Nina Terentiew zabrała głos w sprawie "Tańca z Gwiazdami". Program zniknie z anteny?
East News
TV-Show

Czy to koniec "Tańca z Gwiazdami"?! Zapadła kluczowa decyzja!

Czy doczekamy się dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Znamy odpowiedź Niny Terentiew - dyrektor programowej telewizji Polsat!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to program, który uwielbiają miliony Polaków. Ostania jedenasta edycja rozpoczęła się wiosną, a zakończyła jesienią. Z powodu pandemii koronawiursa, niektórzy uczestnicy musieli zrezygnować z rywalizacji, a planowany finał odbył się tydzień wcześniej. Czy dwunasta edycja kultowego show pojawi się wiosną 2021? Nina Terentiew zabrała głos. 

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz zdradziła nam szczegóły z wesela córki! "Pierwszego dnia było mniej grzecznie"

Nina Terentiew: "Nie kończymy Tańca z gwiazdami"

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" dostarczyła nam wielu wrażeń. Pandemia koronawirusa sprawiła, że zawieszono wiosenne odcinki i przeniesiono je na jesień. Odroczone odcinki na żywo nie uchroniły jednak tancerzy i uczestników przed koronawirusem, przez co stacja musiała na bieżąco radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami związanymi ze zdrowiem uczestników. 

Niedawno spekulowano, że telewizja Polsat nie wypuści nowych odcinków wiosną 2021. Teraz poznaliśmy ostateczne stanowisko dyrektor programowej telewizji Polsat.

Nie kończymy "Tańca z gwiazdami". Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym." - powiedziała w wywiadzie dla "Twoje go Imperium", Nina Terentiew

Aby potwierdzić informacje, postanowiliśmy skontaktować się ze specjalistką telewizji ds. Public Relations.

Proszę bazować na słowach Pani Niny z "Twojego Imperium". Sama czekam na szczegółowe informacje - skomentowała.

Zobacz także: To koniec „Tańca z Gwiazdami”?! Show może zniknąć z anteny Polsatu!

Warto podkreślić, że "Taniec z Gwiazdami" to nie tylko nowi uczestnicy. To przede wszystkim tancerze, którzy od wielu lat odpowiadają za edukację swoich podopiecznych. W rozmowie z "Twoim Imperium" poznaliśmy stanowisko Rafała Maseraka.

Z "Tańcem z gwiazdami" jest związana jedna trzecia mego zawodowego życia. Mam nadzieję, że to nie koniec mojej przygody z tym programem - oznajmił gwiazdor.

Jakie gwiazdy zobaczymy w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Czy zmieni się format popularnego show? O tym przekonamy się już wkrótce.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zostali zwycięzcami jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Edyta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
East News

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz - prowadzący programu.

Taniec z gwiazdami
East News

 

Julia Wieniawa
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek

Julia Wieniawa zajęła drugie miejsce w XI edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej w telewizji Polsat. Aktorka od samego początku show była uznawana za faworytkę do głównej wygranej, jednak w finale musiała ustąpić miejsca Edycie Zając. Chociaż aktorka nie zdobyła kryształowej kuli, to jednak w show pokazała fantastyczne umiejętności taneczne i dostarczyła widzom mnóstwo emocji.  Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Jak wyjawiła Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl, do udziału w "Tańcu z gwiazdami" osobiście zaprosiła ją... Nina Terentiew! Aktorka jest jej za to bardzo wdzięczna.  Dziękuję jej za to. Spełniła moje największe marzenie - jeszcze wtedy tego nie wiedziałam, teraz już to wiem, wspaniałe to było - powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl. Okazało się jednak, że aktorka zgodziła się wziąć udział w programie pod jednym warunkiem! Jakim?  Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."

Edyta Zając została zwyciężczynią XI edycji programu "Taniec z gwiazdami" , emitowanego w telewizji Polsat. Piękna modelka oprócz kryształowej kuli otrzymała również nagrodę pieniężną - 100 tys. złotych! Jak przyznała, ma już pewne plany, na które przeznaczy część wygranej. Jednym z nich jest prezent dla jej tanecznego partnera, Michała Bartkiewicza. Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Postanowiliśmy spytać Edytę Zając, co takiego planuje sprezentować tancerzowi. Okazało się, że Michał już doskonale wie, co to jest - gwiazda już wcześniej powiedziała mu, że jeśli uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami", to otrzyma od niej prezent. Gwiazda uchyliła nam rąbka tajemnicy w tym temacie! Zobaczcie, co nam powiedziała Edyta Zając! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Taniec z Gwiazdami
TV-Show
W tym tygodniu finał "Tańca z Gwiazdami"! Powstanie kolejna edycja?
Powstanie jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami"? Czy taneczne show będzie kontynuowane? Władze Polsatu podjęły już decyzję!

Powstanie jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami"? Czy taneczne show będzie kontynuowane? Władze Polsatu podjęły już decyzję! Już w najbliższy piątek, 22 listopada, odbędzie się wielki finał jubileuszowej odsłony tanecznego show. Jak już wiemy, o Kryształową Kulę będą walczyć: Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto wygra dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiemy się już za kilka dni. Teraz fani proramu z pewnością zadają sobie pytanie, czy powstanie kolejna, jedenasta odsłona show! Jaka jest decyzja Polsatu?  Polsat planuje 11. edycję "Tańca z Gwiazdami" Chociaż dziesiąta edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze się nie zakończyła, to stacja Polsat ponoć już podjęła decyzję w sprawie kolejnej odsłony show! I, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, powstanie jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami"! Taneczny hit Polsatu ma wrócić na antenę wiosną przyszłego roku. Według nieoficjalnych doniesień portalu nie zmieni się skład jury oraz prowadzących. Stacja już rozpoczęła poszukiwania uczestników do jedenastej edycji "TzG"!  Cieszycie się, że powstanie kolejna odsłona "Tańca z Gwiazdami"? Oglądacie taneczne show Polsatu?Napiszcie w komentarzach, kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji "TzG"! Kto wie, być może na parkiecie zaprezentuje się gwiazda serialu "Zniewolona"? Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance"?! Gdzie zatańczy gwiazda "Zniewolonej" Powstanie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami".    Show wróci na antenę Polsatu już wiosną 2020 roku.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner