Krzysztof Ibisz, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

Krzysztof Ibisz, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła jedna z ulubionych par z "Love Island" - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed emisją programu okazało się, że Sylwia i Mikołaj rozstali się, a parą już są tylko na parkiecie, a nie w życiu prywatnym. Doskonale o tym wiedzieli prowadzący "Taniec z gwiazdami" - Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, którzy próbowali wprost zadać im pytanie dotyczące tego, czy naprawdę para definitywnie się rozstała. Głos zabrał Mikołaj:

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu, jest nam ciężko, bo nie ukrywam, że ją kocham. Pomyślałem jednak, że tylko trzęsienie ziemi może nam pomóc. To stereotyp, że jeśli ludzie się rozstają, to muszą drzeć koty. Potrafimy w trudnych chwilach dobrze pracować - powiedział Mikołaj Jędruszczak.

Krzysztof Ibisz do Sylwii i Mikołaja z "Love Island": "Jest ta miłość czy jej nie ma?"

Krzysztof Ibisz chciał wyciągnąć więcej informacji i zadał wprost pytanie Mikołajowi i Sylwii, kiedy okazało się, że para ostatecznie żegna się z show:

No to jak jest z tą miłością u was? Jest w końcu czy jej nie ma? Powiedzcie, bo nie wytrzymam! - zapytał wprost Krzysztof Ibisz.

Głos zabrał Mikołaj Jędruszczak. Sylwia nie chciała się wypowiadać na temat jej życia prywatnego:

Chciałem podziękować Sylwii, że mnie znosiła i z tego drewna coś na koniec ulepiła - odpowiedział wymijająco Jędruszczak.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą!

Potem zdawkowo odpowiedziała również Sylwia Madeńska, która na temat rozstania również nie chciała się wypowiadać:

Chciałam podziękować produkcji, jurorom, widzom. Najbardziej jestem dumna z Mikołaja, trochę przykro, że czas odpadać, bo zaczął się przełom Mikołaja - dodała Madeńska.

Czy waszym zdaniem, Krzysztof Ibisz przesadził i za bardzo chciał wyciągnąć informacje na temat życia uczuciowego uczestników? A może Sylwia i Mikołaj zrobili ze swojego życia prywatnego temat publiczny i nie powinni się dziwić, słysząc takie pytania? Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

To był ostatni taniec Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka w "Tańcu z gwiazdami".

Sylwia Madeńska Taniec z gwiazdami
East News

Czy Krzysztof Ibisz pozwolił sobie na zbyt bezpośrednie pytania?

Krzysztof Ibisz na festiwalu w Sopocie
POLSAT

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11