Olivier Janiak, Urszula Chincz, Malwina Wędzikowska
ONS
BIG BROTHER

Janiak, Wędzikowska i Chincz gospodarzami w domu "Wielkiego Brata"?

Olivier Janiak, Urszula Chincz, Malwina Wędzikowska
ONS

Po 11 latach przerwy na ekranach telewizorów znowu pojawi się „Big Brother”! Pierwszy odcinek reality-show TVN7 wyemituje w niedzielę 17 marca, potem program będzie można oglądać już codziennie, przez 91 dni. Tym razem w domu Wielkiego Brata zobaczymy 15 uczestników wyłonionych z ponad 13 tysięcy chętnych, którzy nadesłali swoje zgłoszenia.

Główną prowadzącą show została Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała z prowadzenia programu „Azja Express”. Dziennikarkę zobaczymy w weekendowych wydaniach na żywo, gdzie będzie rozmawiać z gośćmi i rodzinami mieszkańców oraz podsumowywać wydarzenia z całego tygodnia. Jak ustalił „Flesz”, w kontrowersyjnym reality-show będą też inni gospodarze.

Kto poprowadzi „Big Brothera”?

Szczegóły programu na razie są trzymane w tajemnicy. Powód? Producenci show dopinają jeszcze różne kwestie przed emisją pierwszych odcinków na żywo. Wiadomo tylko, że zmianie ulegnie formuła programu. Czego więc mogą się spodziewać widzowie? Na antenie w roli gospodarzy oprócz Agnieszki Woźniak-Starak pojawią się inne gwiazdy. Które?

Formuła „Big Brothera” nieco się zmieni i będzie kilku współprowadzących. Do tej roli przymierzani są Olivier Janiak, Malwina Wędzikowska i Urszula Chincz – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” osoba z TVN.

Mówi się, że największe szanse na współprowadzenie programu ma Janiak. Czy zobaczymy go w show? To wyjaśni się już wkrótce. Pierwsza edycja „Big Brothera” była hitem – finał obejrzało 10 milionów widzów, a zwycięzcą został Janusz Dzięcioł! Myślicie, że TVN7 uda się powtórzyć sukces sprzed lat?

Zobacz także: Dlaczego Agnieszka Woźniak Starak rzuciła "Azję Express"? Teraz już wszystko jasne!

Olivier Janiak zostanie prowadzącym "Big Brother"?

Olivier Janiak
VIVA!, sierpień 2016

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48