Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach Magda Gessler na pokazie Daniela Jacoba Dali w warszawskich Miejskich Zakładach Autobusowych Magda Gessler
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
ONS.pl
Afery ciąg dalszy.
1/5
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
ONS.pl

 

Afery z "Kuchennymi rewolucjami" w Katowicach ciąg dalszy. Przypomnijmy, że Magda Gessler pojawiła się w małym bistro w "La Papilon Noir" w Katowicach i została wyrzucona z restauracji przez właścicielkę Justynę. Do oficjalnej kolacji nie doszło, a kobieta musiała zamknąć swoje francuskie bistro. Po emisji odcinka była właścicielka zarzuciła, że montażu zostały wyrzucone straszne obelgi po jej adresem. 

 

komentarz po Kuchennych rewolucjach
Facebook

 

Co na to Magda Gessler?

Jeszcze przed emisją odcinka resturatorka uprzedziła, że ten odcinek będzie mocny.

Kochani... zawsze trzeba dobrze ocenić sytuację... mieć dystans... ludzie są różni. No cóż, tak jak u lekarza... trzeba próbować pomóc... dziś wieczór oglądajcie,  "to się w głowie nie mieści”". 21.30 TVN". 

A teraz?

Coz .... pani lubi sie i to promować masochistycznie nic dodać nic ująć nie przebiera w środkach - napisała na pytanie Internautów czy to prawda co napisała właścicielka. 

Co zatem się dzieje z z pracownikami zamkniętego bistro z Katowic? Magda Gessler tez odpowiedziała.

Zobacz także: Tego jeszcze nie było! Magda Gessler wyrzucona z restauracji w "Kuchennych rewolucjach"!

2/5
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
Instagram

Pracownicy z bistro mają juz inną pracę. 

Mają już pracę w pięknym miejscu - napisała Magda Gessler.

Magda Gessler

3/5
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
Facebook

Internauci atakują właścicielkę bistor z Katowic i uważają, że zachowywała się skandalicznie wobec Magdy Gessler.

Magda Gessler

Inne komentarze na temat Justyny?

Pani Magda, super kobieta. Z przyjemnością oglądam KR, chociaż ostatni odcinek był dla Pani Magdy b przykry, bowiem trafiła na chorą justynę. Celowo z małej lit., ale to z powodu braku szacunku.

Pani Magdo gratulacje za program w Katowicach. Pokazała Pani klasę do końca, a p. Justyna... No cóż prostaczka

Odcinek w Katowicach pokazał jak wspaniałym jest Pani człowiekiem .Szanuję Panią za piękne podejście do sfrustrowanej istoty.Miłej soboty. - czytamy komentarze na Facebooku Magdy Gessler.

4/5
Magda Gessler na pokazie Daniela Jacoba Dali w warszawskich Miejskich Zakładach Autobusowych
ONS.pl

Oglądałam po raz drugi i dalej nie mogę wyjść z szoku jak można być tak bezczelnym czlowiekiem😱😱😱🙈🙈🙈Ta kobieta jest bez klasy i kultury osobistej.Chciała zabłysnąć....powinna była posypać się brokatem😎Arogancka i chyba myśli że kultura to tylko bakteria w jogurcie.Pani Magdo i tak miała Pani za dużo cierpliwości do tego babska - Internauci wspierają Gessler.

 

5/5
Magda Gessler
ONS

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy...? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było? - właścicielka bistro zarzuca, że nie pokazano najbardziej obraźliwych wyzwisk w programie dlatego rewolucja się nie odbyła.