Jan Kliment zranił Lenkę
1/5
Jan Kliment zranił Lenkę

 

To był bardzo wzruszający odcinek "The Story Of My Life" w Polsacie. Wzięli w nim udział Jan i Lenka Klimentowie, którzy opowiedzieli o swoim małżeństwie, początkach związku, ale i o kryzysach. I to na tyle poważnych, że para swego czasu rozstała się na pół roku! Już w zapowiedzi show tancerz zdradził, że zranił Lenkę, ale ta mu wybaczyła. Teraz wyjaśnił, o co poszło. Zobaczcie na kolejnej stronie! 

 

Zobacz także: "Wszystko było takie prawdziwe i strasznie mnie to bolało" Janek i Lenka Klimentowie w "The Story Of My Life"

 

2/5
Jan Kliment z żoną na premierze spektaklu Boxality
ONS.pl

 

Janek i Lenka pobrali się w czerwcu 2016 roku w Czechach, skąd pochodzą. Tworzą bardzo zgrane małżeństwo, choć jeszcze kilka lat temu przechodzili poważny kryzys. A wszystko przez udział Janka w "Tańcu z Gwiazdami"!

 

3/5
Jan Kliment z partnerką na pokazie Roberta Kupisza
ONS

 

Zaraz po tym, jak Jan Kliment zatańczył z Katarzyną Grocholą w "Tańcu z Gwiazdami", pojawiły się plotki o ich romansie! Oczywiście nic takiego się nie wydarzyło, ale Lenka mocno to przeżywała (była to dla Janka dopiero 2. edycja, w której brał udział). Para zaczęła się częściej kłócić... 

 

Zraniłem Lenkę. Po 2. edycji "Tańca z gwiazdami" napisali ze mam romans z Kasią Grocholą. Co było nie prawdą. Ale to sprawiło, że oddaliliśmy się od siebie. Zrobiliśmy sobie miesiąc przerwy - mówił Jan.

 

Tancerz złożył wówczas Lence obietnicę, której nie dotrzymał... 

 

4/5
Jan Kliment z żoną Lenką na Polsat SuperHit Festiwal 2017
ONS

 

Obieca jej, że nie weźmie więcej udziału w show. Złamał się:

A ja potem obiecałem, że nie pójdę do następnej edycji. Ale poszedłem. Nie dotrzymałem słowa i na pół roku się rozstaliśmy - mówił Jan z łzami w oczach.

 

Lenka przyznała zaś, że każda kolejna edycja wzmacniała ich związek. 

5/5
Jan Kliment z żoną w The Story of My Life

 

Oglądaliście "The Story of My Life" w Polsacie z Janem i Lenką?