Już w sobotę 15 maja wielki finał trzeciej edycji "Dance Dance Dance"! O zwycięstwo powalczą dwie pary - Anna Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka oraz Oliwia Górniak i Roksana Węgiel! Z Roxie mieliśmy okazję porozmawiać tuż po tym, jak wykonała odważną choreografię z dwóch teledysków Britney Spears. I to właśnie te występy były dla młodej wokalistki najtrudniejsze. Dlaczego?

Reklama

Roksana Węgiel walczy o zwycięstwo w "Dance Dance Dance"!

16-letnia gwiazda musiała przełamać swoje bariery. Chorografia do tego występu była bardzo odważna, niektórzy pisali, że była zbyt seksowna jak na wiek gwiazdy. Inni zaś mówili wprost - zbyt wulgarna! Czy Roksana zgadza się z takimi opiniami? Zobaczcie, co mówiła o tym w rozmowie z naszą reporterką!

Trzymacie za nią kciuki? Wielki finał „Dance Dance Dance” już w sobotę o 20:00 w TVP2. Poprzednią edycję wygrał duet Fit Lovers, zaś pierwszą - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. O zwycięstwie zadecydują głosy widzów.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel w eleganckiej stylizacji na komunii brata. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście! "Piękna"

Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Reklama
Reklama
Reklama