Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji Justyna Wysk Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach Magda Gessler Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach
Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji
TVN/Facebook
Co słychać u Justyny?
1/5
Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji
TVN/Facebook

Co się stało z Justyną z "Kuchennych rewolucji"? Kontrowersyjna właścicielka katowickiej restauracji "La Papillon Noir" zapisała się w historii kulinarnego show stacji TVN. Ostatni odcinek programu Magdy Gessler wzbudził ogromne emocje. Nie tylko ze względu na to, że finałowa kolacja w lokalu w ogóle się nie odbyła, ale również przez dyskusję, która przetoczyła się przez media już po emisji odcinka. Między właścicielką restauracji a Magdą Gessler powstał konflikt, który był szeroko komentowany przez internautów.

 

Zobacz też: Co się stało z pracownikami z "Kuchennych rewolucji" w Katowicach? Jak Magda Gessler ocenia właścicielkę? Komentarz

 

Pod koniec odcinka pokazano, że Justyna Wysk zamknęła restaurację "La Papillon Noir". Teraz już wiadomo, jak dalej potoczyły się jej losy!

 

Polecamy: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

2/5
Justyna Wysk
Facebook/Justyna Wysk

Okazuje się, że Justyna z "Kuchennych rewolucji" nie tylko zrezygnowała z prowadzenia lokalu, ale również postanowiła wyprowadzić się z Polski. Kobieta wyjechała za granicę, by wrócić do swojego poprzedniego zajęcia.

Wróciła do tego, czym zajmowała się wcześniej. Jej przygoda z gastronomią zakończyła się na dobre. Czym dokładnie się zajmuje? Tego nie mogę zdradzić, ale z powrotem wyjechała za granicę - twierdzi informator portalu plotek.pl.

Niestety nie wiadomo dokładnie, czym obecnie zajmuje się bohaterka "Kuchennych rewolucji".

3/5
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
Instagram

Uczestniczka programu Magdy Gessler wróciła z emigracji zaledwie trzy lata temu. Chciała prowadzić w Katowicach restaurację, o czym zawsze marzyła. Niestety interes nie szedł dobrze. Justyna zgłosiła się do programu "Kuchenne rewolucje", by ratować biznes. 

4/5
Magda Gessler
ONS

Ostatecznie Magda Gessler nie pomogła Justynie. Do finałowej kolacji nie doszło, a po emisji odcinka na bohaterkę spadła fala internetowego hejtu.

5/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

To był najbardziej kontrowersyjny odcinek "Kuchennych rewolucji" w historii programu.