Nina Terentiew zabrała głos w sprawie "Tańca z Gwiazdami". Program zniknie z anteny?
East News

Czy to koniec "Tańca z Gwiazdami"?! Zapadła kluczowa decyzja!

Nina Terentiew zabrała głos w sprawie "Tańca z Gwiazdami". Program zniknie z anteny?
East News

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to program, który uwielbiają miliony Polaków. Ostania jedenasta edycja rozpoczęła się wiosną, a zakończyła jesienią. Z powodu pandemii koronawiursa, niektórzy uczestnicy musieli zrezygnować z rywalizacji, a planowany finał odbył się tydzień wcześniej. Czy dwunasta edycja kultowego show pojawi się wiosną 2021? Nina Terentiew zabrała głos. 

Nina Terentiew: "Nie kończymy Tańca z gwiazdami"

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" dostarczyła nam wielu wrażeń. Pandemia koronawirusa sprawiła, że zawieszono wiosenne odcinki i przeniesiono je na jesień. Odroczone odcinki na żywo nie uchroniły jednak tancerzy i uczestników przed koronawirusem, przez co stacja musiała na bieżąco radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami związanymi ze zdrowiem uczestników. 

Niedawno spekulowano, że telewizja Polsat nie wypuści nowych odcinków wiosną 2021. Teraz poznaliśmy ostateczne stanowisko dyrektor programowej telewizji Polsat.

Nie kończymy "Tańca z gwiazdami". Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym." - powiedziała w wywiadzie dla "Twoje go Imperium", Nina Terentiew

Aby potwierdzić informacje, postanowiliśmy skontaktować się ze specjalistką telewizji ds. Public Relations.

Proszę bazować na słowach Pani Niny z "Twojego Imperium". Sama czekam na szczegółowe informacje - skomentowała.

Zobacz także: To koniec „Tańca z Gwiazdami”?! Show może zniknąć z anteny Polsatu!

Warto podkreślić, że "Taniec z Gwiazdami" to nie tylko nowi uczestnicy. To przede wszystkim tancerze, którzy od wielu lat odpowiadają za edukację swoich podopiecznych. W rozmowie z "Twoim Imperium" poznaliśmy stanowisko Rafała Maseraka.

Z "Tańcem z gwiazdami" jest związana jedna trzecia mego zawodowego życia. Mam nadzieję, że to nie koniec mojej przygody z tym programem - oznajmił gwiazdor.

Jakie gwiazdy zobaczymy w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Czy zmieni się format popularnego show? O tym przekonamy się już wkrótce.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zostali zwycięzcami jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Edyta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
East News

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz - prowadzący programu.

Taniec z gwiazdami
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22