Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TYLKO U NAS

"Dance, Dance, Dance": Czy Anna Mucha pojawi się w kolejnej edycji show?

Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

To już pewne! Choć druga edycja show "Dance, Dance, Dance" dopiero się zakończyła – wygrali ją Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers – TVP już zapowiada nastepną! Jak donosi "Party", zdjęcia do tanecznego show ruszą najszybciej pod koniec grudnia, a nowe odcinki widzowie zobaczą wiosną 2021 roku. W jury pozostaną Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Czy obok nich zasiądzie również Anna Mucha? Produkcja tanecznego show już podjęła decyzję w tej sprawie!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chetnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z TVP.

Nie da sie ukryć, że na dobre wyniki oglądalności (każdy odcinek oglądało średnio 1,5 mln widzów) miały wpływ nie tylko imponujące taneczne umiejętności uczestników, ale tez oceny jurorów, które nieraz wywoływały gorące dyskusje. Zwłaszcza cięty język Anny Muchy! A jak sama mucha zapatruje się na udział w trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"?

Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz! - kwituje swój udział w kolejnej edycji aktorka.

Więcej o programie "Dance, Dance, Dance i Annie Musze" przeczytasz w nowym "Party" lub w e-wydaniu magazynu.

Okładka Party z ciężarną Basią Kurdej Szatan w żółtym garniturze
PARTY

Anna Mucha chce zasiąść w jury w kolejnej, trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance".

Anna Mucha
Instagram

 

Więcej na temat Anna Mucha Dance, Dance, Dance
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48