Kto odpadł z "Dance Dance Dance"?
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Kto odpadł z programu? Dwie pary pożegnały się z show!

"Dance Dance Dance": Kto odpadł z programu? Jedna para zrezygnowała!

Na widzów "Dance dance dance" już na początku odcinka czekała zaskakująca informacja. Jedna z par zdecydowała się opuścić program. To oznacza, że w tym tygodniu z programem pożegnały się aż dwie pary! (artykuł aktualizowany na bieżąco!)

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Jeden z ulubionych duetów rezygnuje z "Dance Dance Dance"!

W trzeciej edycji "Dance dance dance" jedna z ulubionych par widzów: Olga Łasak, artystka kabaretowa oraz Paweł Cieślak zrezygnowali z udziału w programie. Okazuje się, że para podjęła taką decyzję w związku z problemami zdrowotnymi, które pojawiły się po przejściu koronawirusa. Na decyzję duetu zareagował Agustin Egurolla i powiedział. 

Zdrowie jest najważniejsze - podsumował.

Przed odejściem Paweł Cieślak wręczył Idzie Nowakowskiej kwiaty i powiedział: Czuję, że gdyby nie okoliczności moglibyśmy być przyjaciółmi. Uczestnik "Dance dance dance" i jurorka byli podejrzewani o konflikt po ostrej wymianie zdań w jednym z odcinków. 

Zobacz także:  Jedna z par chce zrezygnować z udziału w "Dance Dance Dance". Kogo nie zobaczymy w programie? Znamy powód!

Olga i Paweł  zrezygnowali z dalszego udziału w "Dance Dance Dance". 

 

Agustin Egurrola krytykuje Roksanę Węgiel, a potem ją chwali!

Mnóstwo emocji w "Dance dance dance" wzbudził występ Roksany Węgiel i Oliwii Górniak. Show, jaki na scenie dały nastolatki przypadł do gustu damskiej części jury. Joanna Jędrzejczyk była pod wrażeniem i dała 8 punktów. Na komplementy zdecydowała się też Ida Nowakowska i przyznając 7 punktów powiedziała:

Przyjemnie się na Was patrzy. Chcesz jak najwięcej, stąd wymagania Agustina. Jesteście genialne i Was uwielbiam

Z kolei Agustin Egurrola od początku zaczął krytycznie i wyznał, że choć chciałby powiedzieć coś miłego, to nie może i ostatecznie dał 4,5 punktu:

Chciałbym powiedzieć coś dobrego, ale mam z tym problem. Roxy mamy problem, uważam, że musisz skoncentrować się na nogach, nogi są jeszcze za słabe. 

To nie jedyna krytyka, z jaką Roksana Węgiel spotkała się w tym odcinku. Podczas występów solowych Ida Nowakowska zarzuciła młodej piosenkarce, że jest wulgarna!

Dla mnie to była nowa odsłona Twoja, taka ostra. Wulgarna. Rihanna taka jest, ale Ty nie musisz taka być. Dla mnie jesteś gwiazdą tego programu. Idź dalej w tą stronę, stronę tańca. Dla mnie 7 - powiedziała Ida Nowakowska. 

Pozostali jurorzy nie zgodzili się z tym odczuciem, a Agustin po raz pierwszy bronił Roksany:

O to chodziło mi na sali, że nie boisz się wygrać. Były piękne elementy kontrasty, byłaś absolutnie w klimacie. Terapia szokowa odnosi skutek. Trzeba cię zmuszać do gigantycznej pracy, a sukces przyjdzie. Za tak mocny występ 7.

 

Kto odpadł z "Dance Dance Dance"?

Drugą parą, która pożegnała się z show byli Robert El Gendy oraz Małgorzata Opczkowska. Zdobyli łączne 29,5 pkt, co uplasowało ich na ostatnim miejscu. 

Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska na planie Dance Dance Dance
Jan Bogacz / TVP

 

Zobacz także
Ida Nowakowska w czarnej maseczce ochronnej

Ida Nowakowska podkreśliła ciążowy brzuszek. Gwiazda "Dance Dance Dance" wygląda obłędnie

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola na planie Dance Dance Dance

Ostre spięcie między Idą Nowakowską a Agustinem Egurrolą w "Dance Dance Dance"!

 

Roksana Węgiel w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska ostro o solówce Roxie: "Młoda dziewczyna, która pozwoliła sobie na wulgarność". Zobaczcie ten występ! 
Czy taniec Roksany Węgiel był rzeczywiście wulgarny? Jurorzy nie zgodzili się w ocenie tańca Roksany Węgiel. Występ Roxie jako Rihanny - nagranie.

Solówka Roxie Węgiel w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" wzbudziła wielkie emocje wśród jurorów! 16-letnia wokalistka odtworzyła choreografię Rihanny z jej występu na MTV Video Music Awards z 2016 roku. Zdobyła aż 22 punktów, co pozwoliło jej awansować do kolejnego odcinka, ale jurorzy nie byli zgodni w opiniach. Dla Idy Nowakowskiej taniec Roksany był zbyt... wulgarny! "Dance Dance Dance": taniec Roxie wzbudził sensację: "Młoda dziewczyna, która pozwoliła sobie na wulgarność" Roksana Węgiel miała naprawdę trudne wyzwanie przed sobą - nauczyć się trudnej choreografii z występu samej Rihanny - mistrzyni tańca, której występy są dopracowane do perfekcji, ale również bardzo odważne, często też seksowne. Jak w jej roli wypadła Roksana? Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola byli zachwyceni: Roxie, dla mnie kolejny raz mega, mega szybko się uczysz, mega szybko odrabiasz lekcje. Masz w sobie zadziorę! [...] Jesteś pracowitym dzieciakiem, ja daję ósemkę! Niech to będzie motor napędowy - powiedziała Jędrzejczyk Jak przyszedłem na salę, powiedziałem, że musi być siła. Było naprawdę nieźle, były piękne momenty, kontrasty, byłaś w klimacie od początku do ostatniego uderzenia. Moja terapia szokowa odnosi skutek - tylko tak trzeba cię prowadzić do sukcesu. Trzeba cię zmuszać do gigantycznej pracy, a sukces przyjdzie jak przyszedł dziś - ocenił Agustin, przyznając jej 7 punktów. Ida Nowakowska również pochwaliła Roksanę za jej umiejętności, ale ta odsłona młodej piosenkarki była dla niej zbyt... wulgarna: Dla mnie to była nowa odsłona Twoja, bardzo ostra, trochę wulgarna. Rihanna taka jest, ale Ty taka nie musisz być. […] Nie zrozum mnie źle, że się zniesmaczyłam i odwróciłam [...] Tanecznie super, rozwijasz się, idź w tą...

Roxie Węgiel w półfinale Dance Dance Dance
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 
"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 

Roxie Węgiel zatańczyła solówkę do emocjonalnego numeru "The Greatest" Siii. Tutaj liczył się nie tylko talent taneczny ale również aktorski.  Chciałam pokazać tym występem, że jestem silna, bo miałam kilka takich sytuacji, które mogły mnie podłamać.  Po tym występie Roksana Węgiel się popłakała. Płakała jednak nie tylko ona ale również Ida Nowakowska, która gratulowała mamie nastolatki a także Joanna Jędrzejczak i sam Agustin Egurrola! Niezwykły występ Roxie wzruszył także pozostałych uczestników kibicujących za sceną.  Nie spodziewałem się, że ona ma aż taki talent i taką wrażliwość - kwitował Agustin Egurrola.  Juror pierwszy raz żałował, że musi oceniać.  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel o niezwykłej relacji z mamą. Pokazała też najmłodszego braciszka! Ale słodziak! "Dance Dance Dance": Brawurowy występ Roksany Węgiel. Wszyscy płakali!  Roksana Węgiel rozbiła bank półfinałową solówką. Jej dojrzałość, wrażliwość, mimika i przede wszystkich ukazane emocje sprawiły, że płakało całe studio! To pierwsza taka sytuacja w "Dance Dance Dance"! Sama Roksana Węgiel wybuchła płaczem od razu po zakończeniu swojego występu! Bardzo się utożsamiam z tekstem tej piosenki, mogłam wykrzyczeć emocje, które były we mnie od dawna i dlatego, tak zareagowałam bo zrobiłam to na sto procent - wyznała  Ciężarna Ida Nowakowska również nie mogła opanować płaczu:  Niesamowite jest to, że na początku jak zaczęłaś tańczyć to pomślałam "co za niesamowity spektakl". ale zakończyłam tę podróż? Na tym, jak dumna musi być twoja mama, że ma taką córkę. Ja jako przyszła mama myślę sobie, że super mieć taką...

Jury na planie 3. edycji Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z tanecznego show TVP? Finał zbliża się wielkimi krokami! 
Kto pożegnał się z programem? Sprawdźcie, co działo się w najnowszej odsłonie "Dance Dance Dance"!

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance"! Do tej pory taneczne show było emitowane w piątkowe wieczory, jednak kilka dni temu TVP poinfomowała o zmianach w ramówce, a widzowie zobaczyli nowy odcinek "Dance Dance Dance" w sobotę o godzinie 20:00. Dziś na parkiecie wystąpili: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Dance Dance Dance" oraz Damian Kordas i Ola Nowak.  Kto odpadł z "Dance Dance Dance"? W pierwszej kolejności na scenie wystąpiły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Jak poradziły sobie na parkiecie?  To już nie są dziewczynki, tylko latynoski- mówił Agustin Egurrola. Uważam, że występ naprawdę dobry. Roksana i Oliwia otrzymały łącznie 22,5 pkt.  Druga para to Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony". Zakochani zatańczyli choreografię do piosenki "Push it" zespołu Salt 'N' Pepa.  Ja chyba będą rodzić do tego numeru- żartowała Ida Nowakowska. (...) Wciągacie w ten świat, to jest ciekawe. Wy macie taką energię, która odciąga od tych niedoskonałości- dodała.  Błędów było co niemiara- ocenił Agustin Egurrola. Tańczyć może każdy, lepiej lub gorzej. Z drugiej strony to było przekonujące... Jestem pod ogromnym wrażeniem, co się z wami w programie dzieje, jesteście sobą od początku do końca. Jury oceniło ich na 22 pkt.  Kolejna para to Ola i Damian. Duet zatańczył do pięknej piosenki z filmu "Piękna i bestia". Dzisiaj bajkowo nie było- oceniła Joanna Jędrzejczyk. Słuchajcie, ode mnie dzisiaj 6.  Mi się podobało to, co stworzyliście na tej scenie- mówiła Ida Nowakowska. To jest mój świat, jeżeli chodzi o styl tańca dlatego widzę więcej błędów-...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner