Krzysztof Ibisz, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła jedna z ulubionych par z "Love Island" - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed emisją programu okazało się, że Sylwia i Mikołaj rozstali się, a parą już są tylko na parkiecie, a nie w życiu prywatnym. Doskonale o tym wiedzieli prowadzący "Taniec z gwiazdami" - Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, którzy próbowali wprost zadać im pytanie dotyczące tego, czy naprawdę para definitywnie się rozstała. Głos zabrał Mikołaj:

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu, jest nam ciężko, bo nie ukrywam, że ją kocham. Pomyślałem jednak, że tylko trzęsienie ziemi może nam pomóc. To stereotyp, że jeśli ludzie się rozstają, to muszą drzeć koty. Potrafimy w trudnych chwilach dobrze pracować - powiedział Mikołaj Jędruszczak.

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

Krzysztof Ibisz do Sylwii i Mikołaja z "Love Island": "Jest ta miłość czy jej nie ma?"

Krzysztof Ibisz chciał wyciągnąć więcej informacji i zadał wprost pytanie Mikołajowi i Sylwii, kiedy okazało się, że para ostatecznie żegna się z show:

No to jak jest z tą miłością u was? Jest w końcu czy jej nie ma? Powiedzcie, bo nie wytrzymam! - zapytał wprost Krzysztof Ibisz.

Głos zabrał Mikołaj Jędruszczak. Sylwia nie chciała się wypowiadać na temat jej życia prywatnego:

Chciałem podziękować Sylwii, że mnie znosiła i z tego drewna coś na koniec ulepiła - odpowiedział wymijająco Jędruszczak.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą!

Potem zdawkowo odpowiedziała również Sylwia Madeńska, która na temat rozstania również nie chciała się wypowiadać:

Chciałam podziękować produkcji, jurorom, widzom. Najbardziej jestem dumna z Mikołaja, trochę przykro, że czas odpadać, bo zaczął się przełom Mikołaja - dodała Madeńska.

Czy waszym zdaniem, Krzysztof Ibisz przesadził i za bardzo chciał wyciągnąć informacje na temat życia uczuciowego uczestników? A może Sylwia i Mikołaj zrobili ze swojego życia prywatnego temat publiczny i nie powinni się dziwić, słysząc takie pytania? Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

To był ostatni taniec Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka w "Tańcu z gwiazdami".

Sylwia Madeńska Taniec z gwiazdami
East News

Czy Krzysztof Ibisz pozwolił sobie na zbyt bezpośrednie pytania?

Krzysztof Ibisz na festiwalu w Sopocie
POLSAT

Anna Karwan w różowej sukience w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające
Zobaczie poruszające wyznanie Anny Karwan tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca.

Zobaczcie poruszające wyznanie Anny Karwan  tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca. Wokalistka nie potrafiła powstrzymać łez mówiąc o tym, jak zapamiętała swojego tatę. Anna Karwan w jednym z wcześniejszych odcinków "Tańca z Gwiazdami" pierwszy opowiedziała, jak bardzo cierpiała przez swojego ojca, który był alkoholikiem. Teraz postanowiła zadedykować mu taniec, który wykona w programie Polsatu.  (...) pamiętam, że zrobił dla mnie huśtawkę. Pamiętam, że był na kilku wydarzeniach artystycznych moich, ale nie pamiętam jego głosu i w ogóle nie pamiętam jego słów... nie pamiętam tego - powiedziała wzruszona Anna Karwan podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogli zobaczyć poruszającą podróż Anny Karwan w rodzinne strony. Wokalistka przyznała, że zrobiła to po raz pierwszy od wielu lat.  Mój tata odszedł 12 lat temu i rzeczywiście byłam tu wtedy po raz ostatni. Ja dzisiaj dojrzałam do tego, żeby mojego kochanego tatę odwiedzić. Zrobię to sama - mówiła wówczas gwiazda. Dziś Anna Karwan w "Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje dwa tańce. W pierwszym wystąpi ze swoją ukochaną córką Oliwią, którą do tej pory chroniła przed mediami, a drugi taniec zadedykuje zmarłemu ojcu.  Zobaczcie poruszający fragment nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Zobacz także:  Kim jest Anna Karwan, uczestniczka "Tańca z gwiazdami 11"? W przeszłości przeżyła piekło Anna Karwan zadedykuje swój taniec zmarłemu ojcu.  

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu wrócili do siebie?
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"
Sylwia Madeńska z "Love Island" przyznała, że wspólne wakacje z Mikołajem były próbą ratowania związku! Jego zdjęcia z jej psem, też nie są przypadkowe. Jednak do siebie wrócili?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island". Jako że była to pierwsza wygrana para tego programu, zgromadzili spore grono fanów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Udało im się nawet dostać do "Tańca z gwiazdami", gdzie on wystąpił jako gwiazda, a ona była jego taneczną partnerką. Niestety para rozstała się tuż przed odpadnięciem z programu. Kilka miesięcy temu pojawiły się, plotki, że para wróciła do siebie i wyjechała na wspólne wakacje. Mikołaj wówczas zaprzeczył doniesieniom. Sylwia teraz zdradza kulisy ich wakacji. Jak dziś wyglądają ich relacje? Love Island. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu są razem?  " Love Island " daje uczestnikom wiele możliwości, nie tylko sercowych... Z pewnością Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wykorzystali popularność po programie. Do dzisiaj śledzi ich spore grono fanów, którzy szeroko komentowali ich burzliwe rozstanie, a już po kilku miesiące zauważyli, że znowu mają ze sobą kontakt. W sieci ukazały się ich zdjęcia z lotniska, które wskazywały na wspólne wakacje w Grecji. Potem uczestnik zaczął wstawiać zdjęcia z pieskiem Sylwii na Instagram. To wszystko dało fanom do myślenia i wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja.  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Finalistka 1. edycji "Love Island" w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Mikołajem . Dlaczego piesek Sylwii pojawia się na Instagramie Jędruszczaka?  Ktoś mi zadał pytanie, czy dzielimy się obowiązkami. Nie dzielimy się obowiązkami,...

Sylwia Madeńska na wakacjach
Instagram
Newsy
Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej? Pod zdjęciem pisze: "Widocznie twoja rozpacz trwała krótko"
Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej? Pod zdjęciem pisze: "Widocznie twoja rozpacz trwała krótko"

Sylwia Madeńska  i Mikołaj Jędruszczak rozstali się po prawie rocznym związku, co odbiło się w mediach głośnym echem. Para, tuż po rozstaniu, nadal spędzała ze sobą czas, za sprawą udziału w  "Tańcu z gwiazdami ". Treningi były dla nich trudne, ale tancerka wielokrotnie podkreślała, że chcą zachować pełny profesjonalizm. Tak też się stało. Widzowie zdecydowali jednak, że para odpada z programu. P o tych wydarzeniach Mikołaj Jędruszczak zdecydował, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, a Sylwia podziękowała za ogromne wsparcie swoim obserwatorom. Teraz zwyciężczyni pierwszej edycji " Love Island " gościnnie pojawiła się w nowej edycji programu i widać, że zmiana otoczenia doskonale na nią wpłynęła. Zauważył to też Mikołaj Jędruszczak, który dosyć krytycznie odniósł się do 'wakacyjnych" zdjęć byłej partnerki... Zobaczcie, co napisał! Sylwia Madeńska gościem w "Love Island"! Reakcja Mikołaja Sylwia Madeńska opublikowała na Instagramie swoje gorące zdjęcie w bikini i napisała, że korzysta ze słonecznej pogody: Gorące pozdrowienia z bardzo słonecznego miejsca na ziemi 🥰 !! Zaraz powrót do domu, ale staram się korzystać ile się da ☀️ - napisała Sylwia Madeńska pod gorącym zdjęciem z wakacji. Fotografię byłej już partnerki skomentował Mikołaj Jędruszczak, który jeszcze niedawno zapewniał, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych.  Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji  Wpis...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik