać, ale odwzorowałeś świetnie jego barwę głosu i ja naprawdę widziałam tę postać na scenie, mówiła Kasia.

6/11
Marcin Rogacewicz w show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Marcin Rogacewicz przeistoczył się w K.A.S.E. Wykonał przebój „Maczo”.

No po prostu karabin maszynowy. Zamordowałeś nas tempem i dykcją, co jest w tej piosence nieodzowne, chwaliła aktora Katarzyna Skrzynecka. 

7/11
Katarzyna Pakosińska na planie show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Katarzyna Pakosińska przeistoczyła się w Desireless w hicie „Voyage, Voyage”. Jak żartowała spełnia tym swoje marzenia, gdyż zawsze chciała mieć rude włosy. 

Pierwszy raz widzę cię w czymś, co mnie zupełnie zaskakuje, jest zupełną zmianą Katarzyny Pakosińskiej (…). To jest absolutna, może jeszcze nie do końca doskonała, ale bardzo fajna kreacja. Kaśka dziękuję, mówił Paweł Królikowski. 

8/11
Jerzy Grzechnik na planie show Polsatu
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Jerzy Grzechnik wcielił się w Britney Spears. Zaśpiewał „Oops… I Did It Again”.

Jestem pełen podziwu dla twojej pracowitości, bo rzeczywiście ten cały układ choreograficzny trwa chyba dobre trzy minuty. Słuchaj Jurek ręce opadają tylko po to, żeby wziąć cię potem na ręce i podnieść do góry, mówił Paweł Królikowski. 

9/11
Dariusz Kordek na planie Twoja Twarz brzmi znajomo w Polsacie
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Dariusz Kordek przeszedł naprawdę zaskakującą transformację w kobietę - Ninę Simone w „Feeling Good”.

Atmosfera miejsca, w które nas przeniosłeś i jej jako osobowości, naprawdę jesteś tak wspaniały, że ja nie mam słów. Zachwycające, powiedziała Małgorzata Walewska.

10/11
Jurorzy programu Twoja twarz brzmi znajomo
Polsat/ Fot. Maciej Zawada

Trzy dziesiątki jurorzy przyznali Dariuszowi Kordkowi za fenomenalne wcielenie się w Ninę Simone. Jedną otrzymała Agnieszka Twardowska. 

11/11
Dariusz Kordek jako Nina Simone odbiera nagrodę w TTBZ
Polsat/Fot. Maciej Zawada

Ostatecznie zgromadziwszy 42 punkty drugi odcinek wygrał Dariusz Kordek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał fundacji Przemockid.pl, zajmującej się pomocą dla kobiet i dzieci poddanym przemocy domowej. A już za tydzień – Tracy Chapman, Lauri Ylonen z The Rasmus, Beata Kozidrak, Julio Iglesias, Samantha Fox, Beyonce, Stevie Wonder, Zucchero.