Newsy

Jak Sylwia Bomba z "Gogglebox" poznała swojego byłego już narzeczonego? „On na mnie spojrzał, ja…”

Sylwia Bomba z "Gogglebox" kilka dni temu ogłosiła rozstanie z partnerem, Jackiem. Jak wyglądały początki ich znajomości?

Jak Sylwia Bomba poznała się ze swoim byłym już partnerem, Jackiem? To było ponad 5 lat temu. Jak wyznała nam piękna gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", zobaczyli się w centrum handlowym. Okazuje się, że Sylwia jest nieśmiała, ale on się nie poddawał. 

Mogę tak powiedzieć. My zobaczyliśmy się w centrum handlowym, ja wtedy byłam w Sephorze, on stał w Starbucksie. On na mnie spojrzał, ja na niego spojrzałam. On mi tak się spodobał, że uciekłam do sklepu, bo jestem nieśmiała, a on pobiegł za mną. Zaczepił mnie w drzwiach, zapytał, czy pójdziemy na kawę, powiedziałam, że nie, nie mam czasu.[...] Nie odczepił się tak łatwo, dałam mu swój numer telefonu, po paru tygodniach zadzwoniłam - powiedziała nam Sylwia w jednym z wywiadów.

Niestety, ich związek nie przetrwał...

Sylwia Bomba z "Gogglebox" rozstała się z partnerem! 

Kilka dni temu na swoim Instagramie Sylwia ogłosiła, że rozstała się z Jackiem:

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie - napisała gwiazda "Gogglebox" oraz "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" ważyła 90 kilogramów: "Zajmowałam pół kanapy. To był powód do płaczu!"

Sylwia Bomba niedawno ogłosiła rozstanie z partnerem. Razem doczekali się pięknej córeczki, Antosi. Jesienią gwiazdę zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". 

Gogglebox. Przed telewizorem

Sylwia Bomba schudła 30 kg. Teraz zdradza, co jest najważniejsze
Instagram
Newsy
Sylwia Bomba z "Gogglebox" schudła 30 kg. Teraz zdradziła, jak to zrobić! "Robię rzeczy, których bym nie podejrzewała"
Sylwia Bomba z "Gogglebox" schudła 30 kg. Teraz zdradziła, jak to zrobić! "Robię rzeczy, których bym nie podejrzewała"

Sylwia Bomba z " Gogglebox " w swoim krytycznym stanie ważyła ponad 90 kg. Kiedy pierwszy raz zobaczyła się na ekranie stwierdziła:  Zajmowałam pół kanapy! To był powód do płaczu! Podjęła decyzję o tym, że musi zawalczyć o swoje zdrowie. Dziś schudła już 30 kg i z dumą nosi rozmiar 38. W rozmowie z Party.pl zdradza, że jednak nie tylko sam proces chudnięcia jest przełomowy. Ważne jest również późniejsze życie z nową sylwetką.  Schudnięcie to jest pierwszy krok, wizualność, jednak to co się dzieje w głowie i jak się zmienia życie po utracie 30 kg to dopiero jest przygoda!  Co ma na myśli? Koniecznie posłuchajcie, o czym opowiedziała nam Sylwia Bomba.  Zobacz także:  Wstrząsające wyznanie Sylwii Bomby: "W szkole nazywano mnie grubą świnią"! Wcale nie była lubiana... Sylwia Bomba przeszła niesamowitą metamorfozę. W przeciągu ostatnich kilku lat udało jej się zrzucić aż 30 kg! Teraz dzieli się swoimi sposobami.   

Sylwia Bomba z córką Tosią
Instagram Sylwia Bomba
Newsy
Czy Sylwia Bomba z "Gogglebox" chciałaby mieć więcej dzieci? Stanowcza odpowiedź!
Czy Sylwia Bomba z "Gogglebox" chciałaby mieć więcej dzieci? Stanowcza odpowiedź!

Sylwia Bomba z " Gogglebox. Przed telewizorem "  10 grudnia 2018 roku urodziła córeczkę, Antosię. Dziewczynka po narodzinach ważyła 3965 gram i miała 53 cm wzrostu oraz burzę czarnych włosów. Obecnie Antonina jest uroczą blondynką i niebawem będzie obchodziła swoje 2. urodziny. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Czy Sylwia Bomba rozważa kolejną ciążę? Gwiazda programu "Gogglebox" zdradziła Party.pl, co sądzi na temat rodzeństwa dla Antosi.  Bardzo wiele osób pisze mi, że Antosia powinna mieć rodzeństwo, ale ona jest tak pełnym spełnieniem moich marzeń, że pozostanę przy niej - wyznała szczerze gwiazda. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Sylwia Bomba. To stanowcza deklaracja! Zobacz także:   O co Sylwia Bomba z "Gogglebox" kłóci się najczęściej z Ewą Mrozowską? Będziecie zaskoczeni! Sylwia Bomba z córką, Antoniną.    

Big Boy i Sylwia Bomba z "Gogglebox"
Instagram
Newsy
Sylwia Bomba z "Gogglebox" o metamorfozie Big Boya: „To już była potrzeba zdrowotna!”
Sylwia Bomba z "Gogglebox" o metamorfozie Big Boya: „To już była potrzeba zdrowotna!”

W ostatnich latach wiele gwiazd przeszło zaskakujące metamorfozy, a wśród nich dwie gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" . Najbardziej spektakularną przemianę przeszedł bez wątpienia Mateusz Borkowski, który schudł 150 kilogramów. Ponad trzy lata Big Boy powiedział "dość" i zdecydował, że chce walczyć o swoje zdrowie i życie. Po kilku dietach zakończonych niepowodzeniami zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Zapytaliśmy Sylwię Bombę, co sądzi o metamorfozie kolegi z programu. U Mateusza to już było zdrowotne. On musiał zdecydować się na operację zmniejszenia żołądka, bo tam już wchodziło zagrożenie życia i zdrowia - powiedziała szczerze gwiazda. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co jeszcze na temat metamorfozy Mateusza Borkowskiego sądzi Sylwia Bomba! Zobacz także:   "Nie spędziłem dnia na siłowni" Big Boy z "Gogglebox" zdradził sekret swojej diety! Sylwia Bomba sama przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda "Gogglebox" schudła 30 kg. Mateusz Borkowski schudł ponad 150 kilogramów. Tak duża waga zagrażała jego zdrowiu.    

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner