Nie żyje były partner Sylwii Bomby
East News/Mateusz Jagielski
TV-Show

Były partner Sylwii Bomby nie żyje. Kim był Jacek Ochman? 

Sylwia Bomba i jej były partner rozstali się w 2021 roku. Jacek Ochman nie żyje, pozostawił w żałobie 3-letnią córeczkę Tosię. Co o nim wiadomo?

Sylwia Bomba i Jacek Ochman rozstali się 8. maja 2021 roku. O tym, że wyprowadziła się od byłego partnera, Sylwia Bomba poinformowała dopiero po kilku miesiącach. Po rozstaniu nie układało im się najlepiej, jednak gwiazda TTV nie zamierzała się spierać publicznie z ojcem córeczki, dla dobra Antosi. Media przekazały właśnie tragiczną wiadomość o śmierci Jacka Ochmana, byłego partnera Sylwii Bomby. Jako prawdopodobną przyczynę śmierci wskazano alkohol. Kim był Jacek Ochman były partner Sylwii Bomby? 

Były partner Sylwii Bomby nie żyje. Tak gwiazda opowiadała o historii ich poznania się. "On na mnie spojrzał..."

Kim był Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby? 

Sylwia Bomba i Jacek Ochman wywoływali sporo kontrowersji swoim związkiem. On był od niej starszy o 14 lat. Internauci dogryzali gwieździe TTV pod wspólnymi zdjęciami, że "spaceruje z ojcem". Ona jednak nigdy nie przejmowała się różnicą wieku. Sylwia Bomba i jej partner Jacek poznali się w centrum handlowym, a historia ich poznania mogłaby być scenariuszem na film.

Zobacz więcej: Sylwia Bomba i jej życiowe rewolucje. Miłość od pierwszego wejrzenia, nietypowe zaręczyny...

Gdy byli w związku, Sylwia Bomba powtarzała ich poglądy się różnią, jednak Jacek: "jest opiekuńczym, troskliwym facetem i najwspanialszym tatą na świecie".  Jacek Ochman nie miał social mediów, jednak Sylwia Bomba od czasu do czasu publikowała rodzinne zdjęcia na Instagramie. O byłym partnerze Sylwii Bomby nie było wiadomo, zbyt wiele. Jak ustalił Pudelek.pl, Jacek Ochman miał zajmować stanowisko w PZPN, przed laty miał również próbować swoich sił jako kandydat na członka zarządu. W latach 2015-2021 był prezesem Znicza Pruszków. 

Nie żyje były partner Sylwii Bomby
East News/ADAM JANKOWSKI

Zobacz także: Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela: "Widzę, że Marcin przeżywa całe to rozstanie"

Nagle w lipcu 2021 roku, Sylwia Bomba oświadczyła, że od trzech miesięcy nie jest już w związku z Jackiem Ochmanem. Nie chciała zdradzać powodów rozstania, ze względu na córkę. Internauci jednak nie mieli wątpliwości, że tych dwoje nie rozstało się zgodzie. Gwiazda "Gogglebox" była zalewana pytaniami o to, czy były partner ma kontakt z córką: 

Sądzę, że ten, kto ogląda moje Story regularnie, może domyślać się, jaka jest prawda - pisała jeszcze niedawno Sylwia Bomba. 

Kim był były partner Sylwii Bomby

Zobacz także: Sylwia Bomba rozstała się z partnerem! Poruszające słowa gwiazdy "Gogglebox"

Sylwia Bomba wsparła Joannę Opozdę, w aferze z Antonim Królikowskim, wyznając: "Moja sytuacja jest bardzo podobna". Dodała również: "Nie każdy mężczyzna dorósł do tego, by być ojcem". Jacek miał nie kontaktować się z 3-letnią córką już na trzy miesiące przed śmiercią. 27. lipca 2022 roku media przekazały tragiczną wiadomość, że były partner Sylwii Bomby nie żyje. Pudelek.pl powołując się na swoje źródło poinformował, że przez ponad 2,5 roku Sylwia Bomba miała walczyć o relację z Jackiem Ochmanem, próbując ratować ich związek. Wspierała byłego partnera w walce z nałogiem i mocno mu kibicowała. Na tę chwilę, nie wiadomo, jakie były oficjalne przyczyny śmierci Jacka Ochmana, jednak nieoficjalnie mówi się, że to mógł być to alkohol. 

Nie żyje Jacek Ochman były partner Sylwii Bomby
Mateusz Jagielski/East News

Zmarł były partner Sylwii Bomby
Instagram @sylwiabomba

Nie żyje były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córki
Mateusz Jagielski/East News

Kim był były Sylwii Bomby
Instagram @sylwiabomba

Ojciec dziecka Sylwii Bomby nie żyje
Instagram @sylwiabomba

 

Sylwia Bomba jest na Tinderze?
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Sylwia Bomba nie może opędzić się od facetów po rozstaniu: "Co to były za pielgrzymki" 
Sylwia Bomba ponad miesiąc temu ogłosiła rozstanie z narzeczonym. Zdradziła, czy pozbierała się już po rozstaniu. Zainstalowała Tindera?

Sylwia Bomba bierze udział w popularnym show "Taniec z gwiazdami". Na występy zdecydowała się tuż po rozstaniu z partnerem, z którym ma córkę Antosię. Czy pozbierała się już po tym trudnym życiowym wydarzeniu? Okazuje się, że gwiazda nie może opędzić się od adoratorów. Zobaczcie, co mówi o propozycjach, które od nich dostaje.  Sylwia Bomba pozbierała się już po rozstaniu?  Sylwia Bomba w lipcu ogłosiła, że rozstała się z narzeczonym , który jest także tatą jej córeczki Antosi. Gwiazda "Googleboxa" musiała przeprowadzić się do własnego mieszkania z dzieckiem. Ale Sylwia podkreśliła w swoim oświadczeniu, że "była to dobra decyzja". Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie - pisała na Instagramie.  Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jeschke zdradził sekret Sylwii Bomby!  Gwiazda TTV obecnie jest skupiona na "Tańcu z gwiazdami" i można zauważyć, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Na dodatek świetnie dogaduje się z tanecznym partnerem Jackiem Jeschke. Reporter "Plotka" zapytał Sylwię, czy pozbierała się już po rozstaniu: Ciężko stwierdzić po paru miesiącach, że się odnalazłam. Szukam. Czuję, że bardziej się odnalazłam, niż że się nie odnalazłam, ale myślę, że żeby poczuć się pewnie w nowych butach, potrzebuję jeszcze chwili - przyznaje. Zobacz także:  Jacek Jeschke zdradził intymną tajemnicę Sylwii Bomby! Gwiazda "Gogglebox" obrazi się na tancerza?  Sylwia...

H&M. Biała sukienka z lnu. Sukienka w stylu Sylwii Bomby
Instagram
Newsy
Sylwia Bomba chwali się przystojnym partnerem: „Słoneczny patrol!”
Sylwia Bomba chwali się przystojnym partnerem: „Słoneczny patrol!”

Sylwia Bomba pochwaliła się wakacyjnymi zdjęciami partnera. Jak sama określiła - "Słoneczny patrol"! Jacek, ukochany gwiazdy TTV, nie jest aktywny w mediach społecznościowych, ale często gości na profilu Sylwii. Internautki są zachwycone, ale show kradnie również mała Antosia! Tylko spójrzcie, jaka jest wysportowana, a ma zaledwie 1,5 roku! Zobacz także:  Sylwia Bomba zdradziła, o co najczęściej sprzecza się z partnerem. Spodziewalibyście się tego? Sylwia Bomba chwali się przystojnym partnerem Sylwia Bomba z " Gogglebox. Przed telewizorem " od wielu lat tworzy udany związek ze swoim partnerem Jackiem. Początek znajomości mógłby spokojnie być fragmentem dobrego filmu o miłości! Gwiazda TTV w jednym z wywiadów przyznała, że mąż zauważył ją w centrum handlowym i zaprosił na kawę. Sylwię i Jacka dzieli różnica 14 lat, jednak dogadują się doskonale! Dziś są szczęśliwymi rodzicami Antosi, z którą właśnie spędzają rodzinne wakacje nad jeziorem.  Sylwia Bomba pokazała rozczulające zdjęcia męża, opiekującego się małą Antosią.  Upałów ciąg dalszy... ☀️ Zmieniliśmy akwen. Tata słoneczny patrol czuwa 🤣 A Wy jak radzicie sobie z ta pogodą? 🙈 - napisała na Instagramie Internautki nie przeszły obojętnie obok ukochanego Sylwii:  Przystojny ten tata😉😂😉😂 Jednak prawdziwą furorę zrobiła Antosia, która pozowała do zdjęcia niemalże w szpagacie!  - Tosia to moja faworytka gwiazdeczka⭐ instagramu ❤❤❤❤❤ - Mała Bomba uczy się robić szpagat 😘❤️🔥 - Mała Bomba umie szpagat - poprawiła fankę Sylwia  Jesteśmy pod wrażeniem formy! Ale nie mogłoby być inaczej, mając rodziców uwielbiających sport! Myślicie, że za kilka lat Antosia nas zaskoczy jeszcze...

Sylwia Bomba z "Gogglebox" zdradziła szczegóły swoich nietypowych zaręczyn!
Instagram/Sylwia Bomba
TV-Show
Sylwia Bomba z "Gogglebox" zdradziła szczegóły swoich nietypowych zaręczyn! Będziecie w szoku!
W plebiscycie Party.pl na Reality Star zostawiła konkurencję daleko w tyle. Nam Sylwia Bomba z „Gogglebox. Przed telewizorem” opowiedziała, jak oświadczył się jej partner Jacek!

W plebiscycie Party.pl na Reality Star zostawiła konkurencję daleko w tyle. Sylwia Bomba zdobyła aż 95029 waszych głosów! W rozmowie z "Party" gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła, jak zyskała popularność nie wychodząc z domu. Opowiedziała też o swoim życiu prywatnym i partnerze Jacku, z  którym ma czternastomiesięczną córeczkę Antosię ! Choć w sieci Jacek często funkcjonuje jako mąż Sylwii, to okazuje się, że zakochani jeszcze nie są małżeństwem! Za to na palcu Bomby od dłuższego czasu błyszczy piękny pierścionek zaręczynowy. Jak partner Sylwii poprosił ją o rękę? Ta historia to prawdziwy hit! Jak partner oświadczył się Sylwii Bombie? Sylwia Bomba poznała swojego partnera Jacka pięć lat temu w centrum handlowym. Mężczyzna od razu zrobił na niej wrażenie, a różnica wieku (zakochanych dzieli 14 lat) w ogóle im nie przeszkadzała. Zrobił na mnie wrażenie całym sobą. Przystojny, męski. Kiedy zaprosił mnie na kawę, nie wahałam się ani chwili. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia – zdradziła w rozmowie z "Party" gwiazda "Gogglebox". Sylwia podkreśla, że Jacek jest bardzo opiekuńczym i troskliwym facetem i najwspanialszym tatą dla ich córeczki Antosi. Ponad rok temu ukochany Sylwii postanowił zrobić ważny krok i poprosić swoją dziewczynę o rękę. Wybrał i zamówił wymarzony pierścionek do domu. Jak się oświadczył? Nie mogłam się doczekać, kiedy zobaczę pierścionek, więc Jacek dał mi go tak, jak stał, czyli w crocsach i bokserkach, ale włożył marynarkę i oświadczył mi się przed telewiorem. Potem w pełnym garniturze, z bukietem kwiatów w dłoni oficjalnie poprosił mnie o rękę - wspomina Sylwia. Chcesz się dowiedzieć, jak wyglądała jej droga do sławy? Co o Sylwii Bombie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik