Paulina Sykut z córką w identycznych stylizacjach
Instagram

Paulina Sykut - Jeżyna pokazała twarz córeczki! Gwiazda pochwaliła się uroczym nagraniem sprzed lat

Paulina Sykut z córką w identycznych stylizacjach
Instagram

Paulina Sykut - Jeżyna w ostatnim czasie kilkukrotnie zamieściła na swoim Instagramie posty, na których możemy zobaczyć ją na zdjęciach sprzed lat. Tym razem postanowiła pochwalić się uroczym nagraniem, na którym widzimy nie tylko ją, ale także jej córeczkę! Na wideo widzimy, jak gwiazda tańczy ze swoją pociechą, a przy okazji możemy zobaczyć twarz Róży, kiedy była jeszcze malutka. Musicie zobaczyć to piękne nagranie, które tak zachwyciło internautów. 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje jeszcze starsze zdjęcie! Nie uwierzycie jak wyglądała 18 lat temu

Paulina Sykut - Jeżyna pochwaliła się uroczym nagraniem z córeczką

Paulina Sykut - Jeżyna jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co dzieje się u pięknej pogodynki. Bardzo często gwiazda zamieszcza fotografie, na których widzimy kulisy jej pracy zawodowej, ale nie brakuje również kadrów z jej życia prywatnego. Gwiazda chętnie zamieszcza zdjęcia ze swoim mężem i córeczką, jednak do tej pory nie pokazywała twarzy swojej pociechy. 

Prowadząca program "Taniec z gwiazdami" bardzo ceni swoją prywatność i chroni wizerunku swojego dziecka. Jednak tym razem Paulina Sykut - Jeżyna zrobiła mały wyjątek i pochwaliła się nagraniem, na którym widzimy twarz Róży. Na wideo widzimy radosny taniec mamy i córki, który wykonały razem na... chodniku! 

Od samego początku razem tańczymy i śpiewamy ❤️ Densiary z nas😁 Zaraz będziemy tańcować z okazji 4 urodzin🤗 #mojeszczescie #wspomnienia #love - napisała Paulina Sykut - Jeżyna pod nagraniem.

Na wideo, którym pochwaliła się gwiazda telewizji Polsat, Róża ma około dwóch lat. Teraz zapewne wygląda zupełnie inaczej i być może z tego też względu Paulina Sykut - Jeżyna zdecydowała się zamieścić wideo z córeczką, na którym widzimy twarz dziewczynki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dla prezenterki i jej pociechy. 

- Paulinko jesteś cudowną mamą😍😍😍😍😘😘😘😘

- Nie ma nic bardziej rozczulającego niż taki widok!

- Tylko dens ma sens💃🏻 Super dziewczyny 😊 A Różynia jaka malutka 😍

- Śliczne jesteście

- Super rodzinka😉😘 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem wideo, którym pochwaliła się Paulina Sykut - Jeżyna! Sama słodycz! 

Już niedługo córeczka prezenterki skończy 4 latka! 

Paulina Sykut z rodziną

 

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37