Party Stories
Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TYLKO U NAS

"Dance, Dance, Dance": Czy Anna Mucha pojawi się w kolejnej edycji show?

Wiemy, czy Anna Mucha zasiądzie w jury w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance"!

To już pewne! Choć druga edycja show "Dance, Dance, Dance" dopiero się zakończyła – wygrali ją Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers – TVP już zapowiada nastepną! Jak donosi "Party", zdjęcia do tanecznego show ruszą najszybciej pod koniec grudnia, a nowe odcinki widzowie zobaczą wiosną 2021 roku. W jury pozostaną Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Czy obok nich zasiądzie również Anna Mucha? Produkcja tanecznego show już podjęła decyzję w tej sprawie!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chetnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z TVP.

Nie da sie ukryć, że na dobre wyniki oglądalności (każdy odcinek oglądało średnio 1,5 mln widzów) miały wpływ nie tylko imponujące taneczne umiejętności uczestników, ale tez oceny jurorów, które nieraz wywoływały gorące dyskusje. Zwłaszcza cięty język Anny Muchy! A jak sama mucha zapatruje się na udział w trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"?

Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz! - kwituje swój udział w kolejnej edycji aktorka.

Więcej o programie "Dance, Dance, Dance i Annie Musze" przeczytasz w nowym "Party" lub w e-wydaniu magazynu.

Okładka Party z ciężarną Basią Kurdej Szatan w żółtym garniturze
PARTY

Anna Mucha chce zasiąść w jury w kolejnej, trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance".

Anna Mucha
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Waldemar Kompała/TVP
Newsy
"Dance, Dance, Dance": Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia! Dramat w tanecznym show

Tak dramatycznej sytuacji w "Dance, Dance, Dance" jeszcze nie było! Krzysztof Jonkisz, który od początku  udziału w show, świetnie spisywał się na tanecznym parkiecie, przerwał swój solowy występ i zszedł ze sceny! Co się stało?  Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Krzysiek Jonkisz w czwartym odcinku "Dance, Dance, Dance" musiał zmierzyć się z utworem Willa Smitha  „Gettin’ Jiggy With It”, do którego przygotował swoją solówkę. Jednak w trakcie występu, który będziecie mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę, brat Rafała Jonkisza nagle przestał tańczyć! Co więcej uczestnik zszedł ze sceny i wyszedł ze studia!  Jurorzy nie wiedząc co się stało, byli zszokowani zachowaniem 19-latka.  Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… - powiedział zapłakany Krzysztof Jonkisz tuż po zejściu ze sceny. Czy to wydarzenie przekreśli dalszy udział braci Jonkisz w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2! Tymczasem zobaczcie fragment wideo z tej dramatycznej sytuacji!

East News
Newsy
Macademian Girl o roli prowadzącej w "Dance, Dance, Dance"! "Ten format skradł moje serce"

Tamara Gonzalez Perea została nową prowadzącą programu "Dance, Dance, Dance"! Jak wiadomo Macademian Girl ma już doświadczenie jako prezenterka, bowiem gwiazda świetnie sobie radzi w roli prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Jednak taneczne show to zupełnie coś nowego! Jak Tamara odnalazła się w tym formacie? Zobacz także:  Macademian Girl dziś jest gwiazdą, ale w szkole musiała zmierzyć się z prześladowaniem. Rówieśnicy zgotowali jej piekło! Okazuje się, że taniec jest bardzo bliski Macademian Girl, dlatego też blogerka jest bardzo szczęśliwa, że może sprawdzić się właśnie jako prowadząca "Dance, Dance, Dance". Tamara może też zawsze liczyć na wsparcie doświadczonego Tomasza Kammela ! Czy pomimo tego odczuwa stres podczas nagrywania odcinka?  Zobaczcie co w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawiła Tamara Gonzalez Perea! 

Anna Mucha
Instagram
Newsy
Co z "Dance Dance Dance"? Anna Mucha zdradza nam, czy program wróci na antenę!
Nagrania do „Dance Dance Dance” zostały zawieszone! Anna Mucha zdardza, czy program wróci na antenę.

Przez epidemię koronawirusa stacje telewizyjne zawiesiły nagrania seriali i programów. Niestety, zdjęcia do tanecznego show „Dance Dance Dance” również zostały przerwane. W najnowszy, "Party" najbardziej kontrowersyjna jurorka show, Anna Mucha , zdradza, czy program wróci na antenę? Co powiedziała o przerwaniu nagrań? To najmądrzejsza i najlepsza decyzja, jaką można było podjąć – komentuje decyzję TVP Anna Mucha. Fani programu mogą się tym na razie nie martwić, bo TVP będzie emitować nagrane wcześniej odcinki aż do11 kwietnia. Do tej pory program składał się z dwóch części. Teraz tańce w parze i solówki są pokazywane jako odrębne odcinki. Dlaczego? To rozwiązanie pozwoli nie tylko zbudować napięcie. Nasi uczestnicy będą mieli także czas, by się zregenerować, odpocząć i zachować zdrowie – dodaje. Czy jest szansa, że po tym czasie nagrania show ruszą ponowanie? Wszyscy mamy nadzieję,  że w kwietniu spotkamy się na planie – mówi z nadzieją Mucha. Więcej o programie "Dance Dance Dance" przeczytasz w nowym "Party". Anna Mucha ma nadzieję, że nagrania nowych odcinków "Dance Dance Dance" ruszą w kwietniu.    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner