Jurorzy programu "Mam Talent"
East News
TV-Show

Co dalej z "Mam Talent"? Odejście Agustina Egurroli wstrzymało produkcję

Odejście Agustina Egurroli z TVN do TVP zaskoczyło wszystkich. Tancerz zgodził się na jurorowanie w tanecznym show "Dance Dance Dance". Rodzi się więc pytanie co dalej z "Mam Talent". Do mediów przedostały się niepokojące informacje.

"Mam Talent" gości na polskich ekranach od 2008 roku! Przez 12 lat przez program przewinęło się tysiące uczestników, a liczba niezwykłych talentów, jakie zobaczyli jurorzy programu, przeszła ich najśmielsze oczekiwania. Program od początku zbierał przed ekranami rzeszę widzów, nie tylko dlatego, że występujące w nim osoby wzruszały do łez, czy bawiły. Swoisty klimat programu stanowili jego prowadzący: Marcin Prokop i Szymon Hołownia oraz świetne jurorskie trio: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. 

Pandemia koronawirusa skutecznie wstrzymała produkcję. Ostatnia edycja miała miejsce na jesieni 2019 roku. Choć talent show miał powrócić, sprawy zaczynają się mocno komplikować. "Super Express" podaje, że brak Szymona Hołownii i Agustina Egurroli w składzie programu zmusza produkcję do zakończenia pracy nad "Mam Talent"...

"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?

Co dalej z "Mam Talent"? Czy zobaczymy nową edycję w 2021 roku?

Podobno już na wiosnę miały rozpocząć się eliminacje do kolejnej edycji programu, który miał zostać wyemitowany na jesieni. Przejście Agustina Egurroli do TVP może jednak znacznie pokrzyżować plany TVN. Trudno też wyobrazić sobie program bez doskonałego duetu: Marcina Prokopa i Szymona Hołownii. Ten ostatni jednak zrezygnował z programu, by zająć się karierą polityczną. 

Jak donosi "Super Express", brak tych gwiazd może faktycznie doprowadzić do wstrzymania produkcji. Podobno takie plotki krążą po korytarzach TVN. Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska straciłyby na tym ogromne pieniądze. Według doniesień tabloidu obie panie zarabiały niemałe sumy za udział w programie, odwołanie produkcji byłoby więc dla nich bardzo złą informacją.

Jak na razie jednak ze strony TVN nie pojawiła się  żadna deklaracja o kontynuowaniu bądź nie, ulubionego talent-show Polaków. Czekamy więc z niecierpliwością na informacje. 

Zobacz także: Marietta z "Love Island" w przeszłości wystąpiła w hitowym programie TVN!

Trudno sobie wyobrazić nową edycję bez Agustina Egurroli. Może do produkcji wróci Kuba Wojewódzki?

Jury
East News

 

Jury programu "Mam talent"
East News
Newsy
12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!
12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Trzy pierwsze odcinki najnowszej, dwunastej edycji "Mam talent" już za nami! Talent-show TVN możemy oglądać w soboty od godziny 20:00, a uczestników znów oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, czy program TVN po  wielu latach emisji wciąż jest hitem stacji. Ile osób ogląda "Mam talent"? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać!  Wyniki oglądalności "Mam talent" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najnowszą edycję "Mam talent" ogląda średnio 2,36 mln widzów, a TVN w czasie nadawania programu jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnych we wszystkich grupach wiekowych! Najwięcej osób obejrzało drugi odcinek hitu, bo aż 2,39 mln widzów. Show ma świetne wyniki oglądalności, ale okazuje się, że w porównaniu do poprzedniej edycji "Mam talent" stracił widzów 160 tys. widzów! Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl jedenastą odsłonę programu emitowaną w analogicznym czasie w 2018 roku, oglądało średnio 2,52 mln osób.  A Wy oglądacie najnowszą edycję "Mam talent"? Przypominamy, że w czasie emisji show TVN telewizyjna Dwójka pokazuje premierowe odcinki "The Voice of Poland". Który program wybieracie w sobotnie wieczory? Zobacz także:   Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż? Program "Mam talent ogląda średnio 2,36 mln widzów. Wy również oglądacie 12. edycję show?  

Jurorzy programu "Mam talent" dostaną podwyżki?
ONS
Newsy
Ile zarabiają jurorzy "Mam talent"? Chylińska bije na głowę Egurrolę i Foremniak!
Znamy ich stawki... po sporej podwyżce

Jurorzy "Mam talent" dostali spore podwyżki! Stacja TVN już szykuje się do nagrań dziesiątej, jubileuszowej edycji talent show. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwsze precastingi rozpoczną się 8 kwietnia w Zabrzu. Podobnie, jak w poprzedniej edycji show, uczestników będą oceniać: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola , którzy za udział w 10. edycji zgarną niezłą sumę!   Ile zarabiają jurorzy "Mam talent"? Okazuje się, że z okazji jubileuszowej edycji "Mam talent" jurorzy mogą liczyć na spore podwyżki. Według doniesień Super Expressu najwięcej zarobi Agnieszka Chylińska. Piosenkarka dostała ponoć aż 3 tysiące podwyżki dzięki czemu za cały sezon zgarnie 300 tysięcy złotych! Małgorzata Foremniak w poprzednich edycjach mogła liczyć na 130 tysięcy - teraz, po podwyżce, dostanie 150 tysięcy złotych. Znacznie niższe wynagrodzenie dostanie Agustin Egurrola. Choreograf zgarnie 85 tysięcy złotych - twierdzi tabloid.   Będziecie oglądać 10. edycję "Mam talent"?    Zobacz także:  Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska. Zobacz spektakularną metamorfozę gwiazdy!   Jurorzy "Mam talent" dostali podwyżkę.   Według tabloidu najwięcej dostanie Agnieszka Chylińska.

Kuba Wojewódzki znów w jury Mam talent
TV-Show
Finał "Mam talent" za nami! Zobaczcie, kto wygrał show TVN!
Kto zachwycił swoim występem?

  Wielki finał 11. edycji programu " Mam talent " za nami! W składzie jury zobaczyliśmy niezmiennie Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurrolę. Jurorzy wraz z widzami mieli trudne zadanie do wykonania. Finałowa 10 zaprezentowała doskonałe występy i wybór zwycięzcy wcale nie był łatwy. W finałowej trójce znaleźli się Emilia Nowak, Duo Destiny oraz Patryk Niekłań.  Miejsce 3: Patryk Niekłań. Miejsce 2: Emilia Nowak. Ostatecznie zwycięzcą "Mam talent" został duet: Duo Destiny! Zwycięzcy otrzymali 300 tysięcy złotych.  Akrobaci z Duo Destiny czyli Kinga Grześków i Gonzalo Roque mają 22 i 29 lat. Jak czytamy na stronie "Mam talent" Kinga i Gonzalo występują razem od 2,5 roku. Prywatnie są parą.  Jestem porażona waszym występem- mówiła zachwycona ich występem Małgorzata Foremniak.    Nigdy nawet nie myśleliśmy o tym, że dostaniemy się aż tak daleko. Zaskoczeniem był już sam casting, gdzie Agnieszka Chylińska wcisnęła złoty przycisk. Półfinale, nie wierzyliśmy, że się tak skończy. Nie spodziewaliśmy się takiego werdyktu. Na pewno nie spodziewaliśmy się, że przejdziemy dzięki największej liczbie głosów widzów- przyznali artyści z Duo Destiny.    Zobacz:  Mamy nowe zdjęcia Agnieszki Chylińskiej z "Mam talent"! Tydzień temu koronkowa sukienka, a teraz?    W finale mogliśmy zobaczyć występy m.in. Moniki Urbanowicz, Bartosza Lewandowskiego czy Igora Koniecznego.  Duo Destiny zwycięzcami "Mam talent". Duet zachwycił jury i widzów programu. Jurorzy programu "Mam talent"

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner