Dorota Szelągowska w okularach

Dorota Szelągowska wyznała w telewizji, że jej ojczym był pedofilem. Jak na jej słowa zareagowała Katarzyna Grochola?

Dorota Szelągowska w okularach

Dorota Szelągowska w programie Magdy Mołek zdradziła tajemnicę z przeszłości jej rodziny. Kilka lat temu jej mama Katarzyna Grochola była związana z mężczyzną, który po pewnym czasie okazał się alkoholikiem i pedofilem. Zwierzenia Szelągowskiej o ojczymie poruszyły ludzi. Wywołały też falę komentarzy w internecie. Magazyn "Flesz" zapytał Dorotę Szelągowską o to, czy nie żałuje, że zdobyła się na taką szczerość? I czy mama nie ma do niej teraz o to pretensji?

Nie żałuję. Każdy, kto obejrzał wywiad, a nie tylko tytuły w brukowcach wie, jaki był jego sens. Z domu wyniosłam to, że o rzeczach trudnych można mówić głośno. Bardzo kocham moją mamę, byłyśmy i jesteśmy ze sobą blisko – mówi „Fleszowi” Szelągowska.

Katarzyna Grochola stanęła w obronie córki. Wytłumaczyła, że rozstała się z partnerem, gdy zaniepokoiły ją pierwsze sygnały. Podkreśliła, że jej córka nie była molestowana przez ojczyma. Podziwia Dorotę Szelągowską za to, że odważyła się głośno mówić o "niewygodnych tematach". Między mamą, a córką nie ma konfliktu, co niektórzy podejrzewali. Dorota Szelągowska pojawiła się niedawno na promocji najnowszej książki Katarzyny Grocholi "Przeznaczeni". Jedyne, czego obie - ona i mama mogą dziś żałować to tego, że wyznanie Doroty zostało potraktowanie zbyt powierzchownie.

W telewizji wszyscy są idealni. Ja jestem uśmiechniętą Dorotą, pełną energii, spełniającą marzenia bohaterów mojego programu. Chciałam pokazać, że za tym stoi prawdziwy człowiek, a nie plastikowa postać. Jeśli za sprawą moich słów ktokolwiek poczuł nadzieję, że z takimi problemami można sobie poradzić, to było warto. Dostałam mnóstwo e-maili z podziękowaniami, a to znaczy dla mnie więcej niż fala hejtu - mówi w rozmowie z "Fleszem" Dorota Szelągowska.

Dorocie przybywa ostatnio fanów. Również jej kariera w TVN rozwija się, bo nie tylko w paśmie  TVN Style, ale na antenie główniej Szelągowska będzie mieć program o urządzaniu wnętrz. Więcej o Dorocie Szelągowskiej czytaj w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

 

ZOBACZ: Dorota Szelągowska potwierdziła, że znowu jest zakochana! Gwiazda TVN zamieszkała z nowym chłopakiem

 

Dorota Szelągowska opowiedziała Magdzie Mołek o trudnym dzieciństwie, co wywołało lawinę komentarzy

Dorota Szelągowska opowiedziała o trudnym dzieciństwie
Facebook

Dorota jest gwiazdą TVN Style

Dorota Szelągowska ma nowego chłopaka
ONS

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10